Menu
Your Cart

کمد بایگانی

کمد بایگانی پیشرو صنعت آسیا مدل رمز دار (P09)
ناموجود
در تمام دفاتر اداری باید فضایی برای نگهداری و طبقه بندی مدارک و اسناد وجود داشته باشد برای نظم بخشیدن به این اسناد و مدارک معمولا از کمد هایی به این منظور استفاده می کنند.شرکت پیشرو صنعت آسیا با تولید محصولات متنوع در زمینه بایگانی فایل ها می تواند به راحتی این نیاز شمارا برآورده کند.کمد بایگانی رمز..
1,320,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,320,000 تومان
کمد بایگانی پیشرو صنعت آسیا مدل دو جداره رمزدار با قفل گاو صندوقی (P08)
ناموجود
در دفاتر اداری برای بایگانی و نگهداری مدارک و اسناد از کمد های بایگانی استفاده می شود. باانتخاب درست کمد بایگانی می توانید فضایی بسیار منظم و دقیق داشته باشد.محصولات پیشرو صنعت آسیا برای دفاتر اداری بسیار مناسب هستند با انتخاب این کمد بایگانی علاوه بر نظم دهی به مدارک و اسناد با داشتن قفل می توانید ..
2,580,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,580,000 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

بخش مهمی از اداره ها و ارگان ها اسناد و مدارک آن است که باید همه ی این مدارک  در فضایی مناسب  نگهداری و دسته بندی شوند. معمولا حجم این اسناد ومدارک زیاد است و نگهداری و دسته بندی  آنها می تواند کار دشواری باشد. با انتخاب یک کمد مناسب برای نگهداری مدارک می توانید این دسته بندی را به بهترین شکل انجام دهید .

کمد بایگانی فضایی  برای نگهداری  و دسته بندی اسناد و مدارک  است که  انتخاب مناسب این کمد ها ضروری است زیرا فضای نگهداری این اسناد و مدارک باید  امن  بدون آسیب و کاملا کلاسه شده باشدو دسترسی آسان  هم داشته باشد.