قیمت مبل راحتی

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2017/11/30 10:12:22 0 نظرات فضاهای داخلی,

از مهمترین دغدغه ها در خرید مبلمان بخصوص مبلمان راحتی قیمت های پراکنده و مختلف آن در بازار است.در اینجا لیست قیمت های جدی و چگونگی ارزش گذاری مبلمان را گردآوری کرده ایم.مبل راحتی امروزه به یکی از اجزای جدایی ناپذیر منازل تبدیل شده است. غالبا افراد جدا از مبل استیل برای نشستن های روزمره و تماشای تلویزیون از مبل راحتی استفاده میکنند و اگر هم دارای منزل کوچکی باشند و فقط امکان خرید یک دست مبل وجود داشته باشد همواره مبل راحتی به مبل استیل ترجیح داده می شود. از این رو مبل های راحتی در بازار با قیمت های متنوع و تنوع بسیار زیادی در رنگ و مدل و ابعاد وجود دارد.

تا چند سال پیش شاید مبل ترکیه و حتی گاه مبل ایتالیایی در بازار ایران بسیار خودنمایی میکرد ولی با بالا رفتن قیمت ارز و گران شدن بیش از حد برخی مبلمان ترکیه و ایتالیایی و گسترش صنعت مبل سازی در ایران کارخانه ها و تولید های بزرگ و کوچک زیادی در زمینه تولید مبل و بویژه مبل راحتی بوجود آمدند و که پس از چند سال امروزه تولیدی های مبل داخلی جای مبلمان ترکیه را گرفته و با قیمتی کاملا رقابتی و کیفیتی بین متوسط تا خوب توانسته اند بازار مبل ایران را بدست آورند.

امروزه خرید مبل راحتی به یکی از کارهای های سخت تبدیل شده است. تنوع بسیار زیاد مبلمان با قیمت های گاه کاملا متفاوت به یکی از معظلات خرید مبل تبدیل شده است. همچنین وجود فروشگاه های زیاد و متنوع در جای جای شهر باعث شده است خرید مبل به یک کار طاقت فرسا تبدیل شده وقت زیادی لازم داریم  تا مبلی متفاوت با قیمتی مناسب پیدا کردم.ما در اینجا چند نمونه از پرفروش ترین و قیمت مناسب مبلمان راحتی را به شما معرفی می نماییم.

مبل استقبال یک مبل ۷ نفره با ترکیب ۳ + ۲+ ۱ + ۱ می باشد. این مبل در تنوع رنگی مختلف تولید میشود. در تولید مبل راحتی استقبال  از پارچه با کیفیت ساده و گلدار استفاده شده است . فوم بکار رفته ارتجاعی بوده و قابلیت وزن زیاد را دارد و دیر از فرم می افتد قیمت این ست ۷ نفره : 20.000.000 ریال می باشد.

مدل مبل راحتی دیگز که در بازار موجود است ،مبل راحتی کادنزا یک مبل ۷ نفره با ترکیب ۳ + ۲+ ۱ + ۱ می باشد. مبل شیک و محکمی است که قیمت بازاری آن250.000.000ریال می باشد.

از راحت ترین مبل راحتی می توان مدل  فورتین را نام برد که به صورت هفت نفره و پنج نفره در فروشگاه ها موجود است و قیمت آن در پنج نفره و هفت نفره با اختلاف پنج میلیون ریالی موجود است مبل 5نفره به مبلغ15.000.000 موجود است از دیگر مدل های مورد تایید فروشندگان و همچنین مورد استقبال خریداران مبل راحتی بوگاتی است که نمونه ها و قیمت های مختلفی دارد و با روکش چرم رنگی دارای تنوع رنگی متفاوتی میباشد. این مبل زیبا به ملبغ بیشتری نسبت به مدل های مشابه خود  میرسد در بازار مبل ایران تعداد 7 نفره آن به قیمت حدودی 30.000.000 بفروش می رسد. قیمت مبل راحتیمبل راحتی جدیدمبل راحتی طرح 20 دکورمبل راحتی زیبامبل راحتی ترک
نظر بدهید