×
آیا سوالی دارید؟
با خانم کیانی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

میز ناهار خوری و انواع آن

2016/12/26 10:18:57 0 نظرات

برای اینکه میز ناهار خوری بهترین بازخورد خود را در دکوراسیون خانه بگذارد، باید در انتخابش دقت لازمه را انجام داد.گاهی میز ناهار خوری به عنوان نقطه عطف در خانه محسوب می شود و خانواده را دور هم جمع می کند.علاوه بر اینکه باید طراحی زیبایی داشته باشد باید از استحکام خوبی برخوردار باشد،یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه داشت اندازه ی میز ناهار خوری و شکل آن است.

\n\n

 

\n\n

میز ناهار خوری و انواع آن

\n\n

جنس محکم

\n\n

اگر می خواهید میز ناهار خوریتان سالیان سال برایتان کار کند در انتخاب جنس آن توجه ویژه ای داشته باشید، سعی کنید چوب به کار رفته در میز ناهار خوریتان از چوب محکم باشد، برای مثال چوب راش،بلوط،گردو درخت ساج ساخته شده باشد.چوب های دیگری نیز وجود دارد در ساخت میز ناهار خوری با قابلیت های بالا ولی از نظر دوام و استحکام هیچگاه به چوب های سخت نمی رسند.

\n\n

 

\n\n

میز ناهار خوری چند نفره سفید

\n\n

شیشه ی روی میز

\n\n

برای اینکه سطح روی میز ناهار خوری شما آسیب نبیند و خط و خش نیوفتد حتما از شیشه استفاده کنید و البته مزیت دیگری که شیشه دارد، با هر سبک دکوراسیون هم خوانی دارد و به ویژه در فضا های کوچک باعث انعکاس شده و تداعی بزرگی دارد، البته از شیشه هایی که دوام بیشتری دارد بر روی میز ناهار خوریتان استفاده کنید، زیرا در برابر حرارت و خراش مقاوم هستند شما گزینه ی شیشه های رنگی را نیز برای روی میز ناهار خوریتان دارید.

\n\n

 

\n\n

میز ناهار خوری چند نفره

\n\n

میز ناهارخوری با دکوراسیون کلاسیک

\n\n

در این مدل از دکوراسیون سعی کنید انتخاب میز ناهار خوریتان به دکوراسیونتان بیاید یکی از ویژگی های سبک کلاسیک داشتن تزئینات در بدنه ی کار است سعی کنید این ویژگی در میز ناهار خوریتان رعایت شود یا ترکیب رنگ قهوه ای یا کرم آن با تم کلاسیک شما هماهنگی داشته باشد.

\n\n

 

\n\n

میز ناهار خوری به همراه غذا

\n\n

میز ناهار خوری با دکوراسیون مدرن

\n\n

سادگی و داشتن خطوط صاف و منظم حرف اول را در میز ناهار خوری به سبک مدرن می زند که در این سبک دست شما برای انتخاب مبلمان راحتی نیز بازتر است دقت داشته باشید که میز ناهار خوریتان باید از صندلی ها نرم راحتی برخوردار باشد تا راحتی در هنگام غذا خوردن به ما دست بدهد.

\n\n

 

\n\n

میز ناهار خوری 4 نفره

\n\n

حمل میز ناهار خوری

\n\n

برای کسانی که دائما در حال تغییر در دکوراسیون منزل خود هستند پیشنهاد می شود که در انتخاب میز ناهار خوری سبک بودن آن مد نظرشان باشد.

\n\n

 

\n\n

دکوراسیون روستیک،صنعتی با میز ناهار خوری

\n\n

یکی از عواملی که باعث تداعی دکوراسیون صنعتی و روستیک در خانه می شود استفاده از میز ناهار خوری رنگ نشده به اصطلاح رنگ طبیعی چوب در آن وجود داشته باشد و سعی شود که میز ناهار خوری حتما چوبی باشد.

\n\n

 

\n\n

میز ناهار خوری چهار نفره

\n\n

میز ناهار خوری ست با دکوراسیون

\n\n

اگر فضای شما کوچک باشد و شما در حال رفت و آمد باشید برای شما میز ناهار خوری مناسب است که گوشه هایش گرد باشد و پایه ی آن در وسط باشد.انعطاف پذیری در میز ناهار خوری گرد شش نفره بیشتر است گاهی تا مرز 8 نفر نیز می توانند دور آن بنشینند،هرچه قطر میز بیشتر باشد تعداد نفرات بیشتری می توانند دور آن بنشینند،میز ناهار خوری مستطیلی یا مربع تعداد نفرات مشخصی می توانند دور آن بنشینند و مثل حالت گرد این ویژگی انعطاف پذیری را ندارند.

\n\n

رنگ های متنوع

\n\n

رنگ های مختلفی در میز ناهار خوری وجود دارد شما با توجه به رنگ بندی دکوراسیون خود انتخاب کنید، دقت داشته باشید در نهایت میز ناهار خوریتان باعث زیبا جلوه نشان دادن دکوراسیون شما بشود.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

تبلیغات متنی:     میز ناهار خوری چند نفره                خرید میز ناهار خوری             میز ناهار خوری چهار نفره

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

نظر بدهید