مبلمان اداری مدل 702 اعتماد پارسا

مبلمان اداری مدل 702 اعتماد پارسا

  • قیمت:2,860,000 تومان

امتیاز 5 از 2 نظر نوشتن نظر

محبوب کردن موجود شدن و یا حراج محصول را به من خبر بده اشتراک گذاری
معرفی اجمالی

مبلمان اداری مدل 702 اعتماد پارسا


بسیاری از افراد اعم از زن و یا مرد طی یک روز، بیشتر زمان خود را صرف امور کاری و شغلی خود می کنند. بخش زیادی از این افراد در دفاتر اداری مشغول کار هستند. فلذا انتخاب یک مبلمان اداری بسیار حائز اهمیت است و تاثیر مستقیمی بر جسم ما و به طبع آن بر کارآیی و وضعیت روحی ما خواهد داشت.

همه مهندسین و متخصصین تولید کننده مبلمان اداری معتقدند که در طراحی و ساخت مبلمان و صندلی اداری باید حتما برخی نکات الزاما رعایت شوند. در ادامه به دو نکته می پردازیم.

صندلی اداری: ارتفاع یک صندلی اداری استاندارد باید کمی کوتاه تر از ارتفاع رکبی (ارتفاع زانو) باشد. در این صورت ران ها تقریبا افقی و ساق پاها بصورت عمودی و نود درجه و قائم بر روی زمین قرار می گیرد.


معرفی مبلمان اداری مدل 702 اعتماد پارسا:

اگر شما نیز به دنبال یک ست مبلمان اداری می باشید که در عین داشتن راحتی و استحکام بالا، زیبایی را برای محیط کار شما به ارمغان بیاورد، می توانید این مدل را در لیست علاقه مندی های خود قرار دهید. این مبل اداری که با اصول مهندسی و طبق ارگونومی نشسته بدن طراحی شده است، می تواند فضای مناسبی برای میزبانی شما از میهمانان کاری تان باشد. ست مبل اداری معرفی شده شامل دو مبل تک نفره، یک مبل دونفره و یک جلو مبلی 110*55 می باشد. قیمت محاسبه شده نیز بر همین اساس می باشد. در صورت تغییر تعداد نفرات مبلمان و یا سایز جلو مبلی و یا افزودن میز عسلی قیمت متغیر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت هر بخش این ست مبل اداری محصولات مکمل این محصول را مشاهده نمائید.
خدمات پس از فروش و گارانتی:

امکان ارسال این مبل اداری به تمامی نقاط ایران و حتی درب منزل نیز وجود دارد.

محصولات شرکت اعتماد پارسا مشمول 12 ماه گارانتی می باشد.

نظرات کاربران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

نمودار تغییر قیمت

chart-price