Menu
Your Cart

با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها، لطفا قبل از خرید و پرداخت، قیمت بروز محصولات را استعلام فرمائید.

آلتین

مبلمان آلتین سالهاست که فعالیت حرفه ای خود را در زمینه ساخت و تولید انواع مبلمان شروع کرده است.کیفیت عالی و استفاده از پارچه های مرغوب باعث صادر این محصولات به شهر های مختلف کشور شده که با پیشرفت روز افزون به صادرات به گشورهای اطراف می اندیشد.و در طراحی مبل از افراد متخصص در این صنعت بهره گرفته شده است.

مبلمان راحتی  آلتین مدل کوروش مبلمان راحتی  آلتین مدل کوروش
توقف تولید
برند: آلتین
طراحی عمومی:مبلمان راحتی مدل کوروش یکی از محصولات آلتین در سال 1394-95 ساخته شده است. تلفیق هنر زیبای ایرانی و صنعت روز محصولی را آفریده که امروزه آلتین به مشتریان خود عرضه می کند.هچنین جنس پارچه  (طبق سفارش مشتری) می باشد.چوب به کار رفته در این مبل از جنس راش می باشد.جنس تشک از فوم سرد اسفنج 3..
6,000,000 تومان
قیمت بدون مالیات:6,000,000 تومان
مبلمان راحتی  آلتین مدل بافت مبلمان راحتی  آلتین مدل بافت
توقف تولید
برند: آلتین
طراحی عمومی:تمامی مبلمان شرکت آلتین از باکیفیت ترین چوب ها بهره گرفته شده است. تلفیق هنر زیبای ایرانی و صنعت روز محصولی را آفریده که امروزه آلتین به مشتریان خود عرضه می کند.هچنین جنس پارچه از مرغوب ترین برند های خارجی (طبق سفارش مشتری) می باشد.خدمات:این مبلمان راحتی به صورت 1 کاناپه+1عدد مبل دو..
6,800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:6,800,000 تومان
مبلمان راحتی  آلتین مدل ایتالیایی مبلمان راحتی  آلتین مدل ایتالیایی
توقف تولید
برند: آلتین
طراحی عمومی:مبل ایتالیایی یکی از مبلمان آلتین در سال 1394-95 ساخته شده است. تلفیق هنر زیبای ایرانی و صنعت روز محصولی را آفریده که امروزه آلتین به مشتریان خود عرضه می کند.هچنین جنس پارچه  (طبق سفارش مشتری) می باشد.چوب به کار رفته در این مبل از جنس راش می باشد.جنس تشک از فوم سرد اسفنج 30 کیلویی.خ..
4,800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,800,000 تومان
مبل کلاسیک آلتین مدل الیزه مبل کلاسیک آلتین مدل الیزه
توقف تولید
برند: آلتین
طراحی عمومی:مبلمان کلاسیک الیزه یکی از محصولات آلتین در سال 1394-95 ساخته شده است. تلفیق هنر زیبای ایرانی و صنعت روز محصولی را آفریده که امروزه آلتین به مشتریان خود عرضه می کند.هچنین جنس پارچه  (طبق سفارش مشتری) می باشد.چوب به کار رفته در این مبل کلاسیک از جنس راش می باشد.همچنین منبت کاری از جن..
10,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:10,500,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)