Menu
Your Cart

با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها، لطفا قبل از خرید و پرداخت، قیمت بروز محصولات را استعلام فرمائید.

دیپلمات

این گروه با نام تجاری دیپلمات در سال 1389 کار خود را با تولید میز تلویزیون شیشه ای آغاز کرد. در ادامه ی روند کیفی کار خود با بهره گیری از روش های نویـن تولیـد انـواع میـز از جنـس MDF  را روانـه بازار نمـوده و جایـگاه خود را به عنـوان تولید کننده ی میز ال سی دی تمـام MDF در سـراسر کشـور تثبیـت کـرد. یکـی از اهداف کیفی این گروه افزایش تنوع تولید بوده و با رویکرد استفاده از تامین کنندگـان کیفیت گـرا، همـواره تلاش در جهت افزایـش رضایتمنـدی مشتریـان و جلـب سلیقـه های مختلف را در دستور کار خود قرار داده است. همــچنیـن لازم بـه تـوضیـح است صنـایـع چـوب دیپلمـات دارای مـدل هـای متـفاوتـی از تـرکیـب MDF  و شیـشـه در بهتـریـن کیفـیـت و بـا طـراحـــی ویــژه مــی باشـد. شـیـشـه هــای به کـار گــرفتـه شــده در ایــن مــیزهــا از جـنـس ســکـوریــت(نـشــکـن) مــی باشــد.

محصولات ما با بسته بندی منحصر به فرد و با نشان تجاری دیپلمات  بهترین انتخاب برای خانه شماست.

ویترین دیپلمات مدل یاس ویترین دیپلمات مدل یاس
پرفروش ترین ها توقف تولید
برند: دیپلمات
معرفی محصولدر کنار میز ال سی دی گاهی برای ایجاد فضایی جهت نمایش اجناس دکوری از ویترین هایی استفاده می شود که به تکمیل و زیبایی میز ال سی دی می افزاید. یکی از ویترین های زیبای موجود در بازار، ویترین مدل یاس تولید شده در مجموعه دیپلمات می باشد که به طور ویژه برای هماهنگی با میز ال سی دی مدل ..
310,000 تومان
قیمت بدون مالیات:310,000 تومان
ویترین دیپلمات مدل اطلسی ویترین دیپلمات مدل اطلسی
توقف تولید
برند: دیپلمات
معرفی محصولدر کنار میز ال سی دی گاهی برای ایجاد فضایی جهت نمایش اجناس دکوری از ویترین هایی استفاده می شود که به تکمیل و زیبایی میز ال سی دی می افزاید. یکی از ویترین های زیبای موجود در بازار، ویترین مدل اطلسی تولید شده در مجموعه دیپلمات می باشد که به طور ویژه برای هماهنگی با میز ال سی دی مد..
310,000 تومان
قیمت بدون مالیات:310,000 تومان
برند: دیپلمات
میز ال سی دی دیپلمات مدل یوکامیز های ال سی دی دارای رنگ و تنوع بسیاری هستند و  تاثیر بسزایی در دکوراسیون و چیدمان منزل دارند. میتوانید از برند دیپلمات یک میز ال سی دی زیبا و با کیفیت تهیه کنید.ویژگی میز ال سی دی یوکامیز ال سی دی دیپلمات مدل یوکا یکی از مدل های بسیار پر طرفدار و زیبا است که در س..
1,885,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,885,000 تومان
میز ال سی دی دیپلمات مدل یاس میز ال سی دی دیپلمات مدل یاس
توقف تولید
برند: دیپلمات
طراحی عمومی:در طراحی میز ال سی دی دیپلمات مدل یاس از زبده ترین افراد در هنر طراحی صنعتی بهره گرفته شدهاست. این میز دارای محفظه دو طبقه  برای گنجاندن پخش کننده دی وی دی، آنتن دیجیتال و یا کنسول بازی می باشد. وجود دو کشو در قسمت کناری محصول علاوه بر افزودن زیبایی به محصول می تواند جایگاه منا..
500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:500,000 تومان
برند: دیپلمات
میز ال سی دی دیپلمات مدل کاکتوسهمانطور که میدانید میز تلویزیون  یکی از عناصر مهم در دکوراسیون و حس زیبایی شناختی منزل شما میباشد و باید در انتخاب آن دقت لازم را داشته باشید که متناسب با نشیمن و دکوراسیون شما باشد.میز های ال سی دی دیپلمات بسیار با کیفیت میباشد و دارای مدل های متنوع و زیبایی بوده..
1,950,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,950,000 تومان
برند: دیپلمات
میز ال سی دی دیپلمات مدل کاجهمانطور که میدانید میز تلویزیون برای هر منزلی ضروری بوده و یکی از وسیله های دکوراسیون مربوط به پذیرایی میباشد.در انتخاب میز ال سی دی باید بسیار دقت شود.اکثر مردم به دنبال میز  تلویزیون های کلاسیک و مدرن میباشند که با منزل و دکوراسیون منزل خود ست کنند. ویژگی میز ..
1,755,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,755,000 تومان
میز ال سی دی دیپلمات مدل پونه
توقف تولید
برند: دیپلمات
میز ال سی دی دیپلمات مدل پونههمانطور که میدانید میز تلویزیون برای هر منزلی ضروری بوده و یکی از وسیله های دکوراسیون مربوط به پذیرایی میباشد.در انتخاب میز ال سی دی باید بسیار دقت شود.اکثر مردم به دنبال میز  تلویزیون های کلاسیک و مدرن میباشند که با منزل و دکوراسیون منزل خود ست کنند. ویژگی میز..
1,250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,250,000 تومان
میز ال سی دی دیپلمات مدل نخل میز ال سی دی دیپلمات مدل نخل
توقف تولید
برند: دیپلمات
میز ال سی دی دیپلمات مدل نخلدر دکوراسیون نشیمن هر خانه ای قطعا میز ال سی دی وجود دارد و در راس منزل قرار دارد تا همه افراد نسبت به تلویزیون  دید خوبی داشته باشند پس به همین دلیل میز ال سی دی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید به درستی آن را انتخاب کنید.ویژگی میز ال سی دی نخلمیز ال سی دی دیپلم..
1,170,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,170,000 تومان
میز ال سی دی دیپلمات مدل نارون میز ال سی دی دیپلمات مدل نارون
توقف تولید
برند: دیپلمات
معرفی:در سبک زندگی ما ایرانیان، بخش قابل توجهی از زمانی که در کنار خانواده سپری می کنیم در مقابل تلویزیون و در اتاق تلویزیون یا حال است. از همین رو داشتن یک دکوراسیون زیبا در این اتاق بسیار حائز اهمیت است. یکی از لوازمی که تاثیر بسزایی در این دکوراسیون دارد، میز تلویزیون است. از همین رو داشتن یک میز..
595,000 تومان
قیمت بدون مالیات:595,000 تومان
میز ال سی دی دیپلمات مدل میخک
توقف تولید
برند: دیپلمات
میز ال سی دی دیپلمات مدل میخکمیز های ال سی دی تاثیر چشمگیری بر دکور شما دارد.این میز بسیار خاص و شیک بوده و میتوانید دکوراسیون و چیدمان نشیمن منزل خود را متفاوت و جذاب کنید.این میز دارای سه درب مجزا میباشد.در انتخاب میز ال سی دی خود نهایت دقت را داشته باشید.ویژگی میز ال سی دی میخکمیز ال سی دی دیپلما..
1,050,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,050,000 تومان
میز ال سی دی دیپلمات مدل لیندا میز ال سی دی دیپلمات مدل لیندا
توقف تولید
برند: دیپلمات
میز ال سی دی دیپلمات مدل لیندامیز تلویزیون   در منزل و تعیین سبک دکوراسیون و چیدمان شما نقش اساسی و مهمی دارد.قبل از خرید میز باید مکان آن و همچنین مدل تقریبی آن را در نظر بگیرید.میز های چوبی از زیبایی خاص و جذابیت بسیاری برخوردار هستند.که با توجه به اتاق نشیمن بهتر است رنگ آن را انتخاب کن..
838,000 تومان
قیمت بدون مالیات:838,000 تومان
میز ال سی دی دیپلمات مدل لوتوس میز ال سی دی دیپلمات مدل لوتوس
پرفروش ترین ها توقف تولید
برند: دیپلمات
طراحی عمومی:میز ال سی دی دیپلمات مدل لوتوس دارای محفظه دو طبقه در وسط میز برای گنجاندن پخش کننده دی وی دی، آنتن دیجیتال و یا کنسول بازی می باشد. این میز ال سی دی دارای دو کشوی مخفی بزرگ در در طرفین برای قرار دادن وسایل و اشیا می باشد. پایه های زیبا و محکم مبلی مدل لوتوس، زیبایی منحصر به فردی به این ..
758,000 تومان
قیمت بدون مالیات:758,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 30 (3 صفحه)