Menu
Your Cart

فرش فرم نو نیم دایره

فرش فرم نو نیم دایره


فرش های فرم نو زرباف بسیار قابل توجه قرار گرفته اند و میتوانند جلوه منزل شمارا بسیار زیبا کند.فرش های فرم نو نیم دایره زرباف در طرح های نگین، مینا، طاووس، آترا،سنگفرش و صدف    میباشند که در رنگ های مختلف عرضه میشوند . 


 مشتریان عزیزمیتوانند با توجه به سلیقه و نوع دکوراسیون منزل خود، طرح و رنگ فرش فرم نو خود را انتخاب کنند.

برند: زرباف
فرش فرم نو نیم دایره زرباف طرح نگینفرش های زرباف از بهترین ها در این زمینه هستند و  از کیفیت بالایی برخوردار بوده که قیمت آن بسیار مناسب میباشد همچنین منزل شمارا زیبا کرده و به آن جلوه میبخشد.مشخصات فرش فرم نو نیم دایره طرح نگینفرش  نگین نیم دایره زرباف که دارای ابعاد 80*50 میباشد و در دو ..
135,000 تومان
قیمت بدون مالیات:135,000 تومان
برند: زرباف
فرش فرم نو نیم دایره زرباف طرح مینافرش های زرباف از بهترین ها در این زمینه هستند و  از کیفیت بالایی برخوردار بوده که قیمت آن بسیار مناسب میباشد همچنین منزل شمارا زیبا کرده و به آن جلوه میبخشد.مشخصات فرش فرم نو نیم دایره طرح مینافرش  مینا نیم دایره زرباف که دارای ابعاد 80*47 میباشد و درچهار..
135,000 تومان
قیمت بدون مالیات:135,000 تومان
برند: زرباف
فرش فرم نو نیم دایره زرباف طرح طاووسفرش های زرباف از بهترین ها در این زمینه هستند و  از کیفیت بالایی برخوردار بوده که قیمت آن بسیار مناسب میباشد همچنین منزل شمارا زیبا کرده و به آن جلوه میبخشد.مشخصات فرش فرم نو نیم دایره طرح طاووسفرش  طاووسنیم دایره زرباف که دارای ابعاد 80*50 میباشد و در ی..
135,000 تومان
قیمت بدون مالیات:135,000 تومان
فرش فرم نو  نیم دایره زرباف طرح صدف فرش فرم نو  نیم دایره زرباف طرح صدف
پرفروش ترین ها
برند: زرباف
فرش فرم نو نیم دایره زرباف طرح صدففرش های زرباف از بهترین ها در این زمینه هستند و  از کیفیت بالایی برخوردار بوده که قیمت آن بسیار مناسب میباشد همچنین منزل شمارا زیبا کرده و به آن جلوه میبخشد.مشخصات فرش فرم نو نیم دایره طرح صدففرش  صدف نیم دایره زرباف که دارای ابعاد 80*47 میباشد و درسه رنگ ..
145,000 تومان
قیمت بدون مالیات:145,000 تومان
برند: زرباف
فرش فرم نو نیم دایره زرباف طرح سنگفرشفرش های زرباف از بهترین ها در این زمینه هستند و  از کیفیت بالایی برخوردار بوده که قیمت آن بسیار مناسب میباشد همچنین منزل شمارا زیبا کرده و به آن جلوه میبخشد.مشخصات فرش فرم نو نیم دایره طرح سنگفرشفرش  سنگفرش نیم دایره زرباف که دارای ابعاد 80*50 میباشد و ..
145,000 تومان
قیمت بدون مالیات:145,000 تومان
برند: زرباف
فرش فرم نو نیم دایره زرباف طرح آترافرش های زرباف از بهترین ها در این زمینه هستند و  از کیفیت بالایی برخوردار بوده که قیمت آن بسیار مناسب میباشد همچنین منزل شمارا زیبا کرده و به آن جلوه میبخشد.مشخصات فرش فرم نو نیم دایره طرح آترافرش  آترا نیم دایره زرباف که دارای ابعاد 80*50 میباشد و در سه ..
135,000 تومان
قیمت بدون مالیات:135,000 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)