Menu
Your Cart

جلومبلی اداری

میز عسلی اداری نوین آرا مدل JA8
ناموجود
برند: نوین آرا
همانطور که میدانید عسلی از عناصر اصلی ست مبلمان میباشد و بدون آن نمیشود بطور صحیحی از میهمانان پذیرایی کرد. مقاومت و همینطور زیبایی میز تاثیر فراوانی در دکوراسیون فضای اداری دارد.پیشنهاد ما به شما میز عسلی مدلJA8 نوین آراست که در عین سادگی بسیار شیک ولوکس بوده و جنس آن کیفیت بالایی دا..
459,000 تومان
قیمت بدون مالیات:459,000 تومان
میز عسلی اداری نوین آرا مدل J6
ناموجود
برند: نوین آرا
میز عسلی اداری در فضای ادارات برای پذیرایی از مهمان ها کاربرد داردو میز عسلی در هر فضایی جز کاربردی که دارد می تواند در فضای شما به عنوان عنصر زیبایی شناسانه هم کاربرد داشته باشد.با انتخاب میز عسلی نوین آرا با ظاهر مدرنی که دارد می توانید فضایی جذاب را در ادارات ایجاد کنید.میز عسلی نوین آرا از ترکیب..
357,000 تومان
قیمت بدون مالیات:357,000 تومان
میز عسلی اداری نوین آرا مدل J12
ناموجود
برند: نوین آرا
میز های عسلی برای پذیرایی از مهمان ها در هر فضایی کاربرد دارند.با انتخاب یک میز عسلی مناسب برای فضای اداری شما می توانید فضای جذابی برای ادارات خود ایجاد کنید.میز عسلی نوین آرا از ترکیب فلز و شیشه ساخته شده است با ظاهر مدرنی که دارد می تواند تاثیر بسیار زیادی را بر زیبایی فضای اداری شما بگذارد .میز ..
438,000 تومان
قیمت بدون مالیات:438,000 تومان
میز عسلی اداری ثمین صنعت مدل وانا کد 9006
ناموجود
میز های عسلی در هر فضایی حتی فضای اداری  برای پذیرایی از مهمان ها و ایجاد زیبایی در فضای پذیرایی کاربرد دارند. میز عسلی وانا با طراحی ساده ای که دارد می تواند انتخاب مناسبی برای فضای اداری باشد  و با توجه به کم جا بودن آن انتخاب مناسبی برای دفاتر اداری کوچک هستند .در سه تکه 50 در 50 می باش..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
میز عسلی اداری ثمین صنعت مدل سینوس کد 8007
ناموجود
میز های عسلی در فضاهای مختلف کاربرد های متنوعی دارند و برای تزیین فضا و برای پذیرایی از مهمان ها استفاده می شوند.با انتخاب یک میز عسلی جذاب برای فضای اداری خود هم به خوبی از مهمان ها پذیرایی کنید و هم فضای اداری جذابی را به وجود آورید.میز عسلی ثمین صنعت دارای ظاهری زیبا و به روز است و فضایی مدرن را ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
میز جلو مبلی اداری نوین آرا مدل J8 میز جلو مبلی اداری نوین آرا مدل J8
ناموجود
برند: نوین آرا
میز های جلو مبلی جز وسایلی هستند که می توانند تاثیر زیادی برزیبایی دکوراسیون و فضای شما حتی در محل کار بگذارند.از اصول اولیه انتخاب یک میز جلو مبلی تناسب آن با مبلمان آن فضا است.اندازه ، رنگ و حتی طرح یک میز باید متناسب با دکوراسیون فضای شما انتخاب شوند.این میز جلو مبلی به گونه ای طراحی شده که با اغ..
856,000 تومان
قیمت بدون مالیات:856,000 تومان
میز جلو مبلی اداری نوین آرا مدل J5
ناموجود
برند: نوین آرا
میز های جلو مبلی در فضا های مختلفی که به کار می روند تاثیر زیادی را بر زیبایی فضا دارند.انتخاب یک جلو مبلی مناسب برای فضای اداری هم بسیار اهمیت دارد زیرا در فضای اداری هم می تواند برزیبایی فضا تاثیر بگذارد.میز های جلو مبلی اداری نوین آرا با توجه به ظاهر جذابی که دارد می تواند به راحتی با انواع مبلما..
476,000 تومان
قیمت بدون مالیات:476,000 تومان
میز جلو مبلی اداری نوین آرا مدل J4700
ناموجود
برند: نوین آرا
میز های جلو مبلی در فضاهای مختلف علاوه بر کاربردی که برای پذیرایی از مهمان ها دارند تاثیر بسیار زیادی را بر زیبایی فضاهای مختلف دارند.با انتخاب یک میز جلو مبلی مناسب برای هر فضایی دکوراسیونی جذاب را در آن فضا ایجاد کنید.زیبایی دکوراسیون در فضای اداری هم بسیار اهمیت دارد.میز جلو مبلی نوین آرا با ظاهر..
1,181,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,181,000 تومان
میز جلو مبلی اداری نوین آرا مدل J11
پرفروش ترین ها ناموجود
برند: نوین آرا
میز جلو مبلی تاثیر بسیار زیادی را بر زیبایی فضای شما دارد میز جلو مبلی حتی در فضاهای اداری هم جز مبلمان با اهمیت به شمار می رود.زیرا هم تاثیر بسیار زیادی را بر زیبایی فضای اداری شما دارد و هم برای پذیرایی از مهمان ها در فضای اداری نقش بسیار مهمی دارد.میز اداری از ترکیب شیشه و فلز با ظاهر مدرنی که دا..
459,000 تومان
قیمت بدون مالیات:459,000 تومان
میز جلو مبلی اداری مدل 702 اعتماد پارسا میز جلو مبلی اداری مدل 702 اعتماد پارسا
ناموجود
میز جلو مبلی اداری مدل 702 اعتماد پارساهمیشه در محیط اداری مساله پذیرایی از مهمانان بسیار حائز اهمیت بوده و هست. وجود یک میز جلو مبلی شکیل و زیبا کمک بسیار شایانی در این مورد به ما خواهد کرد. یک میز که علاوه بر داشتن استحکام بالا، زیبایی و تناسب بسیار زیادی با رنگ بندی و سبک مبلمان داشته باشد.معرفی ..
280,000 تومان
قیمت بدون مالیات:280,000 تومان
میز جلو مبلی اداری ثمین صنعت مدل وانا کد 9005
ناموجود
میز جلو مبلی در محیط های مانند نشیمن و پذیرایی ودفاتر اداری که پذیرایی در آن ها حائز اهمیت است وسیله ی مهمی به حساب می آِید. برای فضاهای اداری داشتن یک میز جلو مبلی زیبا و شکیل که کارآمد هم باشد مهم است و میز ثمین صنعت با طراحی که دارد هم ظاهر زیبایی دارد و هم از نظر کاربردی کارآمد است که می تواند ا..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
میز جلو مبلی اداری ثمین صنعت روژ مدل سینوس کد 9001
ناموجود
جلو مبلی اداری ثمین صنعت طرح سینوس در دو سایز 50*50 و همچنین 100*50 موجود می باشد .قیمت5*50 این محصول 520 هزار تومان می باشد .میز جلو مبلی ثمین صنعت را می توان یکی از زیباترین میزهای شیشه ای این شرکت  دانست. این میز شیشه ای محصولی با طراحی منحصر به فرد و ظاهر شیک دارد که با پایه های طرح سینوسی ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)