Menu
Your Cart

با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها، لطفا قبل از خرید و پرداخت، قیمت بروز محصولات را استعلام فرمائید.

مبل اداری

میز عسلی اداری ثمین صنعت مدل وانا کد 9006
توقف تولید
میز های عسلی در هر فضایی حتی فضای اداری  برای پذیرایی از مهمان ها و ایجاد زیبایی در فضای پذیرایی کاربرد دارند. میز عسلی وانا با طراحی ساده ای که دارد می تواند انتخاب مناسبی برای فضای اداری باشد  و با توجه به کم جا بودن آن انتخاب مناسبی برای دفاتر اداری کوچک هستند .در سه تکه 50 در 50 می باش..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
میز جلو مبلی اداری ثمین صنعت مدل وانا کد 9005
توقف تولید
میز جلو مبلی در محیط های مانند نشیمن و پذیرایی ودفاتر اداری که پذیرایی در آن ها حائز اهمیت است وسیله ی مهمی به حساب می آِید. برای فضاهای اداری داشتن یک میز جلو مبلی زیبا و شکیل که کارآمد هم باشد مهم است و میز ثمین صنعت با طراحی که دارد هم ظاهر زیبایی دارد و هم از نظر کاربردی کارآمد است که می تواند ا..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
میز جلو مبلی اداری ثمین صنعت روژ مدل سینوس کد 9001
توقف تولید
جلو مبلی اداری ثمین صنعت طرح سینوس در دو سایز 50*50 و همچنین 100*50 موجود می باشد .قیمت5*50 این محصول 520 هزار تومان می باشد .میز جلو مبلی ثمین صنعت را می توان یکی از زیباترین میزهای شیشه ای این شرکت  دانست. این میز شیشه ای محصولی با طراحی منحصر به فرد و ظاهر شیک دارد که با پایه های طرح سینوسی ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
مبلمان اداری مدل 702 اعتماد پارسابسیاری از افراد اعم از زن و یا مرد طی یک روز، بیشتر زمان خود را صرف امور کاری و شغلی خود می کنند. بخش زیادی از این افراد در دفاتر اداری مشغول کار هستند. فلذا انتخاب یک مبلمان اداری بسیار حائز اهمیت است و تاثیر مستقیمی بر جسم ما و به طبع آن بر کارآیی و وضعیت روحی ما خ..
9,386,000 تومان
قیمت بدون مالیات:9,386,000 تومان
برند: آرتمن
معرفی مبلمان اداری آرتمن مدل MCFخانواده ی مبلمان اداری MCF محصولی است از برندی که به طور تخصصی تولید کننده ی محصولات نشیمن اداری و منازل است که این کار تخصصی نشان دهنده ی کیفیت خوب محصولات این برند می باشد.مبل اداری در فضای اداری دارای کاربرد های متنوعی و در هر فضایی که قرار می گیرد می تواند بر دکور..
18,120,000 تومان
قیمت بدون مالیات:18,120,000 تومان
برند: آرتمن
معرفی مبلمان اداری آرتمن مدل KEFخانواده ی مبلمان اداری KEF محصولی است از برندی که به طور تخصصی تولید کننده ی محصولات نشیمن اداری و منازل است که این کار تخصصی نشان دهنده ی کیفیت خوب محصولات این برند می باشد.مبلمان اداری در فضای اداری می تواند بر روی دکوراسیون این فضا تاثیر بسیار خوبی بگذارد و زیبایی ..
7,060,000 تومان
قیمت بدون مالیات:7,060,000 تومان
برند: نوین آرا
مبلمان اداری در فضای اداری می تواند کاربرد های مختلفی داشته باشد .از مبلمان اداری برای استراحت در فضای اداری استفاده می شود و یا گاهی هم برای برگزاری جلسات از این مبلمان استفاده می شود.مبلمان اداری باید دارای استاندار هایی باشد از جمله ی این استاندارد ها این است که مبل اداری باید دارای زیبایی ظاهری ..
2,703,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,703,000 تومان
برند: نوین آرا
مبلمان اداری با توجه به کاربردی که دارند در بیشتر فضاها ی اداری برای استراحت و برگزاری جلسات به کار می روند.با توجه به نوع کاربرد این مبلمان باید دارای استاندار های ارگونومی باشند علاوه بر استاندارد ها این مبلمان باید دارای ظاهر زیبایی باشند.کیفیت ساخت مناسب این مبلمان و مقاومت مناسب آن ها هم بسیار ..
2,295,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,295,000 تومان
برند: نوین آرا
مبلمان اداری در فضای اداری دارای کاربرد های متنوعی است .از این مبلمان برای برگزاری جلسات و استراحت در زمان کاری استفاده می شود.با انتخاب یک مبل اداری استاندارد می توانید تاثیر بسیار زیادی را بر زیبایی فضای اداری خود بگذارید.مبل اداری نوین آرا دارای ظاهری زیباست که می تواند تاثیر بسیار مثبتی را بر دک..
2,023,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,023,000 تومان
برند: نوین آرا
مبلمان اداری باید دارای معیار های استانداردی باشدتا بتواند تاثیر مثبتی را بر زیبایی فضایاداری شما بگذارد.مبل اداری استاندارد بایددارای معیار هایی باشد.از جمله ی این معیار ها این مبل باید دارای ظاهری زیبا و جذاب باشد که بتواند فضای اداری شما را بسیار جذاب جلوه دهد .این مبل باید دارای استاندارد های ار..
3,323,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,323,000 تومان
برند: نوین آرا
با انتخاب یک مبل اداری مناسب می توانید تاثیر بسیار زیادی را بر زیبایی فضای اداری بگذارید.برای داشتن یک مبل اداری استاندارد باید نکاتی را در نظر داشته باشید از جمله ی این نکات این است که باید دارای ظاهری زیبا باشد که تاثیر مثبتی را بر زیبایی فضای اطرافش بگذارد.این مبل باید دارای معیار های استاندارد ا..
1,955,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,955,000 تومان
برند: نوین آرا
مبل اداری مدل N1012 دارای استاندارد های یک مبل اداری استاندارد است .این مدل مبل با ترکیب چرم و فلز و ظاهر مدرنی که دارد دارای زیبایی ظاهری مناسبی است.این مدل طبق معیار های استاندارد ارگونومی ساخته شده است و دارای کیفیت ساخت مناسبی است و همچنین دارای مقاومت مناسبی هم هست با انتخاب متریال چرم برای این..
2,295,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,295,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 37 (4 صفحه)