Menu
Your Cart

میداس

هسته فنی میداس با تلاش و کوشش فراوان  توانسته جایگاه خود را به عنوان یک مجموعه ی حرفه ای در زمینه ی تولید مبل مطرح کند. با جمع آوری کادر حرفه ای و متخصص ، امروزتولیدی مبلمان میداس را به عنوان یکی از شرکت های منسجم و با هسته قوی در تولید مبلمان منزل می شناسند.مجموعه میداس در دسته بندی های مبل کلاسیک و مبل راحتی مبل تولید میکند.

مبلمان کلاسیک میداس مدل پرنس
ناموجود
برند: میداس
معرفی مبلمان کلاسیک میداس مدل پرنسمبلمان کلاسیک همواره طرفداران بسیاری داشته است. زیرا هم سبک و سیاق مبلمان استیل را به همراه دارد و هم راحتی و کم حجم بودن مبلمان راحتی را فراهم می کند. از طرفی قیمت مبل کلاسیک به نسبت مبل استیل کمتر می باشد به این علت که مبل استیل میزان چوب مصرفی بیشتری نسبت به مبل ..
6,600,000
قیمت بدون مالیات:6,600,000
مبلمان کلاسیک میداس مدل الیزا مبلمان کلاسیک میداس مدل الیزا
ناموجود
برند: میداس
طراحی عمومی:در تولید مبل کلاسیک میداس, با کیفیت بالا از افراد مجرب و با تجربه در این صنف استفاده شده است.این محصول به نام الیزا از تولیدات شرکت میداس میباشد که در سال 1395 ساخته شده است.جنس پارچه از بهترین نوع(طبق سفارش مشتری).خدمات: این مبل در رنگ های مختلف و انواع مختلف پارچه قابل ارائه است د..
6,980,000
قیمت بدون مالیات:6,980,000
مبلمان راحتی چستر قایقی میداس مدل آرتان مبلمان راحتی چستر قایقی میداس مدل آرتان
ناموجود
برند: میداس
طراحی عمومی:یکی از جذاب ترین و مدرن ترین مدل های مبل چستر، مبل چستر قایقی است که هم لمسه کاری های مبل چسترفیلد را دارد و هم وزن و حجم مبل چستر فیلد را ندارد و بسیار کمجا و سبک است. مدل آرتان از شرکت میداس از سبک قایقی چستر است که طرفدارن زیادی دارد. زیرکار و اسکلت این مبل از چوب روس بوده و در قسمت ن..
7,816,000
قیمت بدون مالیات:7,816,000
مبلمان راحتی میداس مدل پلین مبلمان راحتی میداس مدل پلین
ناموجود
برند: میداس
طراحی عمومی:در طراحی این مبلمان از زبده ترین افراد در هنر طراحی صنعتی بهره گرفته شده تا ضمن رعایت اصول زیبایی نهایت راحتی و کارآیی را برای کاربران فراهم آورده شود. .همچنین نوع پارچه ازبهترین برندهای خارجی می باشد(طبق سفارش مشتری).خدمات: این مبل راحتی در رنگ های مختلف و انواع..
5,300,000
قیمت بدون مالیات:5,300,000
مبلمان راحتی میداس مدل پرشین مبلمان راحتی میداس مدل پرشین
ناموجود
برند: میداس
طراحی عمومی:در تولید مبلمان میداس, با کیفیت بالا از افراد مجرب و با تجربه در این صنف استفاده شده است.این محصول به نام پرشین از تولیدات شرکت میداس میباشد که در سال 1394 ساخته شده است.جنس پارچه از بهترین نوع(طبق سفارش مشتری).خدمات: این مبل راحتی در رنگ های مختلف و انواع مختلف پارچه قابل ارائه است..
3,450,000
قیمت بدون مالیات:3,450,000
مبلمان راحتی میداس مدل پارما مبلمان راحتی میداس مدل پارما
ناموجود
برند: میداس
طراحی عمومی:در تولید مبلمان میداس, با کیفیت بالا از افراد مجرب و با تجربه در این صنف استفاده شده است.این مبل به نام پارما از تولیدات شرکت میداس میباشد که در سال 1395 ساخته شده است.جنس پارچه از بهترین نوع(طبق سفارش مشتری).خدمات: این مبل راحتی در رنگ های مختلف و انواع مختلف پارچه قابل ارائه است د..
6,980,000
قیمت بدون مالیات:6,980,000
مبلمان راحتی میداس مدل ویکتوری مبلمان راحتی میداس مدل ویکتوری
ناموجود
برند: میداس
طراحی عمومی:در تولید مبلمان میداس, با کیفیت بالا از افراد مجرب و با تجربه در این صنف استفاده شده است.این محصول به نام ویکتوری از تولیدات شرکت میداس میباشد که در سال 1395 ساخته شده است.جنس پارچه از بهترین نوع(طبق سفارش مشتری).خدمات: این مبل راحتی در رنگ های مختلف و انواع مختلف پارچه قابل ارائه ا..
5,300,000
قیمت بدون مالیات:5,300,000
مبلمان راحتی میداس مدل مارال مبلمان راحتی میداس مدل مارال
ناموجود
برند: میداس
طراحی عمومی:در تولید مبلمان میداس, با کیفیت بالا از افراد مجرب و با تجربه در این صنف استفاده شده است.این مبل به نام مارال از تولیدات شرکت میداس میباشد که در سال 1395 ساخته شده است.جنس پارچه از بهترین نوع(طبق سفارش مشتری).خدمات: این مبل راحتی در رنگ های مختلف و انواع مختلف پارچه قابل ارائه است د..
3,900,000
قیمت بدون مالیات:3,900,000
مبلمان راحتی میداس مدل دایموند مبلمان راحتی میداس مدل دایموند
ناموجود
برند: میداس
طراحی عمومی:در تولید مبلمان میداس, با کیفیت بالا از افراد مجرب و با تجربه در این صنف استفاده شده است.این مبل به نام دایموند از تولیدات شرکت میداس میباشد که در سال 1395 ساخته شده است.جنس پارچه از بهترین نوع(طبق سفارش مشتری).خدمات: این مبل راحتی در رنگ های مختلف و انواع مختلف پارچه قابل ارائه است..
4,400,000
قیمت بدون مالیات:4,400,000
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)