×
آیا سوالی دارید؟
با خانم عاشوری آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

فروشگاه مبلمان در شیراز

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2018/01/21 14:22:45 0 نظرات فروشگاه های مبلمان ,

همانطور که میدانید شیراز  یکی از شهر های زیبا و واقعا دیدنی میباشد که هرکسی باید به آنجا برود و حتما از این شهر خاص دیدن کند. شیراز، به شهر عشاق ایران معروف میباشد و جاذبه های گردشگری بسیار قشنگ و فراوانی دارد که هرکدام به نوع خود جالب میباشند.


از جاذبه و آثار شیراز میتوان به: حافظیه، آرامگاه شاهچراغ، مسجد و بازار وکیل، باغ ارم، باغ جهان نما، عمارت شاپوری،عمارت کلاه فرنگی، خانه زینت الملوک و ... اشاره کرد که هرکدام فوق العاده میباشند.


همچنین این شهر دارای فروشگاه یا گالری های مبلمان و سرویس چوب های با کیفیت و بی نظیری دارد  مردمان شهر شیراز میتوانند یه آنجا مراجعه کرده و شیک ترین دکوراسیون را برای منزل خود انتخاب کرده و آن را خریداری کنند.


از فروشگاه های معروف و VIP میتوان به:بازار مبل خاورمیانه ،گالری مبل بنفشه، مبل آسا،گالری باپوک، بازار بزرگ مبل نوید،هوم سنتر،فروشگاه مبل خوش نشین،نمایشگاه مبل زیبا-رستمی، تجهیزات و مبلمان باغی آژند و گالری تهران مبل(شهریزی) اشاره کرد که از بهترین های شیراز هستند. 


البته فروشگاه و گالری های دیگری نیز هستند که محصولات آنها از کیفیت و  ظاهری زیبا برخوردار است و میتوان محصولات خود را از آنجا خریداری کنید مانند:بازار مبل کاج، گالری مبل زیبا، مبلمان خانه مدرن، مبلمان زبرانو، مبل سارین، مبل پاتریس، مبل ویستا، مبل نشیمن، مبل مچروم(نمایشگاه خانه


آرمانی)، گالری مبل نگین، مبلمان کاکتوس،مبل هزار دستان ، مبلمان کاکنوس و ... .

نظر بدهید