با توجه به نوسانات اخیر بازار، لطفا قبل از نهایی نمودن سفارش، موجودی و مبلغ نهایی سفارش خود را از طریق راه های ارتباطی 20 دکور استعلام فرمائید.
×
آیا سوالی دارید؟
با خانم همتی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway
پویااز طرف20decorپشتیبان آنلاین استپشتیبان حضور نداردپشتیبان حضور نداردادامه در ایمیل
ارتباط قطع می باشد. در حال اتصال دوباره ...امکان ارسال و یا دریافت پیام در حال حاضر وجود ندارد.
20decorمتاسفانه در این ساعت کارشناسی جهت پاسخگویی به شما حضور ندارد،لطفا سوال خود را مطرح کنید و در انتها شماره تلفن خود را بگذارید،کارشناسان ما ساعات 10 الی 11 صبح جهت پاسخگویی با شما تماس خواهند گرفت و یا در صورت وجود تلگرام بر روی آن شماره سوال را در تلگرام شما پاسخ خواهند داد
ارسال فایل
موردی یافت نشد. مجدد تلاش کنید.
پاسخ خودتان را بنویسید...0

مبل سلطنتی

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2017/11/25 10:07:48 0 نظرات پذیرایی و اتاق نشیمن,مبل استیل،کلاسیک،سلطنتی,

مبل سلطنتی بهترین  انتخاب برای دکوراسیون پذیرایی شما است به دلیل داشتن طرح های تاج دار در خود بنوعی دکوراسیون محیط پذیرایی خانه را از سادگی و معمولی بودن در می آورد و حس لوکس و مجلل بودن را به دکوراسیون منزل شما می دهد. هر خانه ای که در دکوراسیون خود از طرح های مبل سلطنتی استفاده نکند، هر چقدر هم که از وسایل گران قیمت پر شده باشد باز هم حسی معمولی در فضا ایجاد خواهد شد.

در هنگام خرید مبل های سلطنتی بیشتر به جنبه زیبایی توجه می شود و میزان راحتی آنها نمیشود  معمولا در اولویت های پایین ترانتخاب  قرار می گیرند. ولی شما به این  فاکتور مهم در خرید مبل سلطنتی توجه کنید، هرچند مبل های سلطنتی در محیط پذیرایی قرار می گیرند و بیشتر جنبه دکوراتیو دارند و کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

از ویژگی های بارز مبل سلطنتی ارتفاع بالاتر سطح نشمینگاه نسبت به مبل های مدرن راحتی است. فوم  و  ابر بکار رفته در مبلمان سلطنتی، انعطاف چندانی ندارد در نتیجه به هیچ عنوان نباید از آنها انتظار راحتی مبل ها و کاناپه های راحتی را داشت بطوریکه حتی در مدت زمان زیاد باعث خستگی هم می شوند.

اما مبل های سلطنتی به دلیل ترکیب بسیار زیبای چوب و پارچه، دارا بودن نقش و نگارهای پیچیده بروی چوب، و استفاده از چوب های با کیفیتی مانند راش و گردو، رقیبی از لحاظ زیبایی  و  لوکسی در کنار خود نمی بینند.در دکوراسیون ها مبلمان سلطنتی رسمی تر هستند  و فقط مناسب استفاده برای مهمانان می باشند بنابراین اگر فضای کافی در خانه در اختیار دارید می توانید از دو دست  مبل در کنار یکدیگر استفاده کنید.

از ست مبل سلطنتی برای مهمانان و یک نیم ست مبل راحتی برای گردهم آمدن های خودمانی تهیه کنید. در خرید مبل سلطنتی جدید بیش از هر چیزی باید به جنس و کیفیت چوب ساخته شده در کنار کیفیت پارچه توجه کنید.

چوب راش معمولا پراستفاده ترین نوع چوب در مبل های سلطنتی است و پارچه اینگونه مبل ها هم معمولا از جنس پارچه های یزد یا پارچه های ترک ضد لک و قابل شست و شو هستند. در انتخاب طرح پارچه مبل سلطنتی جدید باید به دکوراسیون خانه خود توجه کنید اگر بیشتر دکوراسیونی سنتی در خانه دارید انتخاب مبل سلطنتی با پارچه هایی به رنگ خنثی و بادوام انتخاب مطمئن تری خواهد بود.

در رنگبندی مبلمان سلطنتی بهتر است از رنگهای فیروزه ای سبز مجلل و طیف های از این قبایل استفاده کنید و ست کردن پرده وفرش ها را در نظر داشته باشید تا دکوراسیون شیک و مدرن را هماهنگ با تمام دکوراسیون منزل داشته باشید.


مبل سلطنتی راحتیمبل سلطنتی جدید

مبل سلطنتی آبی رنگ

مبل سلطنتی استیلمبل استیل سلطنتیمبل سلطنتی زیبامبل سلطنتی طرح جدیدمبل سلطنتی ترکمبل سلطنتی 20 دکورنظر بدهید