Menu
Your Cart

روناس

گروه تولیدی آلپی از سال 1392 و با رویکرد تولیداتی در کیفیت برندهای جهانی و خدمات پس از فروش بدون قید و شرط راه اندازی شد. در حال حاضر این تولیدی مبل راحتی دارای مدل های بسیار متنوعی است که به ارائه انواع مبلمان منزل به مشتریان خود می پردازد.

مبل چستر راحتی آلپی مدل نیوچستر مبل چستر راحتی آلپی مدل نیوچستر
ناموجود
برند: روناس
مبل راحتی چستر آلپی مدل نیوچستریکی از مهمترین لوازمی که به زیبایی منازل کمک می کند و مهمترین عنصر در تعیین سبک دکوراسیون منزل است مبل راحتی است. نوع استفاده از یک مبل راحتی عاملی مهم در انتخاب مدل مبل راحتی در منازل است. اگر به دنبال ایجاد فضایی مدرن و خاص هستید مبلمان چستر را به شما پیشنهاد می دهیم..
7,800,000
قیمت بدون مالیات:7,800,000
مبل راحتی چستر آلپی مدل پاتریس مبل راحتی چستر آلپی مدل پاتریس
ناموجود
برند: روناس
مبل راحتی چستر آلپی مدل پاتریسیکی از مهمترین لوازمی که به زیبایی منازل کمک می کند و مهمترین عنصر در تعیین سبک دکوراسیون منزل است مبل راحتی است. نوع استفاده از یک مبل راحتی عاملی مهم در انتخاب مدل مبل راحتی در منازل است. در منازل لوکس یا محیط های اداری با فضای دکوراسیون لاکچری استفاده از مبل چستر بسی..
11,400,000
قیمت بدون مالیات:11,400,000
مبل راحتی تخت خوابشو آلپی مدل پیکو مبل راحتی تخت خوابشو آلپی مدل پیکو
ناموجود
برند: روناس
مبل راحتی تخت خوابشو آلپی مدل پیکوبکارگیری وسایلی که بتوان از آن بصورت چند منظوره بهره گرفت در راحتی و بهینه کردن کیفیت زندگی تاثیر بسزایی دارد. یکی از این وسایل مبل راحتی تخت خوابشو است. این نوع مبلمان تخت شو قابلیت استفاده همزمان به عنوان تخت خواب و مبل منزل را دارد. یکی از مدل های زیبای کاناپه تخ..
8,525,000
قیمت بدون مالیات:8,525,000
مبل راحتی تخت خوابشو آلپی مدل ماهور مبل راحتی تخت خوابشو آلپی مدل ماهور
ناموجود
برند: روناس
مبل راحتی تخت خوابشو آلپی مدل ماهوردر سبک زندگی امروزی، عموما منازل با متراژ کمتری مورد استفاده قرار میگیرد. کمبود فضا و همچنین افزایش نیاز های ما باعث شده تا ابزارها و وسایل پیرامون ما تغییرات بسیاری داشته باشند. یکی از مهمترین مثال های این تغییرات، وسایل دکوراسیون نظیر مبل راحتی، تخت خواب و ... اس..
8,880,000
قیمت بدون مالیات:8,880,000
مبل راحتی آلپی مدل ونزو مبل راحتی آلپی مدل ونزو
ناموجود
برند: روناس
مبل راحتی آلپی مدل ونزویکی از مهمترین لوازمی که به زیبایی منازل کمک می کند و مهمترین عنصر در تعیین سبک دکوراسیون منزل است مبلمان است. فارغ از اینکه ما از مبل استیل، مبل کلاسیک و یا مبل راحتی استفاده نمائیم؛ هماهنگی سبک و سیاق مبلمان منزل با دکوراسیون منزل بسیار حائز اهمیت است. حتی اگر در منزلمان از ..
7,280,000
قیمت بدون مالیات:7,280,000
مبل راحتی آلپی مدل نیلپر
ناموجود
برند: روناس
مبل راحتی آلپی مدل نیلپریکی از مهمترین لوازمی که به زیبایی منازل کمک می کند و مهمترین عنصر در تعیین سبک دکوراسیون منزل است مبل راحتی است. نوع استفاده از یک مبل راحتی عاملی مهم در انتخاب مدل مبل راحتی در منازل است. ( جهت راهنمایی مطلب: 6 نکته مهم در خرید مبلمان را بخوانید) مبلمان راحتی در منازل ما ای..
4,800,000
قیمت بدون مالیات:4,800,000
مبل راحتی آلپی مدل لورنس
ناموجود
برند: روناس
مبل راحتی آلپی مدل لورنسهمیشه برای خاص شدن فضای منزل بهترین گزینه انتخای یک مبلمان خاص است. ( جهت راهنمایی مطلب: 6 نکته مهم در خرید مبلمان را بخوانید) انتخاب مبلمانی که هم سلیقه ما را تامین کند و هم از نظر کیفیت و زیبایی شرایط مطلوب و مد نظر ما را داشته باشد.معرفی مبلمان راحتی آلپی مدل لورنسسبک ..
8,480,000
قیمت بدون مالیات:8,480,000
مبل راحتی آلپی مدل ریو مبل راحتی آلپی مدل ریو
ناموجود
برند: روناس
مبل راحتی آلپی مدل ریوکاملا بدیهی است که در خرید مبلمان منزل راحتی و کارایی و همچنین تناسب آن با بودجه و متراژ منازل ما بسیار حائز اهمیت است. معمولا مبلمان راحتی منزل هم دارای قیمت مناسبی است و هم برای منازلی با متراژ کوچکتر مناسب بوده و هم اینکه نشستن بر روی آن بسیار راحت است. مدل مبلمان راحتی را ب..
11,380,000
قیمت بدون مالیات:11,380,000
مبل راحتی آلپی مدل تانی
ناموجود
برند: روناس
مبل راحتی آلپی مدل تانیبدون شک هر کسی هنگام خرید مبلمان منزل به مدل مبل راحتی، قیمت مبلمان، ابعاد و کیفیت مبلمان مورد انتخاب خود اهمیت ویژه ای می دهد. در این بین اما پیداکردن مبلمانی که از جهات مختلف مناسب باشد بسیار حائز اهمیت است. مبلمان راحتی منزلی که هم کیفیت فوم نشیمن و هم کیفیت اسکلت و پارچه آ..
5,600,000
قیمت بدون مالیات:5,600,000
مبل راحتی آلپی مدل اوگر
ناموجود
برند: روناس
مبل راحتی آلپی مدل اوگریکی از مهمترین لوازمی که به زیبایی منازل کمک می کند و مهمترین عنصر در تعیین سبک دکوراسیون منزل است مبل راحتی است. نوع استفاده از یک مبل راحتی عاملی مهم در انتخاب مدل مبل راحتی در منازل است. ( جهت راهنمایی مطلب: 6 نکته مهم در خرید مبلمان را بخوانید)معرفی مبلمان راحتی آلپی مدل ا..
5,400,000
قیمت بدون مالیات:5,400,000
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)