Menu
Your Cart

مدرن باف

شرکت مدرن باف تولید کننده انواع مبلمان راحتی، میز ناهارخوری، دکوری های کنفی و ... با بیش از ده سال تجربه در صنعت تولید مبلمان و ملزومات دکوراسیون امروزه محصولات خود را با تنوع بیشتری به مشتریان خود ارائه می نماید.تولیدی مبلمان مدرن باف همواره بر این شعار تاکید کرده که: ما اولین نیستیم اما بهترینیم. این شعار صرفا یک کلام نبوده و تمامی پرسنل این مجموعه همواره در راستای دستیابی به کیفیت بیشتر قدم بر می دارد

پاف مدرن باف مدل گلدانی کنف
ناموجود
برند: مدرن باف
معرفی پاف مدرن باف مدل گلدانی کنفپاف ها محصولاتی بسیار کاربردی و جذاب هستند و می توانند در فضاهای متنوعی کاربرد داشته باشند.پاف مدل گلدانی محصولی است بسیار زیبا و با ظاهر ساده و جذابش می تواند زیبایی زیادی را به محیط اطرافش ببخشد. پاف ها می توانند به عنوان عناصر تزیینی در فضای شما جذابیت ایجاد ..
450,000
قیمت بدون مالیات:450,000
پاف مدرن باف مدل استوانه ای بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
معرفی پاف مدرن باف مدل استوانه ای بافتپاف ها محصولاتی بسیار کاربردی و جذاب هستند و می توانند در فضاهای متنوعی کاربرد داشته باشند. پاف مدل استوانه ای محصولی است که می تواند به زیبایی فضای شما کمک زیادی کند و انتخاب آن را در کنار نیم ست مبلمان هم پیشنهاد می کنیم. پاف ها را می توانید در اتاق ها، د..
450,000
قیمت بدون مالیات:450,000
میز و صندلی ناهارخوری چهارنفره مدل اورنگ کنفی مدرن بافت میز و صندلی ناهارخوری چهارنفره مدل اورنگ کنفی مدرن بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
میز ناهارخوری چهار نفره کنفی مدل اورنگ مدرن بافتمعرفی عمومی:داشتن یک آشپزخانه و یا پذیرایی زیبا یکی از علاقه های اکثرما است. در این میان افرادی هستند که همواره به دنبال خلاقیت و نوآوری در طراحی دکوراسیون هستند. برای داشتن محیطی خلاقانه باید اجزا و المان های داخل آن محیط نیز با قبل متفاوت باشد. ..
2,880,000
قیمت بدون مالیات:2,880,000
میز و صندلی ناهارخوری مدرن باف مدل کمجا بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
معرفی میز و صندلی ناهارخوری مدرن باف مدل کمجا بافتداشتن یک آشپزخانه و یا پذیرایی زیبا یکی از علاقه های اکثرما است. در این میان افرادی هستند که همواره به دنبال خلاقیت و نوآوری در طراحی دکوراسیون هستند. برای داشتن محیطی خلاقانه باید اجزا و المان های داخل آن محیط نیز با قبل متفاوت باشد. یکی از میز..
3,705,000
قیمت بدون مالیات:3,705,000
میز و صندلی ناهار خوری چهار نفره مدل اورنگ بافت مدرن بافت میز و صندلی ناهار خوری چهار نفره مدل اورنگ بافت مدرن بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
میز ناهار خوری چهار نفره مدل اورنگ بافت مدرن بافتمعرفی عمومی:بر هیچ کس پوشیده نیست داشتن یک آشپزخانه و یا پذیرایی زیبا مستلزم داشتن یک سرویس ناهارخوری زیبا و متناسب با دکوراسیون آشپزخانه می باشد. در این میان افرادی هستند که همواره به دنبال خلاقیت و نوآوری در طراحی دکوراسیون هستند. برای داشتن محیطی خ..
2,880,000
قیمت بدون مالیات:2,880,000
میز و صندلی ناهار خوری مدرن باف مدل لبخند بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
معرفی میز و صندلی ناهار خوری مدرن باف مدل لبخند بافتمیز ناهار خوری یکی از اجزای جذاب در دکوراسیون منازل به شمار می رود. میز های ناهار خوری می توانند زیبایی زیادی را به فضای اطرافشان ببخشند. میز ناهار خوری مدل لبخند محصولی است با ظاهری بسیار زیبا که می تواند فضای متفاوتی را در غذاخوری منزل شما ایجاد ..
4,220,000
قیمت بدون مالیات:4,220,000
میز و صندلی ناهار خوری مدرن باف مدل تورین کنفی
ناموجود
برند: مدرن باف
معرفی میز و صندلی ناهار خوری مدرن باف مدل تورین کنفیاگر به دنبال محصولی جذاب و به روز هستید میز ناهار خوری مدل تورین می تواند انتخابی مناسب برای فضای منازل باشد زیرا این محصول دارای ظاهری جذاب است و می تواند فضایی بسیار زیبا را در منازل شما ایجاد کند. اگر علاقه به فضاهای متفاوت و جذاب دارید انت..
3,562,000
قیمت بدون مالیات:3,562,000
میز و صندلی ناهار خوری مدرن باف مدل تورین پشتی دار
ناموجود
برند: مدرن باف
معرفی میز و صندلی ناهار خوری مدرن باف مدل تورین پشتی دارمیز های غذاخوری محصولاتی کاربردی در فضای منزل به شمار می روند. میز های غذاخوری امروزه جزئی جدایی ناپذیر از دکوراسیون منازل به شمار می روند. میز های غذاخوری تورین پشتی دار محصولاتی هستند که می توانند فضایی متفاوت را در فضای شما ایجاد کنند. میز ن..
2,550,000
قیمت بدون مالیات:2,550,000
میز و صندلی ناهار خوری مدرن باف مدل تورین بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
معرفی میز و صندلی ناهار خوری مدرن باف مدل تورین بافتمیز های غذاخوری در گذشته جز بخش اصلی در دکوراسیون به شمار نمی رفتند اما امرزوه اهمیت زیادی پیدا کرده اند و محصولاتی بسیار کاربردی شده اند. میز های غذا خوری امروزه جزئی جدایی نا پذیر از فضای غذاخوری یا آشپزخانه منازل به شمار می روند زیرا در جهان امر..
3,380,000
قیمت بدون مالیات:3,380,000
میز و صندلی ناهار خوری سه نفره کنفی مدل طاووس جدید مدرن بافت میز و صندلی ناهار خوری سه نفره کنفی مدل طاووس جدید مدرن بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
میز ناهار خوری سه نفره کنفی مدل طاووس جدید مدرن بافتاطلاعات عمومی:میز ناهار خوری از اجزای جدانشدنی دکوراسیون آشپزخانه و محیط پذیرایی منازل است. داشتن یک میز زیبا و با کیفیت می تواند نقش بسزایی در دکوراسیون ما ایفا کند.  یک میز ناهارخوری با بهره گیری از بهترین متریال و طراحی بسیار زیبا..
3,640,000
قیمت بدون مالیات:3,640,000
میز و صندلی ناهار خوری سه نفره مدل طاووس مدرن بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
میز ناهار خوری سه نفره مدل طاووس مدرن بافتاطلاعات عمومی:میز ناهار خوری از اجزای جدانشدنی دکوراسیون آشپزخانه و محیط پذیرایی منازل است. داشتن یک میز زیبا و با کیفیت می تواند نقش بسزایی در دکوراسیون ما ایفا کند.  یک میز ناهارخوری با بهره گیری از بهترین متریال و طراحی بسیار زیبا می تواند ..
2,450,000
قیمت بدون مالیات:2,450,000
میز و صندلی ناهار خوری سه نفره مدل ارژن مدرن بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
میز ناهار خوری سه نفره مدل ارژن مدرن بافتاطلاعات عمومی:وجود یک میز ناهار خوری باکیفیت و زیبا از بخش های جدا ناپذیر بسیاری از منازل است.در این میان انتخاب صحیح یک میز که هم دارای کیفیت بالایی باشد و هم به لحاظ مدل و رنگ بندی با دکوراسیون ما در تناسب باشد بسیار حائز اهمیت است.میز ناهار ..
1,475,000
قیمت بدون مالیات:1,475,000
نمایش 1 تا 12 از 25 (3 صفحه)