×
آیا سوالی دارید؟
با خانم کیانی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway
پویااز طرف20decorپشتیبان آنلاین استپشتیبان حضور نداردپشتیبان حضور نداردادامه در ایمیل
ارتباط قطع می باشد. در حال اتصال دوباره ...امکان ارسال و یا دریافت پیام در حال حاضر وجود ندارد.
20decor متاسفانه در این ساعت کارشناسی جهت پاسخگویی به شما حضور ندارد،لطفا سوال خود را مطرح کنید و در انتها شماره تلفن خود را بگذارید،کارشناسان در ساعات اداری فردا با شما تماس خواهند گرفت.
ارسال فایل
موردی یافت نشد. مجدد تلاش کنید.
پاسخ خودتان را بنویسید...0

مبلمان را چگونه بچینیم قسمت دوم

نوشته شده توسط مهدی عرفانیان 2016/11/24 10:05:15 0 نظرات طراحی دکوراسیون,پذیرایی و اتاق نشیمن,مبل استیل،کلاسیک،سلطنتی,مبل راحتی,

با ادامه مطلب چیدمان مبلمان در منزل در خدمت شما هستیم. اگر قسمت اول را مطالعه نکرده اید لطفا اینجا را کلیک نمائید تا 4 عنوان ابتدایی را جویا شوید.

\n\n

5-سبک متقارن در چیدمان

\n\n

در خانه های قدیمی و رسمی معمولا شومینه ها در مرکز فضا قرار دارد.که فرصت خوبی برای دکوراسیون پذیرایی وجود دارد،که در این از حالت قرینه و متعادل استفاده میشود.در این حالت برای چیدن باید خط صافی که از وسط فضا میگذرد را را به صورت فرضی در محیط تصور کنید.در دو سمت این خط صاف فرضی چیدمان به شکل آینه قرار میگیرد به این صورت که هرچه در سمت راست دیده میشود در سمت چپ نیز دیده میشود.بعضی از وسایل مانند فرش و قالیچه،شومینه،آینه،لوستر در مرکز خط صاف فرضی وجود دارد.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

چیدمان مبلمان به شکل مربع

\n\n

6- ترکیب مبلمان و فرش ها

\n\n

قدرت یک فرش را در طراحی مبل منزل دست کم نگیرید.فرش می تواند فضای داخلی را دگرگون کند.میتوان اینگونه گفت که فرش یک اثر هنری بر روی سطح زمین است.فرش میتواند تعادل و توازن رو به محیط بیاورد و میتواند نقش یک وسیله دکوری را برای مبلمان منزل ایفا کند.

\n\n

وقتی از فرش بزرگ در محیط استفاده میشود فضا را برای ما تعریف شده به حساب می آورد و به ما میگوید که محل قرار گیری مبلمانمان باید به چه گونه ای باشد.قالیچه و یا فرش بزرگ حس اتحاد رو در محیط ایجاد میکند و چون گوشه های آن خالی است باعث میشود که فضا بزرگتر دیده شود.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

تقارن در چیدمان مبلمان

\n\n

7-استفاده از پنجره در چیدمان مبلمان

\n\n

پنجره هایی که دارای حفاظ هستند و همچنین پنجره هایی که دارای سکوهای پهنی هستند بهترین فضا برای نشستن و چیدن مبلمان هستند اگر از فضای کنار پنجره برای نشیمن استفاده شود فضا را در محیط بزرگتر میکند.همچنین میتوان فضای پهن و سکو کنار پنجره را از پشتی و رویه مبلی مناسب تزیین کنید.و آنجا را به مکان دنجی برای استراحت تبدیل کرد.میتوان با استفاده از یک کمد کوچک در زیر پنجره دکوراسیون محیط را تکمیل کرد و از فضای به وجود آمده لذت برد.

\n\n

 

\n\n

تاثیر فضای بیرونی بر روی دکوراسیون اتاق

\n\n

8-استفاده از مناظر بیرونی در دکوراسیون داخلی

\n\n

اگر محلی که در آن زندگی می کنید دارای مناظر عالی است از آن برای دکوراسیون خانه خود استفاده کنید با چیدن مبلمان در کنار پنجره ،هیچگاه از جایگذاری مبلمان بزرگ در کنار پنجره استفاده نکنید از مبلمان سبک تر مانند حصیری و فلزی استفاده کنید که جلوی دید منظره زیبا رو از شما نگیرد.

\n\n

اگر در فضای خانه شما پاسیو و بالکن وجود دارد بهتر است که مبلمان ویلایی شما با مبلمان داخلی شماست باشد.

نظر بدهید