×
آیا سوالی دارید؟
با خانم همتی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

میز جلو مبلی

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2016/12/28 10:26:42 0 نظرات

میز جلو مبلی عضو جدایی ناپذیر مبلمان راحتی و یا مبلمان استیل منازل ما هستند.و باید تکمیل کننده ی دکوراسیون ما باشند و به زیبا جلوه دادن خانه و حتی مبلمان ما کمک کنند.

\n\n

 

\n\n

میز جلو مبلی

\n\n

به میزی که کشیده باشد و در ارتفاع پایین باشد میز جلو مبلی گفته می شود و جایگاهش طوری است که روبه روی مبلمان ما قرار می گیرد و برای قرار دادن ظروف یا گذاشتن کتاب و روزنامه و یا وسایل دکوری و هر آن چیزی که هنگام نشستن روی مبل به آن احتیاج پیدا می کنید.هنگام نشستن روی مبلمان راحتی و یا کلاسیک خود در حال خواندن روزنامه و نوشیدن چایی هستید نیاز به یک سطح صاف برای راحتی کار خود نیاز است.

\n\n

به نکات زیر در هنگام تهیه ی جلو مبلی توجه کنید:

\n\n

اندازه:ارتفاع میز جلو مبلی یک چیز تعریف شده و مشخص است سطح میز جلو مبلی باید 5 سانتی متر بالاتر از ارتفاع مبلمان کناری خود باشد.میز جلو مبلی در حالت عادی و استاندارد 40 تا 45 سانتی متر ارتفاع دارد.اما گاهی ارتفاع مبلمان شما بلندتر از حد معمول است در این حالت باید میز جلو مبلی شما نیاز ارتفاع بلند تری داشته باشد.

\n\n

فرم:انتخاب فرم مناسب برای میز جلو مبلی به بهبود و بهتر شدن دکوراسیون شما کمک می کند ،در نظر داشتن چند سوال برای انتخاب فرم مهم است .اینکه فضا کوچکی داریم یا بزرگ؟آیا کودک داریم یا نه؟با دانستن این جواب ها در هنگام خرید فرم را در نظر می گیرید.

\n\n

 

\n\n

میز جلو مبلی

\n\n

بودجه:تنوع و انواع مختلفی از میز جلو مبلی وجود دارد که بنا به بودجه ی شما تغییر می کند.

\n\n

جنس:معمولا جنس به کار رفته در ساختمان میز جلو مبلی چوب می باشد.چوب گردو،چوب راش،چوب افرا و چوب بلوط انواع جنس چوب سخت و خوب میز جلو مبلی می باشد جنس های دیگری نیز وجود دارد از جمله شیشه،استیل ضد زنگ،فلز نیز دیگر متریال این میزها می باشد.

\n\n

 

\n\n

میز جلو مبلی تلویزیون

\n\n

عملکرد:عملکردهای مختلفی برای میز جلو مبلی وجود دارد که بستگی به دیدگاه شما نسبت به میز جلو مبلی دارد از آن به عنوان یک وسیله تزیینی استفاده می کنید یا فقط وسیله ای برای نگهداری ظروف گاهی میز جلو مبلی می تواند دارای کشو و طبقه باشد تا وسیله و ظروف را در خود نگه دارد.

\n\n

 

\n\n

میز جلو مبلی و میز عسلی

\n\n

میز جلو مبلی سنتی

\n\n

اگر خانه ی شما سبک دکوراسیونی سنتی دارد و از مبلمان استیل و یا مبلمان کلاسیک استفاده می کنید شما باید از میز جلو مبلی سنتی و کلاسیک استفاده کنید در این سبک از میز جلو مبلی منبت کاری های زیبایی در بدنه ی میز وجود دارد و معمولا از جنس چوب هستند به همین دلیل هزینه ی آن نسبتا بالا است.

\n\n

 

\n\n

میز جلو مبلی کرم

\n\n

میز جلو مبلی مدرن

\n\n

معمولا در دکوراسیون های مدرن استفاده می شود ولی مختص به این سبک نیست از میز جلو مبلی مدرن شما می توانید در دکوراسیون کلاسیک نیز استفاده منید به دلیل حجم تنوع بالا.

\n\n

 

\n\n

میز جلو مبلی چوب سوخته

\n\n

میز جلو مبلی روستیک

\n\n

این سبک از میز جلو مبلی حالتی روستایی و قدیمی دارد معمولا از جنس چوب تشکیل می شود و الگو طراحی سبک روستیک نسبت به سبک های مدرن و کلاسیک ساده تر است.

\n\n

 

\n\n

میز جلو مبلی روستیک

\n\n

میز جلو مبلی صنعتی

\n\n

جنس های چوب و فلز را در میزهایی به سبک صنعتی می توان جست و جو کرد که شکلی خشن را به بیننده اقا می کند کاربرد این میز در سبک تلفیقی به چشم می آید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

نظر بدهید