×
آیا سوالی دارید؟
با خانم ابراهیمی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

میزهای خاص برای افراد خاص + تصاویر

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2017/08/13 10:54:15 0 نظرات طراحی دکوراسیون,میز و صندلی ,میز تلوزیون,

1:همانطور که میدانید امروزه یکی از دغدغه های منازل کوچک نبود جا برای میز است ولی این مشکل نیز حل شده است. میز های تاشو راه حل این مشکل است که علاوه بر کم جا بودن دارای کشو است که فضا را بسیار بهینه کرده است.


2: در منازل افراد علاقه مند به بیلیارد ممکن است که میز بیلیارد وجود داشته باشد چه بسا بهتر است که میز بیلیارد متفاوتی نسبت به بقیه داشته باشند مانند تصویر زیر که میز بیلیارد طرح اتومبیل است که بسیار جالب و خیره کننده است.

3: یک میز پذیرایی خوب میزی است که بتوان آنرا در به آسانی در سرتاسر اتاق حمل کرد و علاوه بر کاربرد, زیبایی و جلوه ی خوبی هم داشته باشد. تصویری که مشاهده میکنید یک میز پذیرایی لاکچری و شیک است که دارای چرخ است که میتوان به راحتی آنرا به هر طرف ببرید و به خوبی از میهمان های خود پذیرایی کرد.


4: یکی از میز های مهم در منزل, میز تلوزیون است که هر ساله مشمول تغییرات فراوانی میشود. امروزه همه به دنبال میزهای مدرن و شیک هستند. تصویری که در زیر مشاهده میکنید یک میز تلوزیون امروزی است که طرح و ترکیب رنگ زیبایی دارد.

5: یکی از بهترین گزینه های میز عسلی برای منازل کوچک, میز های چند تکه است که یک پارچه نیستند. این نوع عسلی در مواقعی که به آن احتیاج ندارید درون هم میروند و فضای کمی را اشغال میکنند.
6: میز ناهار خوری در منزل بسیار پر کاربرد است که تنوع بسیار زیادی دارند. میزی که در تصویر زیر مشاهده میکنید یک میز منحصر به فرد است که از گذشته الهام گرفته شده است. این میز بسیار جذاب و جالب است و طرح گلی که در وسط آن طراحی شده است, زیبایی و جذابیت آنرا دو چندان کرده است.

7: میزی که آنرا مشاهده میکنید طرحی خاص و زیبا دارد برخلاف میز های دیگر این میز یک پارچه و یک دست نیست و همین موجب جذابیت آن شده است.جنس این میز از فلز است برعکس میز های دیگر که چندین سال است که اکثر آنها از جنس چوب هستند جنس این طرح از فلز است که بسیار مقاوم و زیبا است.

8: میز هایی که اکثرا ما دیده ایم به صورت مستطیل و یا دایره بوده اند ولی میز خاص دارای طرح پیچیده و منحنی است که میتواند چشم هر بیننده ای را خیره کند. این میز برای مکان هایی با دکوراسیون خاص بسیار مناسب بوده.
9: میز های چوبی همیشه زیبا و شیک هستند مخصوصا اگر چوب طبیعی و بدون تراش و طراحی خاصی باشد که جلوه ی آن چندین برابر میشود و زیبایی خیره کننده ای دارد.

10:  میز جلو مبلی و عسلی, میزهایی هستند که از تنوع ویژه ای برخوردارند و هرکس میتواند با توجه به دکوراسیون منزل خود میزی را که دوست دارد انتخاب کند. میزی که در تصویر زیر مشاهده میکنید نمونه ای از همین میز های خاص است که طرحی جالب و دوست داشتنی دارد.

نظر بدهید