Menu
Your Cart

سناتور

در تفکر سناتور؛ مسیری که یک مبل از “جرقه یک ایده ناب تا تولید و لذتی که مشتری از استفاده از محصول احساس می کند” همانند تولد یک فزند و بلوغ و بارور شدن او است.گروه تولیدی تولیدی مبلمان سناتور به لطف پروردگار و با شرکت در نمایشگاه های متعدد مفتخر به دریافت موح تقدیر شده است.و این پیشرفت را مدیون تیم تشکیل دهنده خود میباشد.تیم سناتور انواع مبل کلاسیک و مبلمان استیل را تولید میکند.

مبلمان استیل مدل گلشن
ناموجود
برند: سناتور
با انتخاب مبلمان استیل برای فضای پذیرایی منزل خود فضایی زیبا و رسمی را برای پذیرایی از مهمان ها به وجود آورید و تاثیر زیادی را بر زیبایی دکوراسیون فضای منزل خود بگذارید.ویژگی مبلمان استیل این است بخش زیادی از کلاف آن قابل رویت است و زیبایی این مبلمان به جذابیت بدنه ی آن بستگی دارد.مبل استیل مدل گلشن..
10,300,000
قیمت بدون مالیات:10,300,000
مبلمان استیل مدل سناتور مبلمان استیل مدل سناتور
ناموجود
برند: سناتور
مبل های استیل باعث ایجاد فضایی سلطنتی در منزل شما می شود .با انتخاب یک مبل استیل زیبا و با طراحی به روز می توانید فضای پذیرایی منزل خود را بسیار رسمی و جذاب کنید .انتخاب مبلمان استیل برای منازل شما می توانید فضایی زیبا و سلطنتی را ایجاد کند که جلوه ای بسیار زیبا را به منزل شما ببخشد.مبلمان استیل مدل..
12,500,000
قیمت بدون مالیات:12,500,000
مبلمان استیل مدل رز کلاسیک مبلمان استیل مدل رز کلاسیک
ناموجود
برند: سناتور
مبلمان استیل در فضای منزل شما انتخابی مناسب خواهد بود زیرا فضای رسمی و زیبایی را برای پذیرایی منزل شما ایجاد می کند.مبلمان استیل با توجه به ظاهر پر کاری که دارند و جزییات جذابی که بر روی بدنه و دسته ها و پایه های این محصول به کار رفته است انتخابی مناسب خواهد بود برای پذیرایی منزل شما که فضایی با دکو..
12,700,000
قیمت بدون مالیات:12,700,000
مبلمان استیل مدل اپیروس
ناموجود
برند: سناتور
با انتخاب مبلمان استیل مدل اپیروس می توانید تاثیر بسیار مثبتی را بر زیبایی و جذابیت فضای پذیرایی منزل خود بگذارید.با مبلمان استیل می توانید فضای بسیار رسمی را برای  پذیرایی از مهمان ها در منزل خود ایجاد کنید.بخش بزرگی از مبلمان استیل را کلاف چوبی آن تشکیل می دهد و با انتخاب مبل مدل اپیروس که جز..
8,160,000
قیمت بدون مالیات:8,160,000
مبلمان استیل مدل الماس مبلمان استیل مدل الماس
ناموجود
برند: سناتور
مبلمان استیل در فضای پذیرایی منازل شما قرار می گیرد و می تواند تاثیر بسیاری را بر زیبایی دکوراسیون فضای منازل شما بگذارد. برای داشتن یک فضای پذیرایی جذاب در منازل خود باید در انتخاب مبلمان استیل دقت کافی داشته باشید و مبلمانی با کیفیت ساخت بالا و ظاهری جذاب انتخاب کنید.با انتخاب مبل استیل مدل الماس ..
9,120,000
قیمت بدون مالیات:9,120,000
مبلمان استیل تمام چوب  سناتور مدل کلاسیک مبلمان استیل تمام چوب  سناتور مدل کلاسیک
ناموجود
برند: سناتور
طراحی عمومی:مبل مدل کلاسیک از سری ساخته های تولیدی  سناتور که در سال 1394-95 ساخته شده است, با طراحی منحصر به فرد افراد مجرب  ایرانی عرضه و تولید شده است. بدنه مبل استیل مدل کلاسیک از مرغوب ترین چوب راش تهیه گشته است. جنس تشک ها پک فوم میباشد.منبت کاری از جنس چوب بوده و پوشش منبت کاری..
6,500,000
قیمت بدون مالیات:6,500,000
مبلمان استیل تمام چوب  سناتور مدل شل مبلمان استیل تمام چوب  سناتور مدل شل
ناموجود
برند: سناتور
طراحی عمومی:مبل شل از سری ساخته های تولیدی  سناتور که در سال 1394-95 ساخته شده است, با طراحی منحصر به فرد افراد مجرب  ایرانی عرضه و تولید شده است. بدنه مبل استیل مدل شل از مرغوب ترین چوب راش تهیه گشته است. جنس تشک ها پک فوم میباشد.منبت کاری از جنس چوب بوده و پوشش منبت کاری از ورق طلا می با..
6,500,000
قیمت بدون مالیات:6,500,000
مبلمان استیل تمام چوب  سناتور مدل سناتور مبلمان استیل تمام چوب  سناتور مدل سناتور
ناموجود
برند: سناتور
طراحی عمومی:مبل سناتور از سری ساخته های تولیدی  سناتور که در سال 1394-95 ساخته شده است, با طراحی منحصر به فرد افراد مجرب  ایرانی عرضه و تولید شده است. بدنه مبلمان استیل مدل سناتور از مرغوب ترین چوب راش تهیه گشته است. جنس تشک ها پک فوم میباشد.منبت کاری از جنس چوب بوده و پوشش منبت کاری از ور..
15,000,000
قیمت بدون مالیات:15,000,000
مبلمان استیل تمام چوب  سناتور مدل رز مبلمان استیل تمام چوب  سناتور مدل رز
ناموجود
برند: سناتور
طراحی عمومی:مبل رز از سری ساخته های تولیدی  سناتور که در سال 1394-95 ساخته شده است, با طراحی منحصر به فرد افراد مجرب  ایرانی عرضه و تولید شده است. بدنه مبلمان استیل مدل رز از مرغوب ترین چوب راش تهیه گشته است. جنس تشک ها پک فوم میباشد.منبت کاری از جنس چوب بوده و پوشش منبت کاری از ورق طلا می..
7,000,000
قیمت بدون مالیات:7,000,000
سرویس خواب دو نفره مدل یاسمین
ناموجود
برند: سناتور
**کاربرد و معرفی محصول**اگر شما هم جزء ان دسته از اشخاص هستیند که  سبک های سلطنتی  را میپسندید با قاطعیت تمام میتوانم بگویم که از با سلیقه ترین افراد هستیند زیرا سرویس های خواب سلطنتی چه با دیزاین های مدرن و چه با دیزاین های کلاسیک کاملا همخوانی دارد و شما عزیزان خیلی دچار مشکل ن..
6,000,000
قیمت بدون مالیات:6,000,000
سرویس خواب دو نفره مدل کلاسیک سرویس خواب دو نفره مدل کلاسیک
ناموجود
برند: سناتور
معرفی محصولسرویس خواب مدل کلاسیک محصولی است با ظاهری جذاب و کلاسیک و سلطنتی که می تواند دکوراسیون اتاق شما را بسیار زیبا جلوه دهد، مدل کلاسیک دارای ظاهری ساده در بین محصولات کلاسیک است و جزییات و منبت کاری های ظریف و با کیفیت دارد که می تواند حتی خریداران سخت پسند را راضی کند.با انتخاب این محصول فضا..
5,160,000
قیمت بدون مالیات:5,160,000
سرویس خواب دو نفره مدل ژیوا
ناموجود
برند: سناتور
معرفی محصولسرویس خواب های با طرح سلطنتی  فضایی جذاب را در فضای اتاق شما ایجاد می کند که توجه هر فردی را می تواند جلب کندبا انتخاب یک ست سرویس خواب سلطنتی فضایی بسیار زیبا و جذاب را در اتاقتان خواهید داشت،مدل ژیوا از چوب ساخته شده است و دارای منبت های بسیار با کیفیت و زیباست که میتواند خریداران ..
5,040,000
قیمت بدون مالیات:5,040,000
نمایش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)