×
آیا سوالی دارید؟
با خانم همتی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

مدل های جدید مبلمان راحتی بارنگ های بسیار زیبا و جذاب

2017/06/18 13:05:14 0 نظرات طراحی دکوراسیون,پذیرایی و اتاق نشیمن,مبل راحتی,

مبل راحتی یک از مهمترین وسایل در دکوراسیون اتاق نشیمن است که معمولا در بسیاری از خانه ها دیده می شود. معمولا مبلمان راحتی باعث هماهنگی سایر اجزای دکوراسیون منزل شما می شود. به این معنی که پس از انتخاب مبلمان راحتی، یک راهنمای بسیار خوب برای تعیین رنگ کلی دکوراسیون و همچنین انتخاب سایر وسایل دکوراسیون خود دارید. اگر شما قصد تغییرات اساسی در چیدمان و دکوراسیون منزل یا محل کار خود را دارید، نقش مبلمان راحتی بسیار حیاتی تر خواهد شد. بر اساس نظرات خوانندگان بیست دکور، ما متوجه شده ایم که معمولا بساری از افراد در زمان خرید مبلمان از تغییرات اساسی در چیدمان و دکوراسیون منزل به واسطه انتخاب مبلمان راحتی رنگارنگ اجتناب می کنند. معمولا این افراد ترجیح می دهند از مبل هایی با رنگ های سیاه، سفید و یا خاکستری استفاده کنند. اما می توان گفت در سال های اخیر مد و ذائقه مردم کمی در حال تغییر است.

\n\n

در سال های اخیر مبلمان های راحتی رنگارنگ در فضاهای داخلی خنثی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و شاهد این هستیم که مبل های روشن و رنگارنگ، جذابیت بسیاری را در خانه ایجاد می کند. زمانی که رنگ دیوار ها و فضاها بدون رنگ و خنثی می شود، شور و جذابیت را با استفاده از مبلمان های رنگارنگ می توان به فضا القا نمود. اینجاست که ضرورت یک ست مبلمان راحتی روشن و رنگارنگ کاملا حس می شود. دست شما برای انتخاب از است؛ از قرمز روشن تا ابی پررنگ و زرد قناری. ما در این مطلب جدیدترین مبلمان های خوش رنگ را برای شما گرد آوری کرده ایم. در ادامه با بیست دکور همراه باشید.

\n\n

پررنگ و درخشان:

\n\n

بسیاری از افراد که در انتخاب جسارت بیشتری دارند، همواره به مبلمان هایی با رنگ های متفاوت و خاص علاقه دارند. اگر شما نیز از این دسته افراد هستید این بخش برای شما تهیه شده است.

\n\n

با رنگ قرمز جیغ شروع میکنیم. رنگی که برخی آن را با شک و تردید انتخاب می کندد. اما اینچنین نیست. ساختارهای سنتی را بشکنید و دکوراسیون مدرن خود را با خلاقیت و هنر خود خلق کنید. ترکیب رنگ قرمز در یک مبلمان راحتی با رنگ سفید عالی است. استفاده از پارچه های پرز دار و همچنین ترکیب آن با چرم مشکی بر زیبایی های اتاق نشیمن شما خواهد افزود. انتخاب نوع پارچه کاملا بستگی به این دارد که رنگ آن پارچه در چه نوع جنسی بیشتر خود را نمایان خواهد کرد.

\n\n

 

\n\n

مبلمان راحتی با رنگ های شاد

\n\n

 

\n\n

در بسیاری از مطالب قبلی راجع به مزایای استفاده از صندلی های نارنجی و یا مبلمان های راحتی مخمل به رنک نارنجی سوخته صحبت کرده ایم. رنگ سبز پر زرق و برق قطعا برای هر کس و هرفضایی مناسب نیست و از آن می توان در فضاهای مدرن استفاده کرد. در حالیکه رنگ آبی با بسیاری از فضاها و سبک های دکوراسیون هماهنگی دارد.

\n\n

 

\n\n

مدل مبل راحتی

\n\n

 

\n\n

مدل جدید مبلمان راحتی

\n\n

 

\n\n

جدیدترین مدل های مبلمان راحتی

\n\n

 

\n\n

دکوراسیونی با حال و هوای لوکس

\n\n

اینکه شما به مبلمان های خوش رنگ علاقه دارید دلیلی بر این نیست که از کیفیت و راحتی مبلمان منزل خود غافل بشوید. بسیاری از مدل های جدید مبلمان راحتی وجود دارد که درعین راحتی و دوام، دارای طراحی و رنگ های بسیار زیبا هستند. بکارگیری رنگ های سفید، زرد و قهوه ای در مبلمان های لوکس، می تواند فضایی لوکس و زیبا را برای شما خلق نماید. ضمنا از انتخاب میز عسلی و جلو مبلی شیک و متناسب با فضای دکوراسیون اتاق نشیمنتان غافل نشوید. اینکه این میزها را چگونه چیدمان کنید نیز بسیار مهم است.

\n\n

 

\n\n

مبلمان راحتی ال جدید

\n\n

 

\n\n

مدل مبل راحتی چرم

\n\n

 

\n\n

عکس های جدید مبل راحتی

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

مبلمان های راحتی ال مدرن

\n\n

دکوراسیون های امروزی به راحتی زندگی شما کمک می کند. به عنوان مثال استفاده از مبلمان ال چند تکه علاوه بر استفاده بهینه از فضای اتاق نشیمن شما، به شما کمک می کند که تعداد نشیمن بیشتری را دراختیار داشته باشید و همچنین خانه شما بزرگتر دیده بشود. به علاوه وقتی از مبلمان راحتی ال چند تکه استفاده کنید، هر زمان که بخواهید با تغییر نحوه چیدمان مبلمان می توانید تغییرات جذابی در دکوراسیون منزلتان ایجاد نمائید.

\n\n

 

\n\n

مبل ال راحتی

\n\n

 

\n\n

مدل مبلمان راحتی ال

\n\n

 

\n\n

بهترین مبلمان راحتی ال

نظر بدهید