×
آیا سوالی دارید؟
با خانم کیانی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

چرا باید از استند گل و گلدان استفاده کنیم؟

نوشته شده توسط هما قاسملو 2018/11/03 14:13:01 0 نظرات طراحی دکوراسیون,

در طول تاریخ، بشر برای ادامه ی بقای خود و ایجاد سرپناه از طبیعت کمک گرفته است و امروزه نیز ما برای معمارس ساختمان های مختلف و هم چنین دیزاین داخلی  آنها از اجزای موجود در طبیعت ایده گرفته و استفاده میکنیم. یکی از مهمترین اجزایی که جزو طبیعت است، گل ها و درختان هستند که به این کره ی خاکی زندگی بخشیده اند و استفاده از آنها در محیط زندگی مان سرزندگی و  پویایی را به محیط القا میکند و تاثیر به سزایی در افزایش کیفیت زندگی خصوصا در جامعه ی پرتنشی که امروزه با آن دست و پنجه گرم میکنیم، دارد. استفاده از گیاهان طبیعی در منزل هوای داخلی خانه را نیز بطور طبیعی تهویه کرده و محیطی سالم و دلپذیر و به دور از از آلودگی ها و سروصدای بیرون برایمان فراهم میکنند. 

به همین سبب، امروزه اکثریت معماران و دیزاینرها در کار خود از طبیعت الگو میگیرند. حال برای استفاده از گیاهان طبیعی در منزل  به گلدان ها و استندهایی نیاز است که سایت 20دکور نمونه های زیبا و باکیفیت و ارزان قیمت را به همراهان خود معرفی خواهد کرد.

جنس گلدان ها و استندها میتواند از چوب، فلز ، پلاستیک، بتن و ... باشد که البته با توجه به محل قرار گیری آن ها هریک از جنس ها را میتوانیم انتخاب کنیم. به طور مثال در منزل استفاده از گلدان های پلاستیکی با رنگ های متنوع و شاد به علت زیبایی و سبک بودن برای جابجایی راحت تر ، توصیه میشود. در داخل منزل به دلیل اینکه  محدودیت رطوبت و بارندگی فضای باز را نداریم میتوانیم از استندهای چوبی  استفاده کنیم که بسیار زیبا و کاربردی هستند و میتوانند با اشکال مختلف و ابعاد و رنگ های متنوع مورد استفاده قرار بگیرند و فضایی منحصر به فرد به محل زندگی ما ببخشند ، گویی گوشه ای از طبیعت را به محل سکونتمان آورده ایم.

شاید یکی از سوالات شما محل قرار گیری استندها در منزلتان باشد، این استندها باید جایی قرار بگیرند که گلدان های ما از نور طبیعی خورشید بهرمند شوند و هم چنین جریان هوا در این محل وجود داشته باشد تا گیاهان  شاداب تر و با عمر بیشتری داشته باشیم.حال بعضی از فضاهایی که میتوانید از آن ها برای اینکار استفاده کنید را نام میبریم : راهرو های ورودی منزل ( که میتواند  حس خوب خوش آمدگویی ما را دوچندان کن)، کنار پنجره، فضای مطالعه (که انرژی بسیاری را منتقل میکنند) ، بالکن (که البته برای فصل سرما یا باید جای گیاهانمان را تغییر دهیم یا از پوششی که گیاهانمان آسیب نبینند، در بالکن استفاده کنیم) ، نشیمن، اتاق خواب، و هر فضایی که شرایط لازم رو برای بقای گیاهان داشته باشد. 

در آخر بخاطر همراهی شما عزیزان سپاسگذاریم و امیدوارم اطلاعات مورد نیاز شما عزیزان درمورد گلدان و استند در اختیارتون گذاشته باشم.

https://www.20decor.com/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%DA%AF%D9%84%D8%AF%D8%A7%D9%86--%D8%A2%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AF%D9%84-AF007-PR21023-BD26214نظر بدهید