لمکو

با ما زیبا بپسندید و حرفه ای انتخاب کنید
مبل راحتی خانگی | مبل ال | مبل راحتی تخت خواب شو | مبل کلاسیک
نمایش:
مرتب کردن براساس:

مبل کلاسیک مدل گیلوا شرکت لمکو

مبل کلاسیک مدل گیلوا شرکت لمکوآشنایی عمومی:مبل کلاسیک یکی از پرطرفدارترین مبلمان در دکوراسیون داخلی منزل می باشد. این مبلمان می توانند چهره ی متفاوتی ..

6,500,000 تومان

مبل کلاسیک مدل گلدن شرکت لمکو

مبل کلاسیک مدل گلدن شرکت لمکوآشنایی عمومی:متاسفانه به شکل غلطی این تصور در بین برخی وجود دارد که طراحی کلاسیک یعنی تیرگی و ازمد افتادگی.اما این تفکر ک..

8,500,000 تومان

مبلمان راحتی مدل اقلیما شرکت لمکو

مبلمان راحتی مدل اقلیما شرکت لمکوآشنایی عمومی:بدون شک یکی از انواع پر طرفدار مبلمان در سبک های مختلف دکوراسیون مبلمان راحتی می باشد که علاوه بر ظاهر ز..

ناموجود

مبلمان راحتی تخت خواب شو مدل یلدیز شرکت لمکو

مبلمان راحتی تخت خواب شو مدل یلدیز شرکت لمکوآشنایی عمومی:در اکثر مواقع محدودیت ها باعث می شوند تا ذهن انسان فعال تر شود و برای حل آن مشکل به دنبال راه..

ناموجود

مبلمان راحتی مدل کوپر شرکت لمکو

مبلمان راحتی مدل کوپر شرکت لمکوآشنایی عمومی:بدون شک یکی از انواع پر طرفدار مبلمان در سبک های مختلف دکوراسیون مبلمان راحتی می باشد که علاوه بر ظاهر زیب..

3,300,000 تومان

مبلمان راحتی مدل سولار شرکت لمکو

مبلمان راحتی مدل سولار شرکت لمکوآشنایی عمومی:حتما برای شما هم بارها پیش آمده که بگویی یا بشنوید که: "هیچ کجا خانه خود آدم نمی شود؛ آرامشی که در خانه ا..

3,700,000 تومان

مبلمان راحتی مدل فلورانس شرکت لمکو

مبلمان راحتی مدل فلورانس شرکت لمکوآشنایی عمومی:مبلمان راحتی یکی از انواع مبلمان منزل است که با هر سبکی از دکوراسیون شما هماهنگ و ست می شوند، در این می..

7,300,000 تومان

مبلمان راحتی مدل سیلیا شرکت لمکو

مبلمان راحتی مدل سیلیا شرکت لمکوآشنایی عمومی:بدون شک یکی از زیباترین ایتم ها برای زیباسازی فضای دکوراسیون داخلی خانه، مبلمان است. مبل ها برای زیبایی ف..

3,300,000 تومان

مبلمان راحتی مدل ساندر شرکت لمکو

مبلمان راحتی مدل ساندر شرکت لمکوآشنایی عمومی:علاقه فطری انسان ها به راحتی، امنیت و لذت بردن از زیبایی در همه انسان ها وجود دارد. همواره ما در پی این ه..

3,800,000 تومان

نمایش:
مرتب کردن براساس:

نمایشگاه مرکزی لمکو

شرکت مبلمان لمکو  مفتخراست برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز محصولات خودرا گسترده نموده ودرراستای تولید مبل راحتی ، مبل کلاسیک ..

تهران، چهاردانگه
اطلاعات تماس
تلفن تماس: 02155289286
موبایل: 09124062733
نشانی: تهران ،شهرک صنعتی سهند، مجتمع تجاری کاسپین، بلوک B، پلاک 68
معرفی کوتاه

شرکت مبلمان لمکو  مفتخراست برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز محصولات خودرا گسترده نموده ودرراستای تولید مبل راحتی ، مبل کلاسیک باکیفیت تضمین شده وقیمت مناسب ارائه نماید.

لازم به توضیح است  شرکت مبلمان خانگی لمکو با به کار گیری استراکچرهای فلزی و چوبی در تولید محصولات خود و در راستای ارتقا کیفیت و زیبایی و دوام با بهره گیری از افراد مجرب و استفاده از بهترین متریال داخلی و خارجی موجود در بازار ایران بهره مند شد.

آدرس کارخانه: تهران ،شهرک صنعتی سهند، سوله های زرد، خ 4، پلاک 4/422

آدرس نمایشگاه: تهران ،شهرک صنعتی سهند، مجتمع تجاری کاسپین، بلوک B، پلاک 68


امکانات داخلی
اینترنت رایگان ندارد
پارکینگ دارد
امکانات خدماتی
ارسال دارد
امکان تعویض دارد
امکان سفارش آنلاین دارد
تعویض رویه دارد