با توجه به نوسانات اخیر بازار، لطفا قبل از نهایی نمودن سفارش، موجودی و مبلغ نهایی سفارش خود را از طریق راه های ارتباطی 20 دکور استعلام فرمائید.
×
آیا سوالی دارید؟
با خانم کیانی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway
پویااز طرف20decorپشتیبان آنلاین استپشتیبان حضور نداردپشتیبان حضور نداردادامه در ایمیل
ارتباط قطع می باشد. در حال اتصال دوباره ...امکان ارسال و یا دریافت پیام در حال حاضر وجود ندارد.
20decorمتاسفانه در این ساعت کارشناسی جهت پاسخگویی به شما حضور ندارد،لطفا سوال خود را مطرح کنید و در انتها شماره تلفن خود را بگذارید،کارشناسان ما ساعات 10 الی 11 صبح جهت پاسخگویی با شما تماس خواهند گرفت و یا در صورت وجود تلگرام بر روی آن شماره سوال را در تلگرام شما پاسخ خواهند داد
ارسال فایل
موردی یافت نشد. مجدد تلاش کنید.
پاسخ خودتان را بنویسید...0

نورهای زیبا به محیط ما حیات می بخشند

نوشته شده توسط هما قاسملو 2018/11/20 11:35:46 0 نظرات طراحی دکوراسیون,پذیرایی و اتاق نشیمن,اتاق خواب,آباژور،لوستر،چراغ دیواری,

نورهای زیبا به محیط ما حیات می بخشند

نور یکی از عناصر طبیعی است که در معماری نقش به سزایی داشته و معماران با استفاده از دو نوع نور طبیعی و مصنوعی به طراحی فضا می پردازند.

با تابیدن نور به اجسام است که ما می توانیم آن ها را ببینیم و بافت و رنگشان برای ما نمایان و ملموس شود. که این نورها اگر درست بکار برده شود زیبایی بی نظیری را در دکوراسیون داخلی و خارجی ما بوجود آورده و باعث می شوند آن فضا چشم گیر و تاثیرگذار شود.

یکی از انواع روشنایی های مصنوعی، آباژورها هستند که بخاطر داشتن نور غیر مستقیم، برای کارهایی مثل مطالعه کردن و سایر فعالیت ها در قسمت های مختلف منزل، مناسب هستند.

آباژورها از دو قسمت کلاهک یا (شید) و پایه یا (بدنه)، تشکیل می شوند که کلاهک و پایه در اشکال مختلف و در ابعاد متفاوت طراحی و ساخته می شوند.

آباژورها در دو دسته رومیزی و ایستاده قرار می گیرند، آباژورهای رومیزی برای قرار گرفتن روی میز کنار تخت، میزهای عسلی کنار مبلمان، میز مطالعه و یا میز آرایش مناسب می باشند. در زیر نمونه هایی از آباژورهای رومیزی رو مشاهده می کنید :

 آباژورهای  ایستاده هم با پایه های بلند و در اشکال مختلف و متریال های متنوع مثل چوب و فلز و .. تولید می شوند که با توجه به سبک و سلیقه خود می توانیم از آن ها در فضای اتاق خواب، نشیمن و پذیریرایی کمک بگیریم و فضا را دلنشین تر کنیم.
ما از آباژورها کنار گیاهان طبیعی خود در خانه یا بالکن نیز می توانیم استفاده کنیم و فضایی رویایی و خیره کننده برای خود خلق کنیم.

شاید آباژورها برای خیلی افراد جزو وسایل ضروری نباشد ولی با استفاده از آن ها می توانید تاثیر شگفت انگیزی را در دکوراسیون داخلی خود مشاهده کنید و از ان لذت ببرید.


نظر بدهید