×
آیا سوالی دارید؟
با خانم ابراهیمی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

نکاتی که قبل از خرید اینتنرنتی لوازم و مبلمان آشپزخانه باید بدانیم

نوشته شده توسط مهدی عرفانیان 2016/11/22 16:51:51 0 نظرات طراحی دکوراسیون,آشپزخانه,

تقریبا هیچ کسی منکر این حقیقت نیست که اینترنت در جنبه های مختلفی از زندگی به مردم یاری می رساند. امروزه هرچیزی از طریق اینترنت راحت تر شده است.جلوی کامپیوتر می نشینیم و هر کاری که می خواهیم را انجام می دهیم.هر اطلاعاتی که راجع به هر چیزی نیاز داریم، هر آنچه که بخواهید خرید کنید و هر چیز دیگری در فروشگاه های اینترنتی آماده است. فقط کافی است که محصول را ببینید، اطلاعات لازم را کسب کنید، از معتبر بودن سایت مورد نظرتان مطمئن شوید و سپس تراکنش را انجام دهید و محصول را دریافت نمائید. برای شمایی که به دنبال خرید لوازم آشپزخانه و مبلمان آشپزخانه از قبیل: میزناهارخوری، صندلی ناهارخوری، وسایل برقی آشپزخانه و ... هستید، خرید اینترنتی یکی از روش های خوب است. با این حال هنگام خرید باید حواستان را جمع کنید چون چیزهایی که در حل تماشای آن هستید صرفا تصاویر محصولات هستند. یعنی مراقب افراد سودجو باشید. ما در ادامه به ارائه نکاتی می پردازیم که هنگام خرید اینترنتی مبلمان آشپزخانه و طراحی دکوراسیون آشپزخانه باید  به آن توجه داشت.

\n\n

در ادامه با مطلب نکات خرید اینترنتی مبلمان بیست دکور همراه باشید.

\n\n

نکات مهم در خرید لوازم آشپزخانه

\n\n

نکات ضروری در خرید اینترنتی مبلمان

\n\n

1 – معتبر بودن فروشگاه اینترنتی: اولین نکته ای که همیشه هنگام خرید اینترنتی باید مورد توجه قرار گیرد اعتبار سایت مورد نظرتان است. اما چگونه و چطور؟ پاسخ ساده است. در سایت هایی که به صورت فروشگاه اینترنتی فعالیت می کنند و شما قرار است وجهی را به صورت اینترنتی پرداخت نمائید باید حتما دارای گواهی از سمت وزارت صنعت-معدن و تجارت به نام ای-نماد (E-namad)   باشد. (اگر برای اولین بار اسم ای-نماد را می شنوید اینجا را کلیک کنید تا اطلاعات تکمیلی را به دست آورید). پس از آن شما باید جویای نظرات دیگر کاربران فضای جامعه و فضای مجازی راجع به آن فروشگاه اینترنتی شوید که آیا آنان از این فروشگاه اینترنتی مبلمان راضی هستند یا خیر.  اگر نظرات کاربران حاکی از شکایات و اعتراضات بود یک فروشگاه اینترنتی دیگر را بیابید. اگر این دو مرحله با موفقیت انجام شد و فروشگاه مطمئن بود پس خرید را آغاز نمائید. (فراموش کنید که داشتن ای-نماد برای فروشگاه هایی که باید در آن پول بپردازید ضرورت دارد. بسیاری از سایت ها صرفا معرفی کننده تولید کننده های مبلمان هستند و به شما در پیدا کردن محصول کمک می کنند و شما در آن مرحله باید از معتبر بودن خود تولید کننده حصول اطمینان کنید)

\n\n

2 – انتخاب سایز: اگر محصولی را پیدا کردید که نظرتان را جلب کرد، زیبا بود و رنگ آن رنگ مد نظر شما بود حتما توجه داشته باشید که سایز مبلمان همان چیزی باشد که مورد نظر شماست.

\n\n

خرید اینترنتی مبلمان

\n\n

خرید اینترنتی میز ناهارخوری

\n\n

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

\n\n

مبلمان آشپزخانه

\n\n

مدل میز و صندلی غذا خوری

نظر بدهید