راحتیران

تولید کننده مبلمان و صندلی اداری
صندلی اداری | مبل اداری
نمایش:
مرتب کردن براساس:

صندلی مدیریتی راحتیران مدل T8000

معرفی کلی:صندلی مدیریتی راحتیران مدل T8000، که با طراحی کاملا ارگانومیک و متناسب، به عنوان یکی از گزینه های خیلی ایده آل برای استفاده اتاق مدیران و مب..

690,000 تومان

اطلاعات تماس
تلفن تماس: 02166432907
موبایل: 09123196548
نشانی: تهران، خیابان فرصت شیرازی، پلاک 90
تاریخچه

گروه صنعتی راحتیران مشتمل بر ۴ واحد تولیدی کارخانه چوبیران ( تولید کننده کلاف های مبل و صندلی های اداری)، کارخانه فومیران ( تولید کننده فوم های سرد و گرم ) ، کارخانه راحت آرا ( خم کاری ، پرسکاری ،جوشکاری ) و کارخانه مرکزی و انبار پرند ، مجموعا در فضایی به مساحت ۳۰۰۰۰ متر مربع فعالیت خود را از سال ۱۳۶۸ آغاز نموده و نزدیک به سه دهه افتخار ارائه خدمات به مشتریان این مرز و بوم را دارا می باشد.

گروه صنعتی راحتیران در جهت ارتقا کیفیت ، تحویل به موقع ، کاهش قیمت ، افزایش رضایت مندی مشتریان تمامی قطعات اولیه خود را با تکیه بر تجهیزات مدرن و نیروی کارآمد خود در داخل مجموعه تولید نموده و رسیدن به این اهداف را همواره یکی از اهداف شرکت قرار داده است.

گروه صنعتی راحتیران با استفاده از روشهای نوین مدیریتی مطابق با استانداردهای جهانی در کلیه حوزه های طراحی، تولید، کنترل و ... موفق به دریافت استاندارد ها و گواهینامه های متعدد داخلی و بین المللی گردیده که از آن جمله می توان دریافت گواهی ارگونومی ( بعنوان اولین شرکت تولید کننده مبلمان اداری در ایران ) ، استانداردهای مدیریتی کیفیت استاندارد CE اروپا ، استاندارد ملی ایران نام برد.

امکانات داخلی
اینترنت رایگان دارد
امکانات خدماتی
ارسال دارد
امکان تعویض دارد
امکان سفارش آنلاین دارد