×
آیا سوالی دارید؟
با خانم کیانی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

مبل راحتی

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2017/11/16 12:06:27 0 نظرات طراحی دکوراسیون,پذیرایی و اتاق نشیمن,مبل راحتی,

مبلمان منزل دارای انواع مختلفی است و هرکدام کاربرد و جایگاه ویژه خود را دارا می باشد. مبل راحتی  از جمله انتخاب های گروه مبلمان است که مناسب ترین فضا در دکوراسیون خانه شما در نشیمن را به خود اختصاص می دهد. ترکیب رنگ مبل راحتی هماهنگ با سایر عناصر  اتاق نشیمن انتخاب شود.

مبلمان راحتی در مرکز توجه قرار دارد  به همین خاطر مهم ترین قسمت دکوراسیون است که برای اتاق نشیمن خود تهیه می کنید. مبلمان  سبک و نوع طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن را تعیین می کند و حتی بروی اتاق های دیگر مانند آشپزخانه و نهارخوری تاثیر دارد.

محبوبت ترین انواع ترکیب رنگ مبلمان راحتی در ، از بین رنگ های سفید و قهوه ای روشن و همینطور آبی و خاکستری تیره انتخاب می شود و همچنین رنگ های جذاب تری به اتاق نشیمن راه پیدا کرده است مانند سرخابی جگری و لیمویی...همیشه باید مبل اتاق نشیمن را برای راحتی و آسودگی خودتان انتخاب

کنید. متاسفانه بسیاری از دکوراسیون ها فقط مناسب پذیرایی میهمان است و اعضای خانه  از میزان راحتی آن راضی نیستند.

یکی از ایده هایی که کمک حال خانه هایی با نشیمن کوچک و بزرگ می شود، استفاده از مبل های مدولار در رنگ های متفاوت است. مبلمان راحتی محیطی مناسب برای گردهمایی اعضای

خانواده تبدیل کنید. ست مبل های مدولار از چندین قطعه مجزا تشکیل شده و هر کدام رنگی متفاوت دارند. به همین خاطر است که می توان آنها در هر دکوراسیونی با هر اندازه های متفاوت استفاده کرد.مسلما بهترین انتخاب برای آپارتمانی، تهیه مبلمان راحتی ال طراحی شده برای فضاهای کوچک است.

مبلمان راحتی ال تمام تمرکز شان بروی افزایش فضای رفت و آمد، قرار گیری در کنج دیوار، و ایجاد اتاق نشیمنی مرتب  است .که در کنار زیبایی، کارایی بسیار بالایی خواهند داشت.

میتوان مبلمان راحتی را با کوسن و بالشتک های متنوع و زیبا تزیین کرد.در کنار تمامی موارد بالا به عرض مبلمان راحتی توجه

داشته باشید چرا که مبلمان بازاری دارای عرض نامناسب وغیر استاندارد هستند پس بهتر است از فروشگاه های معتبر خرید خود را انجام دهید و مبلمانی مناسبی را انتخاب کنید. بهتر است مبلمان راحتی تاج و دسته یا دکمه اضافی نداشته باشد تا راحتی لازم را به شما بدهد.

نظر بدهید