Menu
Your Cart

میز خاطره

 میز خاطره از مبلمانی است که طرفداران زیادی پیدا کرده است و در حال حاضر در هر خانه ای وجود دارد .میز خاطره میزی است که می توانید روی آن هر وسیله خاطره انگیز را قرار دهید وسایلی مانند عکس های یادگاری یا لوازمی که برای ما یادآور خاطرات خوب و روز های خوب است .میز خاطره معمولا در فضای نشیمن یا پذیرایی قرار می گیرد و باعث زیبایی و جذابیت دکوراسیون می شود.انتخاب میز های خاطره اصول خاصی ندارد بیشتر به سلیقه ی افراد بستگی دارد.

میز خاطره یک فرنیچر زیباو با کاربرد جذاب است که می تواند در دکوراسیون منازل شما جذابیت ایجاد کند.اگر شماهم لوازم خاطره انگیز و عکس های زیبا دارید حتما یک میز خاطره برای دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.میز خاطره کاربرد های زیادی دارد یکی از اصلی ترین وسایل میز خاطره قرار دادن آباژور است میز خاطره با ق..
180,000 تومان
قیمت بدون مالیات:180,000 تومان
میز خاطره می تواند یک انتخاب مناسب برای ایجاد تغییر در دکوراسیون منزل شما باشد .با هزینه ی کمی می توانید تغییر زیاد و جذابی در منزل خود ایجاد کنید علاوه بر این می توانید وسایل خاطره انگیز خود را روی آن قرار دهید تا حس خوبی هم برای خودتان داشته باشد.با انتخاب یک میز خاطره با طراحی ساده و زیبا می توان..
200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:200,000 تومان
میز خاطره نوین آرا مدلP519 میز خاطره نوین آرا مدلP519
توقف تولید
برند: نوین آرا
میز خاطره یک میز بسیار محبوب و جذاب در منازل است و انتخاب این میز خیلی اصول خاصی ندارد و هر کس می تواند به سلیقه خود میز خاطره خریداری کند.با قرار دادن میز خاطره در نشیمن منزل خود فضای زیبا و صمیمی را به وجود آورید .میز خاطره نوین آرا طراحی زیبایی دارد و با انواع دکوراسیون منازل هم نشینی دارد .قیمت ..
338,000 تومان
قیمت بدون مالیات:338,000 تومان
میز خاطره آیاز مدل TD221
توقف تولید
میز خاطره مدل TD221میز های خاطره معمولا وسایلی محبوب و جذاب در هر خانه ای به شمار می رود با انتخاب میز خاطره و قرار دادن وسایل خاطره انگیز خود بر روی آن فضایی زیبا و صمیمی را در خانه ی خود به وجود آورید که با دیدن آن حس خوبی از خاطرات خوبتون دریافت کنید...
698,000 تومان
قیمت بدون مالیات:698,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)