مبلمان راحتی تمام پارچه

نوشته شده توسط خ صادقی 2016/12/30 10:13:48 0 نظرات

مبل راحتی گاهی تمام متریال ظاهری آن پارچه س و چیزی جزء پارچه شما نمی بینید و به علت جنس و نرمی خود پارچه مبلمان راحتی تمام پارچه بسیار راحت است و خیلی زیاد احساس راحتی می کنید نسبت به مبلمان کلاسیک یا مبلمان استیل .

\n\n

 

\n\n

مبل راحتی

\n\n

با در نظر گرفتن سبک و مدل این نوع مبلمان راحتی تمام پارچه ای می توانید دکوراسیون خاص خود را زیباتر کنید از جمله خصوصیات این مبل سبک مدرن، راحتی و سادگی به راحتی می توانند جای خود را در دکوراسیون های امروزی باز کند.

\n\n

 

\n\n

انواع مبل راحتی

\n\n

جایگاه مناسب مبلمان راحتی تمام پارچه ای

\n\n

نکته ای که در انتخاب مبلمان راحتی تمام پارچه وجود دارد این است که آن را در فضایی از خانه قرار دهید که رفت و آمد در آنجا کمتر باشد،چون پارچه آلودگی را به خودش جذب می کند و شاید شست و شوی آن شما را به زحمت بیاندازد.

\n\n

 

\n\n

مبل راحتی تمام پارچه

\n\n

باید دقت داشته باشید که اگر فرزند کوچک در منزل دارید احتیاط بیشتری در جنس پارچه برای مبلمانتان بکنید نرمی و راحتی جنس پارچه امنیت و آسایش را برای فرزندتان همراه دارد زیرا در هنگام شیطنت بچه گانه وپریدن روی مبل خیال شما از بابت نرمی و راحت مبل راحت است چون خطری فرزند شما را تحدید نمی کند اما کثیفی و آلودگی به دلیل بازیگوشی فرزندتان در این مبل بیشتر است.توجه داشته باشید مبلمان راحتی تمام پارچه از جنس چرم کمتر دچار آلودگی می شود،همچنین برخی از انواع این نوع مبلمان چرم دارای مکانیزم الکتریکی و مکانیکی یا حالت ریلکس شو دارند که طرفداران زیادی پیدا کرده است.

\n\n

 

\n\n

مبل راحتی تمام پارچه کرم

\n\n

مبلمان راحتی ریلکس شو تمام پارچه ای

\n\n

حالت تک نفره ی این مبلمان علاوه بر ریلکس شدن می تواند حالت چرخان یا متحرک را نیز داشته باشد شاسی ریلکس شدن و داشتن دوخت درشت از ویژگی های این مبل می باشد.

\n\n

 

\n\n

مبلمان راحتی تمام پارچه قرمز

\n\n

مبلمان راحتی چرمی تمام پارچه ای

\n\n

وقتی که مبلمان تمام پارچه ای را از جنس چرم انتخاب می کنید به علت براق بودن و رنگ های که مورد استفاده قرار می گیرد حتی دکوراسیون مدرن منزل را به گونه  ی دیگری نمایان می کند تمام ابهت چرم بودن مبلمان به رنگ تیره ی آن است مانند سیاه و قرمز انقدر چشمگیر است که سادگی سبک مدرن را نقض می کند و شما می توانید به کارگیری وسایل دکوری خاص و زیبا دکوراسیون خود را تکمیل کنید.

\n\n

 

\n\n

مبل راحتی تمام پارچه قرمز

\n\n

اگر مبلمان راحتی جنس پارچه به گونه ای باشد که طرحدار باشد و از رنگ های خاص در آن استفاده شده باشد می تواند دکوراسیون مدرن را در خانه القا کند.نقش پارچه را جدی بگیرید زیرا زیبایی را برای دکوراسیون خانه ی شما را دو چندان می کند

\n\n

 

\n\n

مبل راحتی چرم

\n\n

*مبل ریلکسی اگر از جنس چرم باشد ظاهری مجلسی تر به خود دارد و برای رفع خستگی به کارمیرود.

\n\n

*شما با توجه به رنگ دکوراسیون خانه می توانید مبلمان تمام پارچه ای در رنگها و طرح های مختلفی را برای سبک مدرن خود تهیه کنید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

نظر بدهید