Menu
Your Cart

با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها، لطفا قبل از خرید و پرداخت، قیمت بروز محصولات را استعلام فرمائید.

وندار

شروع به کار کردن شرکت مبلمان  ونداردر دهه ی اخیرشکل گرفته است. با تلاش و همت فراوان توانستیم جایگاه خود را به عنوان یک تیم حرفه ای و کار بلد در این زمینه مطرح کنیم.خواست پروردگار توانستیم خود را جز بهترین تولید کنندگان این صنعت معرفی کنیم. مجموعه وندار در دسته بندی های سرویس خواب،مبل راحتی و مبل کلاسیک مبلمان تولید میکند.

مبلمان کلاسیک وندار مدل الیزابت مبلمان کلاسیک وندار مدل الیزابت
توقف تولید
برند: وندار
طراحی عمومی:در طراحی این مبل کلاسیک از زبده ترین افراد در هنر طراحی صنعتی بهره گرفته شده است, تا ضمن رعایت اصول زیبایی نهایت راحتی و کارآیی را برای کاربران فراهم آورد. همچنین نوع پارچه در این محصول ازبهترین برندهای خارجی استفاده شده است(طبق سفارش مشتری).خدمات: این مبلمان کلاسیک در رنگ های مختلف..
6,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:6,400,000 تومان
مبلمان کلاسیک وندار مدل آراکس مبلمان کلاسیک وندار مدل آراکس
توقف تولید
برند: وندار
طراحی عمومی:در طراحی این مبل کلاسیک از زبده ترین افراد در هنر طراحی صنعتی بهره گرفته شده است, تا ضمن رعایت اصول زیبایی نهایت راحتی و کارآیی را برای کاربران فراهم آورد. همچنین نوع پارچه در این مبل ازبهترین برندهای خارجی استفاده شده است(طبق سفارش مشتری).خدمات: این مبلمان کلاسیک در رنگ های مختلف و..
6,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:6,400,000 تومان
برند: وندار
معرفی صندلی شنی مدل بین بگ ونداصندلی شنی بین بگ وندا از رویه پلی استری ساخته شده و لایه آن بسیار ضخیم است. نیجه کار با دقت خیاطان محصولی شده است با عمر و کیفیت بسیار بالا که آماده ارائه به مشتریان عزیز می باشد. داخل آن از فیبرهای خرد شده مخصوص پرشده است که باعث انسجام و نرمی می شود.بخ..
535,000 تومان
قیمت بدون مالیات:535,000 تومان
سرویس خواب تمام چوب وندارمدل الیزابت سرویس خواب تمام چوب وندارمدل الیزابت
توقف تولید
برند: وندار
طراحی عمومی:در طراحی این سرویس خواب تمام چوب از زبده ترین افراد در هنر طراحی صنعتی بهره گرفته شده تا ضمن رعایت اصول زیبایی نهایت راحتی و کارآیی را برای کاربران فراهم آورده شود. ذکر این نکته خالی از محل نیست که این محصول در رنگ های مختلف قابل ارائه است. این محصول تمام چوب  می باشد. سرویس خو..
8,850,000 تومان
قیمت بدون مالیات:8,850,000 تومان
سرویس خواب تمام چوب وندارمدل آراکس سرویس خواب تمام چوب وندارمدل آراکس
توقف تولید
برند: وندار
طراحی عمومی:در طراحی این سرویس خواب از زبده ترین افراد در هنر طراحی صنعتی بهره گرفته شده تا ضمن رعایت اصول زیبایی نهایت راحتی و کارآیی را برای کاربران فراهم آورده شود. ذکر این نکته خالی از محل نیست که این محصول در رنگ های مختلف قابل ارائه است. این محصول تمام چوب  می باشد. سرویس خواب شامل:ت..
7,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:7,500,000 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)