×
آیا سوالی دارید؟
با خانم کیانی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

مدل مبل کلاسیک

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2017/11/29 10:31:27 0 نظرات پذیرایی و اتاق نشیمن,مبل استیل،کلاسیک،سلطنتی,

این روزها در دکوراسیون داخلی خانه ها, مبلمان های متفاوتی  به چشم می خورند. مبل کلاسیک یکی از قدیمی ترین مدل های مبلمان است که امروزه نیز طرفداران بسیاری دارد. این مدل مبلمان ها بیشتر برای خانه های بزرگ و مجلل مناسب هستند و برای منازل کوچک بهتر است از نمونه های ظریف تر و کوچک تر آن ها استفاده نمود. برای ساخت مدل مبل کلاسیک انواع چوب های طبیعی و مصنوعی به کار می رود.

در ایران چوب راش یکی از شناخته شده ترین چوب ها در ساخت این مدل مبلمان ها است. رنگ چوب مبل کلاسیک غالبا گردویی, طلایی و یا سفید است. منبت کاری هایی که با دست روی این چوب ها انجام می شود, زیبایی این مدل مبلمان ها را دو چندان می کند. یکی دیگر از مهمترین اجزای مبلمان سلطنتی, پارچه های به کار رفته در ساخت آن ها است.

پارچه های مختلفی برای این منظور وجود دارند که برخی از آن ها ساده و برخی دیگر طرح دار هستند. هماهنگی رنگ پارچه این مبلمان ها با دیگر وسایل اتاق پذیرایی مانند پرده , دکوراسیون اتاق پذیرایی را زیبا تر می سازد. این مدل مبلمان ها نسبت به سایر مدل های مبل, هزینه بالاتری دارند به خصوص اگر منبت کاری آن با دست انجام شود. مبلمان سلطنتی غالبا 9 نفره است اما می توان 7 نفره آن را تهیه نمود. این مبل ها نسبت به مدل مبلمان راحتی کیفیت بالاتری دار. به همین دلیل با خرید آن ها می توان سالیان سال از آن ها استفاده نمود.

یکی از انواع مدل  مبلمان کلاسیک مدل مشهور برمیدا است که با ۷ نفره نشیمن در بازار وجود دارد جنس چو ب آن بیشتر چوب راش گرجستان است  و رنگ ورق طلای پتینه استفاده شده است. از دیگر مواردی که کیفیت بالای این محصول را می رساند اسفنج درجه یک و فوم سرد می باشد که از انواع وارداتی آن استفاده شده است که برای عدم ایجاد افت و عمیق شدن نشیمن ها به کار گرفته شده است.

با توجه به قیمت بالای مدل برمیدا افراد زیادی به مدل مشابه با قیمت مناسب تری روی می آورند که مدل مصری نام دراد و در بسیاری از دکوراسیون منازل افراد مشهور نیز مشاهده میشود دقت و زیبایی مبلمان کلاسیک مصری دلیل استقبال زیاد از این مدل می باشد در این مدل از چوب راش با کیفیت استفاده می شود.

پارچه بکار رفته ترک و رنگ های گردویی و ماهگونی موجود است .فوم سرد بکاررفته حالت ارتجاعی برگشت به حالت اولیه را داراست، یک پیشنهاد حرفه ای برای خاص پسند هاست. سرویس مبلمان کلاسیک نیلوفر با ررنگ های روشن و آرامبخش ظاهری زیبا را به دکوراسیون منزل شما میدهد و با توجه به منبت دستی و پارچه شانل بکار رفته در آن یک مبلمان کلاسیک خاص است که تمامی نمای خانه شما را چشم نواز میکند اگر به دنبال قیمت مناسب در بین مبلمان کلاسیک هستید این مبلمان زیبا را فراموش نکنید.


مبل کلاسیکمبل کلاسیک ترکمبل کلاسیک جدیدمبل کلاسیک طرح جدیدمبل کلاسیک طرح ترکمبل کلاسیک سلطنتیمبل کلاسیک راحتیمبل کلاسیک مناسب منزل


مبل کلاسیک شیکمدل مبل کلاسیکمبل کلاسیک طلایی رنگ

نظر بدهید