×
آیا سوالی دارید؟
با خانم کیانی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

کنزو

کلکسیونی از زیبایی ،تنوع،سلیقه
مبل راحتی | تخت خواب
نمایش:
مرتب کردن براساس:

مبل ال کنزو مدل لارا

طراحی عمومی:تمامی مبلمان شرکت کنزو با طراحی منحصر به فرد هنرمندان ایرانی عرضه و تولید شده است. بدنه مبلمان ال مدل کنزو از مرغوب ترین چوب راش..

توقف تولید

میز ناهار خوری تمام چوب کنزو مدل سالوادور

طراحی عمومی:در طراحی میز ناهار خوری از زبده ترین افراد در هنر طراحی صنعتی بهره گرفته شده تا ضمن رعایت اصول زیبایی نهایت راحتی و کارآیی را برای کاربران..

توقف تولید

سرویس خواب تمام چوب کنزو مدل لنا

طراحی عمومی:در طراحی این سرویس خواب که در سال 1395 انجام شده  از زبده ترین افراد در هنر طراحی صنعتی بهره گرفته شده تا ضمن رعایت اصول زیبایی نهایت..

توقف تولید

مبل ال کنزو مدل ملنیوم

طراحی عمومی:این مبلمان شرکت کنزو در سال 1394 با طراحی منحصر به فرد هنرمندان ایرانی عرضه و تولید شده است. بدنه مبلمان ال کنزو مدل ملنیوم از م..

5,680,000 تومان

مبلمان راحتی کنزو مدل لینور

طراحی عمومی:این مبلمان شرکت کنزو  در سال 1395 با طراحی منحصر به فرد هنرمندان ایرانی عرضه و تولید شده است. بدنه مبل ال کنزو  مدل لینور ا..

5,880,000 تومان

مبلمان راحتی کنزو مدل پریکا

طراحی عمومی:در طراحی این مبلمان راحتی از زبده ترین افراد در هنر طراحی صنعتی بهره گرفته شده تا ضمن رعایت اصول زیبایی نهایت راحتی و کارآیی را برای کاربر..

5,680,000 تومان

مبل ال کنزو مدل لیون

طراحی عمومی:این مبلمان شرکت کنزو در سال 1395 با طراحی منحصر به فرد هنرمندان ایرانی عرضه و تولید شده است. بدنه مبلمان ال کنزو ..

5,900,000 تومان

اطلاعات تماس
تلفن تماس: 2188842155
موبایل: 09120203920
سایت: www.kenzo-co.ir
نشانی: جاده ساوه, میدان امام خمینی-به سمت اتوبان قم بر جاده مبل کنزو
معرفی از ما

شرکت تولیدی مبلمان و میزناهار خوری و سرویس خواب کنزو دارای لوح های فراوان از نمایشگاه های مختلف میباشد به دلیل ارائه کاری حرفه ای و عالی در تمامی زمینه های ذکر شده میباشد.از قدیمیان این صنعت است.ومحصولات خود را به تمامی نقاط ایران حتی خارج از کشور نیز ارسال میکند.

امکانات داخلی
اینترنت رایگان ندارد
پارکینگ دارد
امکانات خدماتی
ارسال دارد
امکان تعویض دارد
امکان سفارش آنلاین دارد
تعویض رویه دارد