مبلمان راحتی در خانه های کوچک

نوشته شده توسط سعید رمضانی 2016/12/16 10:17:21 0 نظرات

خرید مبلمان یکی از دغدغه های افراد در طراحی دکوراسیون منازل کوچک بوده و هست. در ادامه به ذکر نکاتی می پردازیم که می تواند به شما در این زمینه کمک نماید.

\n\n

جانمایی مبلمان در فضای کوجک

\n\n

ابعاد مبلمان در فضای کوچک

\n\n

قبل از هر اقدامی برای خرید مبلمان شما باید ابعاد فضایی جایی را که مد نظر دارید برای مبلمانتان بدانید،این کار تاثیر به سزایی در انتخاب مبلمان مناسب برای دکوراسیونتون دارد.

\n\n

 

\n\n

مبل ال در دکوراسیون

\n\n

مبل ال در فضای کوچک

\n\n

مبلمان ال جادویی برای منازل کوچک شما هستند اگر خانه شما دارای زاویه است حتما از این نوع مبلمان ال شکل استفاده کنید.به دلیل فرم خاصی که دارند افراد بیشتری در خود جای می دهد.

\n\n

 

\n\n

طراحی دکوراسیون با مبلمان

\n\n

مبلمان خاص در فضای خاص و کوچک

\n\n

استفاده از مبلمان خاص در این فضاها پیشنهاد می شود هنگامیکه خانه ی شما کوچک است باید قید مبلمانی که عرف است معمول بزنید و به دنبال مبلمان خاص بروید.این مبل های خاص که در غالب تک مبل ارایه می شود شما میتوانید هر کدام را جداگانه تهیه کنید.

\n\n

 

\n\n

مبلمان نیم ست

\n\n

مبلمان نیم ست در فضای کوچک

\n\n

یک نیم ست ایده آل برای خانه های کوچک بهتر است از یک دست مبلمان کامل زیرا شما جا برای جایگذاری مبلمان ندارید پس با انتخاب یک نیم ست فوق العاده جذابیت را به دکوراسیون خانه بیافزایید.یک نیم ست می تواند از یک مبل دونفره و مبل های تکی همان مبل تشکیل شود.

\n\n

 

\n\n

مبلمان نیمکتی

\n\n

مبلمان نیمکتی در فضای کوچک

\n\n

کاربرد بی نظیروشگفت انگیزی در گوشه های دنج خانه دارد و گزینه ی مناسبی برای خاص پسندان می باشد.

\n\n

 

\n\n

مبل تک

\n\n

مبلمان تکی در فضای کوچک

\n\n

مبلمان تک می توانند بنا به سلیقه شما به شکل مدرن ویا مبل راحتی انتخاب شود بدین شکل می تواند به دکوراسیون خانه شما کمک شگرفی بکند.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

نظر بدهید