Menu
Your Cart

ونس

گروه توليدي ونس توليد كننده انواي مبلهاي كلاسيك ،و نيوكلاسيك و مدرن، از سال ١٣٨٠فعاليت تجاري و توليدي خودرا در شهرك صنعتي سياه سنگ جاجرود اغاز كرد. محصولات توليدي با استقبال مشتريان و نمايشگاه داران صنعت مبلمان مواجهه گرديد با افزايش تقاضا تصميم به گسترش محل فعاليت و توليد گرفته شد و در حال حاضر با ٦٠٠٠هزار متر مربع فضاي صنعتي  و با بهره گيري از جديد ترين و به روز ترين دستگاهاي مرتبط با صنعت مبل اقدام به توليد محصولاتي با كيفيت و بالاتر از استاندارد منطقه مينمايد .گروه توليدي ونس پيشرو در تنوع رنگبا استفاده از رنگهاي متاليك ضد اب و ضد خش اتومبيل در صنعت مبلمان كشور ميباشد. استفاده از جديد ترين متد رويه كوبي  و خياطي استفاده از فنرهاي استرينگ تمام سايلنت منفصل براي نشيمن براي اولين بار استفاده از چوب راش گرجستان درجه يك براي كلاف تمامي محصولات توليد شده است .در اختيار داشتن گروه تحقيقاتي خبره كه هميشه به دنبال جديد ترين و با كيفيت ترين متريال مصرفي براي بالا بردن رضايت مشتريان عزيز برند ونس ميباشد.باعث افتخارست اعلام داريم  به لطف خدا و مشتريان عزيز براي چند سال متوالي  به عنوان توليد كننده برتر ايراني در صنعت مبلمان كشور انتخاب شده ايم.

مبل نیو کلاسیک مدل وینا شرکت ونس با ناهار خوری هشت نفره مبل نیو کلاسیک مدل وینا شرکت ونس با ناهار خوری هشت نفره
ناموجود
برند: ونس
مبل نیو کلاسیک مدل وینا شرکت ونسمبلمان کلاسیک در اتاق‌های نشیمن کلاسیک بسیار به چشم می‌آیند. پالت‌های رنگی ساده، مواد مستحکم، و نشیمن‌های راحت به شما کمک می‌کند تا سبک سنتی خود را اکنون و تا سال‌های بعد بیان کنید. اما با این‌که انتخاب دکور قوانین اندکی دارد اما این‌که چه نوع دکور و چه نوع چیدمانی بر..
مبل نیو کلاسیک مدل ونتورا شرکت ونس با ناهار خوری هشت نفره مبل نیو کلاسیک مدل ونتورا شرکت ونس با ناهار خوری هشت نفره
ناموجود
برند: ونس
مبل نیو کلاسیک مدل ونتورا شرکت ونسسبک کلاسیک (سنتی غربی)، از مبلمان آنتیک گرفته تا پارچه‌های گل‌دار چاپی، گاهی به‌عنوان یک سبک قدیمی و منسوخ شناخته می شود. اما چنین چیزی درست نیست. اگرچه ظاهر این سبک الهام‌گرفته از گذشته است، اما واقعا هدفش راحتی در خانه است. همه عناصر حسی آشنا دارند و به شیوه‌ای در..
مبل نیو کلاسیک مدل ملورین شرکت ونس مبل نیو کلاسیک مدل ملورین شرکت ونس
ناموجود
برند: ونس
مبلمان نیو کلاسیک مدل ملورین شرکت ونسآشنایی عمومی:مبل کلاسیک یکی از پرطرفدارترین مبلمان در دکوراسیون داخلی منزل می باشد. این مبلمان می توانند چهره ی متفاوتی به فضای دکوراسیون نشیمن شما ببخشد اگر بتوانید اصول انتخاب آن را رعایت کنید و طرح و مدل مناسب با فضای نشیمن تان را انتخاب کنید. این اصول ساده، ش..
مبل نیو کلاسیک مدل رومنس شرکت ونس مبل نیو کلاسیک مدل رومنس شرکت ونس
ناموجود
برند: ونس
مبل نیو کلاسیک مدل رومنس شرکت ونسآشنایی عمومی:مبلمان کلاسیک در اتاق‌های نشیمن کلاسیک بسیار به چشم می‌آیند. پالت‌های رنگی ساده، مواد مستحکم، و نشیمن‌های راحت به شما کمک می‌کند تا سبک سنتی خود را اکنون و تا سال‌های بعد بیان کنید. هنگامی که مشغول طراحی هستید، مراقب باشید تا از مبلمانی استفاده نکنید که ..
مبل نیو کلاسیک مدل دانوش شرکت ونس مبل نیو کلاسیک مدل دانوش شرکت ونس
ناموجود
برند: ونس
مبل نیو کلاسیک مدل دانوش شرکت ونسآشنایی عمومی:مبلمان کلاسیک در اتاق‌های نشیمن کلاسیک بسیار به چشم می‌آیند. پالت‌های رنگی ساده، مواد مستحکم، و نشیمن‌های راحت به شما کمک می‌کند تا سبک سنتی خود را اکنون و تا سال‌های بعد بیان کنید. اما با این‌که انتخاب دکور قوانین اندکی دارد اما این‌که چه نوع دکور و چه ..
مبل نیو کلاسیک مدل داتیس شرکت ونس مبل نیو کلاسیک مدل داتیس شرکت ونس
ناموجود
برند: ونس
مبل نیو کلاسیک مدل داتیس شرکت ونسآشنایی عمومی:متاسفانه به شکل غلطی این تصور در بین برخی وجود دارد که طراحی کلاسیک یعنی تیرگی و ازمد افتادگی.اما این تفکر کاملا غلط است. شما اگر یک سری اصول ساده را در طراحی دکوراسیون با سبک کلاسیک رعایت کنید نه تنها یک محیط کلاسیک می سازید بلکه محیط شما بسیار جذاب و ش..
مبل نیو کلاسیک مدل آسنا شرکت ونس مبل نیو کلاسیک مدل آسنا شرکت ونس
ناموجود
برند: ونس
مبل نیو کلاسیک مدل آسنا شرکت ونسآشنایی عمومی:همان طور که بارها گفتیم اینکه خانه ای زیبا داشته باشیم و از فضای آن لذت ببریم می تواند کمک زیادی به آرامش و شادی بیشتر خودمان و اعضای خانواده مان داشته باشد . پس صرفه نظر کردن از خرید برای دکوراسیون داخلی منزل امکان پذیر نیست.معرفی مبل نیو کلاسیک مدل اسنا..
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)