Menu
Your Cart

میز تلویزیون

نکات مهم در خرید میز تلویزیون

میز تلویزیون های ال سی دی که اخیرا مد شده اند رنگ مشکی شان بیشتر مورد پسند مردم قرار می گیرد.البته رنگ های استخوانی و فیلی هم برای میزهای تلویزیون بکاربرده می شود. میزتلویزیونی باید متناسب با اندازه اتاق نشمین باشد یعنی اگر اتاق نشیمن بزرگ باشد،می توانید از میز تلویزیون بزرگ و اگر اتاق نشیمن کوچک باشد از میز تلویزیون کوچکتر استفاده کنید هر چند که خرید تلویزیونی با اندازه مناسب خانه هم توصیه می شود.محبوب بودن رنگ مشکی میز تلویزیون به علت ست بودن رنگ مشکی با اغلب لوازم صوتی و تصویری می باشد.میز تلویزیون می تواند شامل کتابخانه و قفسه های مختلف و کشو و کمد های گوناگون و طبقاتی برای لوازم دکوری باشد.میز های تلویزیونی دورنگ هم انواع جدیدی هستند که اگر در خانه تان تابلو رنگی دارید می توانند با آن تابلوها هارمونی خوبی برقرار کنند.برای ساخت میز تلویزیون از ام دی اف و چوب های پالیش شده هم استفاده می شود.برخی از میز تلویزیون ها از جنس پلاستیک فشرده براق بوده و این دست میز تلویزیون ها پایه ای فلزی دارند.تعداد کمی از میز تلویزیون ها هستند که چوبی بوده و طرفداران خاص خود را دارند.باید قبول کنیم که میز تلویزیون امروزه کارایی مهمی در خانه ها داشته و جلوه بصری مهمی را به هر خانه می دهد چرا که در دید است.برخی میزتلویزیون ها هستند که دقیقا هم رنگ دکور خانه طراحی می شوند که از این جهت زیبایی خاصی به خانه بخشیده و ایده ال می باشند.مدل های قدیمی میز تلویزیون که اکثرا چوبی بوده و حالتی شبیه کمد داشتند،امروزه کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.امروزه میز تلویزیون ها بیشتر باریک و قطر آنها کم بوده و حالتی ساده و بسیار شیک تر پیدا کرده اند.سبک تر شدن میز تلویزیون امروزی موجب راحتی حمل و نقل آنها در اثاث کشی ها شده است.


راهنمای انتخاب و خرید میز تلویزیون

برای انتخاب میز تلویزیون حتما باید به سه نکته توجه کرد: 1- سبک دکوراسیون منزل: اگر فضای دکوراسیون شما مدرن است حتما باید میز تلویزیون شما نیز مدرن باشد . اگر دکوراسیون سنتی دارید نیز باید میز تلویزیون کلاسیک و منطبق با آن انتخاب کنید. 2- ابعاد تلویزیون: هر اینچ برابر 2.5 سانتی متر است. مثلا یک تلویزیون 50 اینچ طولی حدود 125 سانتی متر دارد. پس باید میز تلویزیون حداقل 140 سانتی متر باشد. به طور کلی بهتر است میز تلویزیون از هر طرف بیش از 10 سانتی متر فضای خالی تا لبه تلویزیون داشته باشد تا تلویزیون خود را بزرگ یا کوچکتر از حد طبیعی، نشان ندهد.  3-جنس میز تلویزیون: حتما به جنس میز تلویزیون توجه کنید. اگر در خانه فرزند کوچک دارید میز تلویزیون شیشه ای پیشنهاد نمی شود. اگر به دنبال میز تلویزیون ارزان هستید، میز تلویزیون چوبی پیشنهاد نمی شود. در ادامه به معرفی هر یک از انواع میز تلویزیون خواهیم پرداخت.


میز تلویزیون دیواری یا میز تلویزیون معمولی؟

حتما در بسیاری از فضاهای مدرن شاهد نصب میز تلویزیون روی دیوار بوده اید. معمولا میز تلویزیون دیواری در مواردی کاربرد دارد که بخواهیم تلویزیون را در ارتفاع بالاتر قرار دهیم و سبک و سیاق چیدمان را متفاوت تر کنیم. گاهی نیز بخاطر کمبود فضا و یا داشتن فرزند کوچک در منزل ترجیح می دهیم که تلویزیون را روی دیوار نصب کنیم و از میز تلویزیون دیواری استفاده کنیم تا متعلقات تلویزیون مانند کنسول بازی، گیرنده دیجیتال و ... را روی آن قرار دهیم. در غیر این صورت معمولا از میز تلویزیون استفاده می شود و تلویزیون روی آن قرار می گیرد. معمولا میز تلویزیون دیواری با دیوار پشت تلویزیون از نظر سبک باید هماهنگ باشد تا دکور زیبایی را برای شما فراهم کند. مدل های مختلف میز تلویزیون دیواری را باید سفارش بدهید تا برای شما با توجه به ابعاد و نیازتان ساخته شود.

البته لازم به ذکر است در  فضاهای اداری، تجاری و عمومی هم که قصد داریم افراد بیشتری دید مناسب به تلویزیون داشته باشند و هم اینکه تلویزیون در معرض آسیب و دسترسی قرار نگیرد؛ تلویزیون روی دیوار نصب می شود که در این صورت میز تلویزیون دیواری شکل ساده تری خواهد داشت.


میز تلویزیون مدرن

افرادی که به سبک مدرن علاقه مند هستند، می دانند یکی از مهمترین عناصر در دکوراسیون منزل آن ها، استفاده از میز تلویزیون ساده، مینیمال و مدرن است. میز های چوبی یا ام دی اف که دارای اشکال ساده مستطیل شکل تولید می شوند و یا بصورت دیواری و یا پایه دار جود دارند که با رنگ های معمولا خنثی، سادگی و مدرنیته را به همراه دارند. بدیهی است میزهای تلویزیون مدرن نیز مانند انواع دیگر آن دارای کشو و باکس می باشند.


میز تلویزیون کلاسیک

اگر از طرفداران سبک طراحی دکوراسیون کلاسیک هستید حتما به میز تلویزیون کلاسیک نیاز دارید. میزهایی چوبی که بر روی آن اشکال منبت شکل قرار دارد. نکته بسیار مهم در مورد میزهای تلویزیون کلاسیک این است که تا پیش از این این میزهای چوبی بودند و منبت های آن نیز از جنس چوب بودند که قیمت های آن ها نیز بسیار بالا هستند. اما امروزه مدل هایی نیز تولید می شوند که جنس اسکلت میز تلویزیون ام دی اف و یا نئوپان بوده و قسمت های منبت آن از رزین و یا پلاستیک فشرده می باشد که بعد از رنگ شدن همان شکل و سبک و سیاق میز تلویزیون چوبی را به خود می گیرد. برای افرادی که تمایل دارند هزینه کمتری برای میز تلویزیون کلاسیک بکنند، این میزها گزینه بسیار مناسبی هستند.


میز تلویزیون ام دی اف

برای کسانی که اهل خرید وسایل دکوری هستند، کلمه ام دی اف کلمه آشنایی است. یکی از فراورده های چوبی که دارای استحکام و ماندگاری بسیار بالایی است. امروزه در تولید میز تلویزیون، کابینت و بسیاری از مصنوعات چوبی و لوازم منزل از ام دی اف  استفاده می شود. میز تلویزیون ام دی اف امروزه کاملا بین مردم جاافتاده است زیرا هم کیفیت بسیار بالایی دارد و هم قیمت آن بسیار مناسب است.


میز تلویزیون چوبی

چوب حس گرمای زیادی را به دکوراسیون منزل و فضای خانه القا می کند. به همین خاطر است بسیاری از افراد با بکار بردن وسایل چوبی و میز تلویزیون چوبی در دکوراسیون منزل، حس گرما و زیبایی بیشتری را به خانه خود می بخشند. در کنار این موضوع از آنجایی که تنوع رنگ و مدل میزهای تلویزیون چوبی زیاد است و می توان آن را با سبک ها و سلیقه های مختلف انطباق داد، مخاطبان میز تلویزیون چوبی بسیار می باشند.


میز ال ای دی

در سال های اخیر شاهد جایگیزین شدن تلویزیون های ال ای دی با تلویزیون های قدیمی با لامپ نور بوده ایم. این موضوع موجب شده مدل های میز تلویزیون نیز تغییراتی داشته باشند. میز تلویزیون ال ای دی LED، دارای ارتفاع کمتر و طول بیشتر به نسبت میزهای تلویزیون قدیمی می باشند. زیرا سایز تلویزیون های جدید بزرگتر شده اند. حتما توجه داشته باشید که میز ال ای دی به اندازه کافی بزرگ باشد تا تلویزیون ال ای دی خود را روی آن خیلی بزرگ و بدفرم نشان ندهد.


میز ال سی دی

امروزه در خانه های بسیاری از افراد، شاهد تلویزیون های ال سی دی هستیم. از همین رو داشتن یک میز ال سی دی خوب و با کیفیت که با دکوراسیون ما هماهنگی داشته باشد بسیار حائز اهمیت است. سعی کنید سایز میز ال سی دی خیلی بزرگ نباشد تا ال سی دی زمانی که روی آن قرار گرفت کوچک به نظر بیاید. اگر از آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید ال سی دی خود را به دیوار نصب کنید، می توانید از میز ال سی دی LCD در قسمت پایین آن استفاده کنید و ملحقات ال سی دی را روی آن قرار دهید.


میز تلویزیون هایگلاس

ام دی اف یکی از فرآورده های چوب است که روی آن روکش های مختلفی کشیده می شود. یکی از محبوب ترین روکش های ام دی اف، روکشی به نام هایگلاس است. هایگلاس یک روکش براق است که نوع ترکیه ای آن بین مردم بسیار معروف تر است. میز تلویزیون هایگلاس سطح بسیار براق و زیبا دارد و معمولا رنگ سفید آن جلوه بسیار خاصی دارد که افراد را مجاب به انتخاب میز تلویزیون هایگلاس می کند. 


مدل میز تلویزیون جدید

 20 دکور بیشترین تعداد مدل میز تلویزیون از تولید کنندگان معتبر و باکیفیت را گردآوری کرده است تا شما برای انتخاب میز تلویزیون مورد نظر خود یک کلیک نیاز داشته باشید. اگر به دنبال مدل میز تلویزیون جدید هستید تا به فضای منزل خود رنگ و لعاب جدیدی بدهید، می توانید تعداد بسیار زیاد مدل های مختلف میز تلویزیون موجود در ادامه را مشاهده کنید و بدون واسطه آن ها را سفارش دهید تا در اسرع وقت میز تلویزیون را تحویل بگیرید.میز تلویزیون کرال استند مدل Z-120/140// GLASS/مدل Z دارای دو کشو است که به صورت زیبایی برش خورده و در کنار هم قرار می گیرند . این کشوها قابلیت مگنتی دارند. این بدان معناست که شما با فشار دادن ساده بر روی کشو می توانید به راحتی آن را باز و بسته کنید. یکه طبقه یک تکه بر روی کشوها قرار دارد که علاوه بر..
750,000 تومان
قیمت بدون مالیات:750,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل x2-140 /160  با ایجاد صنعت چوب ، چیدمان منازل نیز تغییرات محسوسی به خود دیده است. امروزه منازل با مبلمان مدرن و یا سنتی و کلاسیک چیده میشوند. فرش ها، میز ناهار خوری و سایر وسایل خانه نیز مشمول همین قاعده شده و باید به زیبایی در کنار هم قرار گیرند. مدل x2-14..
1,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,200,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل V-140/160همانطور که در عکس میز هم ملاحظه می فرمایید، میز تلویزیون مدل V-140 سه کشو دارد که دو کشوی کوچکتر در زیر هم و یک کشوی بزرگتر در کنار دو کشوی کوچکتر قرار دارد.همین امر باعث ایجاد فضاهای کاربردی بیشتر برای قرار دادن وسایل و در عین حال زیبایی بیشتر این مدل شده است. ک..
1,050,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,050,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل U-160 /180با ایجاد صنعت چوب ، چیدمان منازل نیز تغییرات محسوسی به خود دیده است. امروزه منازل با مبلمان مدرن و یا سنتی و کلاسیک چیده میشوند. فرش ها، میز ناهار خوری و سایر وسایل خانه نیز مشمول همین قاعده شده و باید به زیبایی در کنار هم قرار گیرند. مدل U-160 /180  ی..
1,300,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,300,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل SW-160  /180  با ایجاد صنعت چوب ، چیدمان منازل نیز تغییرات محسوسی به خود دیده است. امروزه منازل با مبلمان مدرن و یا سنتی و کلاسیک چیده میشوند. فرش ها، میز ناهار خوری و سایر وسایل خانه نیز مشمول همین قاعده شده و باید به زیبایی در کنار هم قرار گیرند. مدل SW-1..
1,300,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,300,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل SI-140/160طرح قوسی پایین این میز یک ویژگی جدید و خلاقانه است که شکل ظاهری این محصول را جذاب و شکیل ساخته است. پایه های این میز نیز به زیبایی طراحی و برش داده شده و رنگ آمیزی شده اند. جنس تمام ام دی اف خوب بدنه میز، هم ضامن کیفیت خوب این میز است و تکمیل کننده زیبایی ظاهری ..
1,100,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,100,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل S-140/160در میز تلویزیون مدل S-140/160 طرح قوسی پایین میز با نواری طلایی رنگ همراه شده و چینش زیبای طرح و رنگ در کنار هم، ترکیب بدیعی را ایجاد نموده است. همین ویژگی، یک محصول متنوع را بوجود آورده است. طراحی زیبای پایه ها و رنگ طلایی رنگ آن می تواند شادی خاصی به دکوراسیون ..
1,100,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,100,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل MW-140/160کرال استند با استفاده از طراحان و متخصصان در این زمینه توانسته مدل های مختلفی وارد بازار کند. مدلMW-140/160  با توجه  به نیاز مشتریان طراحی شده است. پایه های زیبا که با استفاده از دستگاه های مختلف برش داده شده است. حقیقت می توان گفت پایه ها در این مدل ..
980,000 تومان
قیمت بدون مالیات:980,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل J-180/210با توجه به افزایش ورود تلویزیون های بزرگ به منازل و کم بودن تعداد میز تلویزیون بزرگ در بازار محصولات دکوراسیون و چیدمان، که بتواند جوابگوی نیاز افرادی باشد که تلویزیون های بزرگ را برای منازلشان خریداری می کنند، در شرکت کرال استند توجه ویژه ای به تولید میز تلویزیو..
1,480,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,480,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل J-140S /160با تلفیق صنعت چوب و مدرنیته، چیدمان منازل نیز تغییرات محسوسی به خود دیده است. امروزه منازل با مبلمان مدرن چیده میشوند. فرش ها، میز ناهار خوری و سایر وسایل خانه نیز مشمول همین قاعده شده و باید به زیبایی در کنار هم قرار گیرند. مدل J-140 /160یک مدل میز تلویزیون مد..
1,000,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,000,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل I-140 P2در مدل I-140 P2 دو قسمت وجود دارد که  ظاهری زیبایی به میز داده است و همین  امر باعث ایجاد فضایی زیبا برای لوازم مشتریان محترم شده است. این دو قسمت هر کدام دارای دو طبقه هستند که به راحتی قابل جابجایی است. تمامی اجزای این مدل از ام دی اف  تشکیل ..
960,000 تومان
قیمت بدون مالیات:960,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل I-140 COTTONمدل I-140 COTTON دارای پایه هایی بسیار زیبا است که جلوه ی بخصوصی به این مدل داده است. روکش در این مدل به صورت وکیوم است . مدل I-140 COTTON دارای دو کشو در سمت چپ است که جلوه به خصوصی به این مدل داده است و ریل های ساچمه ای باعث سهولت در باز و بسته شدن کشوها شده..
960,000 تومان
قیمت بدون مالیات:960,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل H-140 COTTONحرکت کشویی کشوی این میز تلویزیون به سمت خارج، از کنار این میز تلویزیون، از امتیازات منحصر به فرد آن است. ضمن اینکه  پایه های زیبایی که از قابلیت جدا شدن از میز تلویزیون برخوردار هستند.جنس این مدل از ام دی اف ساخته شده است و رنگ آن کرم با طرح کتان است. میز..
1,020,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,020,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل G-140/160ریل های استفاده شده در این مدل به صورت ساچمه ای است که همین امر باعث شده تا کشوها به راحتی جابجا گردد.دو طبقه چوبی بر روی کشو ها واقع شده اند. پایه های این مدل به صورت زیبایی تراش داده شده است .روکش در این مدل به صورت وکیوم می باشد. مدل G-140 با توجه به ساختار آن..
1,100,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,100,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل F-140/160تمامی روکش های استفاده شده برروی این مدل میز تلویزیون به صورت وکیوم است. مدلF-140 دارای دو کشو در کنار هم است که دارای نقش های زیبا است. ستون اصلی میز این دوکشو را از هم جدا می کند.ریل های استفاده شده در مدلF-140  از نوع ساچمه ای بوده که در سهولت باز و بسته ..
1,000,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,000,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل E-120مدل E120 دارای یک کشو و طبقات چوبی است. روکشی که در این مدل  استفاده شده است به صورت وکیوم می باشد. ریل های استفاده شده در مدلE-120 به صورت ساچمه ای است . این مدل در سه  رنگ قهوه ایی, بلوطی, سفید موجود است.در مدلE-120  دو ستون اصلی به صورت دو لایه..
680,000 تومان
قیمت بدون مالیات:680,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل D-140تمامی اجزای این میز از ام دی اف تشکل شده است. در مدلD-140 مدیریت فضا سازی را می توان دید به گونه ای که در این میز ام دی  اف یک کشو ، طبقات و کمد که خود دارای طبقات جداگانه است را می توان دید. کشو موجود در این مدل به صورت مگنتی است و با فشار دادن به راحتی باز و ی..
920,000 تومان
قیمت بدون مالیات:920,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل curved-160مدلCurved که با ساختاری مدرن وارد بازار شده دارای طراحی منحصر به فرد است. ستون های اصلی در این مدل نگهدارنده این میز هستند. جنس صفحه روی میز در مدل160-Curved از شیشه نشکن سکوریت و به صورت منحنی برش خورده است که علاوه بر زیبایی ظاهری استقامت خاصی به این مدل داده ..
950,000 تومان
قیمت بدون مالیات:950,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل C-140این مدل دارای پایه هایی بسیار زیبا بوده که با دستگاه CNC  برش خورده است.طرح ها و نقوش زیبای که در این مدل مشاهده میشود توسط طراحان کرال استند طراحی و توسط دستگاهای این شرکت به مرحله اجرا رسیده است.تمامی اجزای تشکل دهنده مدل C  از ام دی اف وکیوم بوده است. دو..
1,150,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,150,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل B-140جنس این میز ام دی اف با روکش وکیوم بوده و نمای بسیار زیبایی دارد ، اجزای تشکیل دهنده مدل B-140 دارای یک کشو و یک طبقه چوبی است.ریل های استفاده شده در مدل B-140 به صورت ساچمه ای بوده است که سهولت حرکت کشو کمک می کند. طراحی ساده ی این میز باعث می شود با تمام دکوراسیون ..
980,000 تومان
قیمت بدون مالیات:980,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل A-120مدل A-120 دارای یک کشو است که بر روی این کشو یک دستگیره قرار گرفته است . ریل های مدلA از نوع ساچمه ای است که به راحت جابجا شدن کشو کمک میکند. تمامی اجزای استفاده شده در این مدل ازلترون و جنس ام دی اف هستند .ستون اصلی این میز به صورت دوبل است که به ایستادگی و استحکام ..
810,000 تومان
قیمت بدون مالیات:810,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل 3520/40میز تلویزیون مدل 3520 که در دسته بندی میزتلویزیون های مدرن شرکت کرال استند قرار می گیرد,یک میز تلویزیون جدید است که می تواند نظر افرادی که به دنبال متفاوت بودن هستند را جلب کند.این میز خصوصیات یک میز تلویزیون فانتزی را دارد.به دلیل نداشتن کشو و تزیینات ظاهری می توا..
620,000 تومان
قیمت بدون مالیات:620,000 تومان
برند: کاکتوس
در دکوراسیون نشیمن ،میز تلویزیون نقطه عطف محسوب میشود و از اهمیت ویژه ای برخوردار است . برای داشتن دکوراسیون بهتر باید نسبت به نوع دکوراسیون خود مدل میز تلویزیون مناسب را انتخاب کرد.میز تلویزیون های کاکتوس از بهترین ها دراین  زمینه  میباشد که کیفیت و ظرافت بالایی دارد و میتواند یک انتخاب م..
1,830,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,830,000 تومان
برند: کاکتوس
معرفی میز تلویزیون کاکتوس مدل A410شرکت کاکتوس تولید کننده تخصصی میز تلویزیون و میز ال سی دی است.میز تلویزیون مدل A410 از جنس ام دی اف است که در مقابل آسیب و تغییر رنگ بسیار مقاوم است.این میز برای فضاهای اداری نیز مناسب است. همچنین اگر منزل شما حال و هوای اسپرت و راحت را دارد و خیلی رسمی نیست این میز..
690,000 تومان
قیمت بدون مالیات:690,000 تومان
برند: کاکتوس
در دکوراسیون نشیمن ،میز تلویزیون نقطه عطف محسوب میشود و از اهمیت ویژه ای برخوردار است . برای داشتن دکوراسیون بهتر باید نسبت به نوع دکوراسیون خود مدل میز تلویزیون مناسب را انتخاب کرد.میز تلویزیون های کاکتوس از بهترین ها دراین  زمینه  میباشد که کیفیت و ظرافت بالایی دارد و میتواند یک انتخاب م..
728,000 تومان
قیمت بدون مالیات:728,000 تومان
برند: کاکتوس
در دکوراسیون نشیمن ،میز تلویزیون نقطه عطف محسوب میشود و از اهمیت ویژه ای برخوردار است . برای داشتن دکوراسیون بهتر باید نسبت به نوع دکوراسیون خود مدل میز تلویزیون مناسب را انتخاب کرد.میز تلویزیون های کاکتوس از بهترین ها دراین  زمینه  میباشد که کیفیت و ظرافت بالایی دارد و میتواند یک انتخاب م..
608,000 تومان
قیمت بدون مالیات:608,000 تومان
برند: کاکتوس
معرفی میز تلویزیون کاکتوس مدل A210این میز برای فضاهای اداری نیز مناسب است. همچنین اگر منزل شما حال و هوای اسپرت و راحت را دارد و خیلی رسمی نیست این میز گزینه بسیار مناسبی برای اتاق تلویزیون شما است.این مدل برای تلویزیون تا سایز 62 اینچ مناسب می باشد. ( برای تشخیص تناسب سایز میز تلویزیون با ال سی دی ..
738,000 تومان
قیمت بدون مالیات:738,000 تومان
برند: کاکتوس
در دکوراسیون نشیمن ،میز تلویزیون نقطه عطف محسوب میشود و از اهمیت ویژه ای برخوردار است . برای داشتن دکوراسیون بهتر باید نسبت به نوع دکوراسیون خود مدل میز تلویزیون مناسب را انتخاب کرد.میز تلویزیون های کاکتوس از بهترین ها دراین  زمینه  میباشد که کیفیت و ظرافت بالایی دارد و میتواند یک انتخاب م..
618,000 تومان
قیمت بدون مالیات:618,000 تومان
برند: کاکتوس
در دکوراسیون نشیمن ،میز تلویزیون نقطه عطف محسوب میشود و از اهمیت ویژه ای برخوردار است . برای داشتن دکوراسیون بهتر باید نسبت به نوع دکوراسیون خود مدل میز تلویزیون مناسب را انتخاب کرد.میز تلویزیون های کاکتوس از بهترین ها دراین  زمینه  میباشد که کیفیت و ظرافت بالایی دارد و میتواند یک انتخاب م..
680,000 تومان
قیمت بدون مالیات:680,000 تومان
برند: کاکتوس
در دکوراسیون نشیمن ،میز تلویزیون نقطه عطف محسوب میشود و از اهمیت ویژه ای برخوردار است . برای داشتن دکوراسیون بهتر باید نسبت به نوع دکوراسیون خود مدل میز تلویزیون مناسب را انتخاب کرد.میز تلویزیون های کاکتوس از بهترین ها دراین  زمینه  میباشد که کیفیت و ظرافت بالایی دارد و میتواند یک انتخاب م..
668,000 تومان
قیمت بدون مالیات:668,000 تومان
برند: کاکتوس
در دکوراسیون نشیمن ،میز تلویزیون نقطه عطف محسوب میشود و از اهمیت ویژه ای برخوردار است . برای داشتن دکوراسیون بهتر باید نسبت به نوع دکوراسیون خود مدل میز تلویزیون مناسب را انتخاب کرد.میز تلویزیون های کاکتوس از بهترین ها دراین  زمینه  میباشد که کیفیت و ظرافت بالایی دارد و میتواند یک انتخاب م..
900,000 تومان
قیمت بدون مالیات:900,000 تومان
برند: کاکتوس
در دکوراسیون نشیمن ،میز تلویزیون نقطه عطف محسوب میشود و از اهمیت ویژه ای برخوردار است . برای داشتن دکوراسیون بهتر باید نسبت به نوع دکوراسیون خود مدل میز تلویزیون مناسب را انتخاب کرد.میز تلویزیون های کاکتوس از بهترین ها دراین  زمینه  میباشد که کیفیت و ظرافت بالایی دارد و میتواند یک انتخاب م..
728,000 تومان
قیمت بدون مالیات:728,000 تومان
میز تلویزیون کاکتوس مدل 804
پرفروش ترین ها
برند: کاکتوس
در دکوراسیون نشیمن ،میز تلویزیون نقطه عطف محسوب میشود و از اهمیت ویژه ای برخوردار است . برای داشتن دکوراسیون بهتر باید نسبت به نوع دکوراسیون خود مدل میز تلویزیون مناسب را انتخاب کرد.میز تلویزیون های کاکتوس از بهترین ها دراین  زمینه  میباشد که کیفیت و ظرافت بالایی دارد و میتواند یک انتخاب م..
875,000 تومان
قیمت بدون مالیات:875,000 تومان
برند: کاکتوس
معرفی میز تلویزیون کاکتوس مدل 656شرکت کاکتوس تولید کننده تخصصی میز تلویزیون و میز ال سی دی است.میز تلویزیون مدل 656  از جنس ام دی اف بوده که روکش آن رنگ بوده و نوع رنگ آن از نوع با کیفیت بوده که در مقابل آسیب و تغییر رنگ بسیار مقاوم است. همانطور که ذکر شد جنس بدنه این مدل میز تلویزیون MDF بوده ..
728,000 تومان
قیمت بدون مالیات:728,000 تومان
برند: کاکتوس
در دکوراسیون نشیمن ،میز تلویزیون نقطه عطف محسوب میشود و از اهمیت ویژه ای برخوردار است . برای داشتن دکوراسیون بهتر باید نسبت به نوع دکوراسیون خود مدل میز تلویزیون مناسب را انتخاب کرد.میز تلویزیون های کاکتوس از بهترین ها دراین  زمینه  میباشد که کیفیت و ظرافت بالایی دارد و میتواند یک انتخاب م..
780,000 تومان
قیمت بدون مالیات:780,000 تومان
برند: کاکتوس
این روزها باتوجه به تنوع درخواست و سلیقه ها، شاهد مدل های بسیار زیادی از میز تلویزیون در بازار هستیم. این موضوع به خریدار این امکان را می دهد که باتوجه به سبک دکوراسیون خود میز مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کند. این مدل میز تلویزیون از شرکت کاکتوس برای دکورهای کلاسیک بسیار مناسب است.ویژگی های میز ..
688,000 تومان
قیمت بدون مالیات:688,000 تومان
برند: کاکتوس
این روزها باتوجه به تنوع درخواست و سلیقه ها، شاهد مدل های بسیار زیادی از میز تلویزیون در بازار هستیم. این موضوع به خریدار این امکان را می دهد که باتوجه به سبک دکوراسیون خود میز مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کند. این مدل میز تلویزیون از شرکت کاکتوس برای دکورهای کلاسیک بسیار مناسب است.ویژگی های میز ..
698,000 تومان
قیمت بدون مالیات:698,000 تومان
برند: کاکتوس
این روزها باتوجه به تنوع درخواست و سلیقه ها، شاهد مدل های بسیار زیادی از میز تلویزیون در بازار هستیم. این موضوع به خریدار این امکان را می دهد که باتوجه به سبک دکوراسیون خود میز مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کند. این مدل میز تلویزیون از شرکت کاکتوس برای دکورهای کلاسیک بسیار مناسب است.ویژگی های میز ..
730,000 تومان
قیمت بدون مالیات:730,000 تومان
برند: کاکتوس
در دکوراسیون نشیمن ،میز تلویزیون نقطه عطف محسوب میشود و از اهمیت ویژه ای برخوردار است . برای داشتن دکوراسیون بهتر باید نسبت به نوع دکوراسیون خود مدل میز تلویزیون مناسب را انتخاب کرد.میز تلویزیون های کاکتوس از بهترین ها دراین  زمینه  میباشد که کیفیت و ظرافت بالایی دارد و میتواند یک انتخاب م..
680,000 تومان
قیمت بدون مالیات:680,000 تومان
برند: کاکتوس
در دکوراسیون نشیمن ،میز تلویزیون نقطه عطف محسوب میشود و از اهمیت ویژه ای برخوردار است . برای داشتن دکوراسیون بهتر باید نسبت به نوع دکوراسیون خود مدل میز تلویزیون مناسب را انتخاب کرد.میز تلویزیون های کاکتوس از بهترین ها دراین  زمینه  میباشد که کیفیت و ظرافت بالایی دارد و میتواند یک انتخاب م..
680,000 تومان
قیمت بدون مالیات:680,000 تومان
برند: کاکتوس
در دکوراسیون نشیمن ،میز تلویزیون نقطه عطف محسوب میشود و از اهمیت ویژه ای برخوردار است . برای داشتن دکوراسیون بهتر باید نسبت به نوع دکوراسیون خود مدل میز تلویزیون مناسب را انتخاب کرد.میز تلویزیون های کاکتوس از بهترین ها دراین  زمینه  میباشد که کیفیت و ظرافت بالایی دارد و میتواند یک انتخاب م..
588,000 تومان
قیمت بدون مالیات:588,000 تومان
برند: کاکتوس
معرفی میز تلویزیون کاکتوس مدل 661اگر به دنبال ایجاد فضایی لوکس در منزل خود هستید این مدل میز تلویزیون گزینه بسیار خوبی برای شما است.  عرض این میز 140 است و برای تلویزیون تا سایز 50 اینچ مناسب می باشد. ( برای تشخیص تناسب سایز میز تلویزیون با ال سی دی یا تلویزیون تان این راهنما  را بخوانید)و..
728,000 تومان
قیمت بدون مالیات:728,000 تومان
برند: کاکتوس
معرفی میز تلویزیون کاکتوس مدل 657شرکت کاکتوس تولید کننده تخصصی میز تلویزیون و میز ال سی دی است.میز تلویزیون مدل 657  از جنس ام دی اف بوده که روکش آن رنگ بوده و نوع رنگ آن از نوع با کیفیت بوده که در مقابل آسیب و تغییر رنگ بسیار مقاوم است. همانطور که ذکر شد جنس بدنه این مدل میز تلویزیون MDF بوده ..
728,000 تومان
قیمت بدون مالیات:728,000 تومان
برند: کاکتوس
معرفی میز تلویزیون کاکتوس مدل 655محصولات شرکت کاکتوس به صورت تخصصی در زمینه میز تلویزیون می باشد. این میز تلویزیون از جنس ام دی اف بوده که روکش آن رنگ بوده و نوع رنگ آن از نوع با کیفیت بوده که در مقابل آسیب و تغییر رنگ بسیار مقاوم است. همانطور که ذکر شد جنس بدنه این مدل میز تلویزیون MDF بوده و قسمت ..
728,000 تومان
قیمت بدون مالیات:728,000 تومان
میز تلویزیون پراک مدل یاقوت میز تلویزیون پراک مدل یاقوت
توقف تولید
میز تلویزیون پراک مدل یاقوتمیز تلویزیون مدل یاقوت از جنس چوب جنگلی راش بوده, رویه آن رنگ پلی یورتان و پایه ها تمام چوب است.ابعاد آن 55*45*170 می باشد.رنگ این محصول به انتخاب مشتری انجام می شود...
1,038,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,038,000 تومان
میز تلویزیون پراک مدل کاجو میز تلویزیون پراک مدل کاجو
توقف تولید
میز تلویزیون پراک مدل کاجومیز تلویزیون مدل کاجو از جنس چوب جنگلی راش بوده و رویه آن رنگ پلی یورتان و پایه ها از جنس ام دی اف است.ابعاد آن 55*45*170 می باشد.رنگ این محصول به انتخاب مشتری انجام می شود...
958,000 تومان
قیمت بدون مالیات:958,000 تومان
میز تلویزیون پراک مدل پارامونت
توقف تولید
میز تلویزیون پراک مدل پارامونتمیز تلویزیون مدل پارامونت از جنس چوب جنگلی راش بوده, رویه آن رنگ پلی یورتان و پایه ها ام دی اف است.ابعاد آن 55*45*170 می باشد.رنگ این محصول به انتخاب مشتری انجام می شود...
1,150,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,150,000 تومان
میز تلویزیون پراک مدل سناتور
توقف تولید
میز تلویزیون پراک مدل سناتورمیز تلویزیون مدل سناتور از جنس چوب جنگلی راش بوده, رویه آن رنگ پلی یورتان و پایه ها تمام چوب است.ابعاد آن 55*45*170 می باشد.رنگ این محصول به انتخاب مشتری انجام می شود...
1,050,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,050,000 تومان
میز تلویزیون پراک مدل اونیکس
توقف تولید
میز تلویزیون پراک مدل اونیکسمیز تلویزیون مدل اونیکس از جنس چوب جنگلی راش بوده, رویه آن رنگ پلی یورتان و پایه ها تمام چوب است.ابعاد آن 55*45*170 می باشد.رنگ این محصول به انتخاب مشتری انجام می شود...
1,038,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,038,000 تومان
میز تلویزیون پراک مدل آپادیت میز تلویزیون پراک مدل آپادیت
توقف تولید
میز تلویزیون پراک مدل آپادیتمیز تلویزیون مدل آپادیت از جنس چوب جنگلی راش بوده, رویه آن رنگ پلی یورتان و پایه ها تمام چوب است.ابعاد آن 45*55*160 می باشد.رنگ این محصول به انتخاب مشتری انجام می شود...
950,000 تومان
قیمت بدون مالیات:950,000 تومان
میز تلویزیون پراک مدل آرامیس
توقف تولید
میز تلویزیون پراک مدل آرامیسمیز تلویزیون مدل آرامیس از جنس چوب جنگلی راش بوده, رویه آن آنجلیکا و جنس پایه ها تمام چوب می باشد.رنگ این محصول به انتخاب مشتری انجام می شود...
988,000 تومان
قیمت بدون مالیات:988,000 تومان