Menu
Your Cart

کتابخانه و فایلینگ

کتابخانه پیشرو صنعت آسیا مدل نیم شیشه آزمایشگاهی(P21)
ناموجود
کتابخانه های فلزی شیشه ای می تواند مناسب برای فضای آزمایشگاه ها وبعضی ادارات باشد.این مدل کتابخانه ها به دلیل مواد سازنده می تواند به راحتی تمیز شود و برای فضاهایی که بهداشت محیط مهم تر است مناسب است.20 دکورتجهیزات اداری با کیفیت مناسب را به خریداران ارائه می کند...
780,000 تومان
قیمت بدون مالیات:780,000 تومان
کتابخانه پیشرو صنعت آسیا مدل تمام شیشه (P22)
ناموجود
کتابخانه های ساخته شده از شیشه و فلز مناسب برای فضاهای آزمایشگاهی و بعضی ادارات است.این مدل کتابخانه ها برای فضاهایی که بهداشت محیط اهمیت دارد مناسب تر هستند زیرا راحت تمیز می شوند . شرکت پیشرو صنعت آسیا با تولید چند مدل از این کتابخانه ها تنوع مناسبی در این زمینه دارد و خریداران می توانند راحت تر ا..
780,000 تومان
قیمت بدون مالیات:780,000 تومان
کتابخانه پیشرو صنعت آسیا مدل آزمایشگاهی (P23)
ناموجود
کتابخانه های شیشه ای مناسب فضای آزمایشگاه ها می باشد .این مدل کتابخانه ها از متریالی ساخته شده است که راحت تمیز می شود و برای محیط هایی که بهداشت محیط اهمیت بیشتری دارد مناسب است. شرکت پیشرو صنعت آسیا کتابخانه های متنوعی مناسب با این فضاها دارد که می تواند خریداران با هر سلیقه ای را راضی کند .این مح..
564,000 تومان
قیمت بدون مالیات:564,000 تومان
کتابخانه نوین آرا مدل KW51 کتابخانه نوین آرا مدل KW51
ناموجود
برند: نوین آرا
در فضا های اداری و اتاق کار در منازل کتاب ها و اسناد و مدارک و در کل اوراق جزیی جدا نشدنی هستند و برای ایجاد نظم در این گونه فضاها انتخاب یک کتابخانه ی مناسب ضروری به نظر می رسد.این کتابخانه با طراحی مناسبی که دارد می تواند انتخابی استاندارد برای انواع فضاهایی باشد که علاوه بر کاربرد زیبایی محصول هم..
833,000 تومان
قیمت بدون مالیات:833,000 تومان
کتابخانه نوین آرا مدل KW50 کتابخانه نوین آرا مدل KW50
ناموجود
برند: نوین آرا
در هر فضایی برای نظم دهی به وسایلی همچون کتاب و اسناد و مدارک و... به یک کتابخانه نیاز است . کتابخانه های با طراحی متنوع می تواند انتخابی جذاب برای محیط های اداری و منازل باشد.این محصول با طراحی متفاوتی که دارد می تواند امکان دسته بندی اسناد و مدارک و کتاب ها را به ما بدهد و با عث ایجاد نظم در فضا ش..
646,000 تومان
قیمت بدون مالیات:646,000 تومان
کتابخانه نوین آرا مدل KD4 کتابخانه نوین آرا مدل KD4
ناموجود
برند: نوین آرا
کتابخانه ها وسایلی کاربردی در فضاهای مختلف هستند که با انتخاب مناسب آن ها برای هر فضایی می توانید در آن فضاها زیبایی و نظم ایجاد کنید.این محصول با ترکیب کمد و کتابخانه طراحی جذابی را برای فضای منزل و ادارات ایجاد کرده است.این محصولی با توجه به طراحی کم جا و جاداری که دارد می تواند انتخابی مناسب برای..
501,000 تومان
قیمت بدون مالیات:501,000 تومان
کتابخانه نوین آرا مدل KD3 کتابخانه نوین آرا مدل KD3
ناموجود
برند: نوین آرا
کتابخانه ها جز وسایل ضروری در فضا های مختلف هستند زیرا به فضای اطراف خود نظم می بخشند و باعث زیبایی دکوراسیون فضای اطراف می شوند .این محصول با طراحی ساده و زیبایی که دارد و با ترکیب کتابخانه و کمد و جا دار و کم جا بودن انتخابی مناسب برای انواع فضا های اداری و منازلی است که فضای کمی دارند اما نیاز به..
425,000 تومان
قیمت بدون مالیات:425,000 تومان
کتابخانه نوین آرا مدل KD2 کتابخانه نوین آرا مدل KD2
ناموجود
برند: نوین آرا
در هر فضای اداری و اتاق کار در منازل کتاب ها و اسناد و مدارکی وجود دارد که نگهداری و مرتب سازی آن ها اهمیت دارد در نتیجه هر فضایی به یک کتابخانه و یا کمد برای نگهداری از این اوراق نیاز دارد.این محصول در عین کم جا بودن با ترکیب کمد و کتابخانه انتخابی مناسب برای انواع فضاهاست زیرا فضای کمی را اشغال می..
314,000 تومان
قیمت بدون مالیات:314,000 تومان
کتابخانه نوین آرا مدل KD100 کتابخانه نوین آرا مدل KD100
ناموجود
برند: نوین آرا
کتابخانه ها در فضای اداری شما و یا اتاق کار شما در منزل جز وسایل مهم و کاربردی به شمار می روندزیرا کمک زیادی در زمینه ایجاد نظم در فضای شما می کند.این کتابخانه با اندکی تغییر در ظاهر کلاسیک با ظاهر زیبایی که پیدا کرده است تاثیر زیادی بر زیبایی فضای شما خواهد داشت .اگر به دنبال کتابخانه ای با ظاهری م..
1,513,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,513,000 تومان
کتابخانه نوین آرا مدل K4 کتابخانه نوین آرا مدل K4
ناموجود
برند: نوین آرا
کتابخانه ها تاثیر زیادی بر زیبایی محیط اطراف خود دارند با انتخاب یک کتابخانه مناسب که هم ظاهری کلاسیک و زیبا داشته باشد و هم فضای کافی برای نگهداری وسایل مختلف داشته باشد می تواند تاثیر زیادی بر زیبایی فضای زندگی و محیط کار شما بگذارد.کتابخانه K4 با طراحی کم جایی که دارد می تواند انتخاب مناسبی برای ..
506,000 تومان
قیمت بدون مالیات:506,000 تومان
کتابخانه نوین آرا مدل K3 کتابخانه نوین آرا مدل K3
ناموجود
برند: نوین آرا
کتابخانه ها در هر فضایی می تواند به ایجاد نظم در فضا کمک کند .کتابخانه ها ی با ظاهر کلاسیک با طراحی ساده ای که دارند می توانند در انواع فضاها با انواع دکوراسیون زیبایی ایجاد کنند.این کتابخانه با توجه به ابعادی که دارد می تواند هم مناسب برای فضای منازل کوچک و محیط کار های کم جا باشد.با انتخاب این مدل..
380,000 تومان
قیمت بدون مالیات:380,000 تومان
کتابخانه نوین آرا مدل K2 کتابخانه نوین آرا مدل K2
ناموجود
برند: نوین آرا
کتابخانه ها می توانند فضایی مناسب برای انواع کتاب ،جزوه،اسناد و مدارک و ... باشند .با انتخاب یک کتابخانه کلاسیک برای هر فضایی می توانید به این فضا نظم و سامان ببخشید.این مدل کتابخانه با طراحی ساده و کم جایی که دارد می تواند انتخابی مناسب برای فضای اداری  و فضای منازل کم جا باشد.با انتخاب این مح..
253,000 تومان
قیمت بدون مالیات:253,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 42 (4 صفحه)

کتابخانه و فایلینگ

در تمام ادارات و سازمان ها اسناد،مدارک و نامه های اداری بخشی اصلی و اساسی در ادارات هستند و جزئی جداییی ناپذیر از این فضاها به شمار می روند در نتیجه در هر اداره ای باید فضایی امن و منظم را برای نگهداری این اسناد و مدارک در نظر گرفته شود.با انتخاب یک کتابخانه یا فایل اداری مناسب با فضای اداری خود می توانید تمام این اسناد و مدارک را در جایی امن و به صورت کلاسه شده نگهداری کنید.

راهنمای انتخاب کتابخانه و فایلینگ

برای انتخاب هر وسیله ای از جمله کتابخانه و فایلینگ باید نکاتی را رعایت کنید .این محصولات باید ظاهری زیبا داشته باشند و دارای مقاومت فیزیکی مناسبی باشند. یکی دیگر از نکات حائز اهمیت در انتخاب  کتابخانه و فایلینگ این است که دارای فضاهای نگهداری با ابعاد استاندارد برای پوشه ها و زونکن ها باشند تا بتوانید فضایی منظم را ایجاد کنید و به این نکته توجه کنید که اگر امنیت این اسناد و مدارک اهمیت دارد حتما از فایل ها و  کتابخانه های قفل دار و رمز دار استفاده کنید.

خرید و قیمت کتابخانه و فایلینگ

فایل ها و کتابخانه در فضای اداری علاوه بر اینکه به این محصولات نظم می بخشد و به طبقه بندی این محصولات کمک می کند اگر انتخاب مناسبی داشته باشید در زیبایی فضای شما هم تاثیر زیادی می گذارد.برای دسته بندی و نظم بخشیدن به اسناد و مدارک می توانید از انواع کمد، کتابخانه، فایل و کمد بایگانی  و ... استفاده کنید که مجموعه ای متنوع و با کیفیت و با قیمت مناسب را می توانید در 20دکور مشاهده کنید و متناسب با سلیقه خود خریداری کنید.

فایل اداری 

فایل ها در انواع مختلف چوبی و فلزی به صورت قفل دار و رمز دار  و در ظاهر های متنوع دارای کمد یا کشو برای انتخاب و خرید وجود دارند.

فایل های چوبی

فایل های چوبی معمولا ابعاد مناسبی دارند و دارای مقاومت بالایی هستند .این مدل فایل ها معمولا ظاهر زیبا تری دارند و در طرح بندی متنوع وجود دارند که می توانند افراد با سلیقه های مختلف را راضی کنند.

فایل های فلزی

فایل ها ی فلزی با توجه به جنس متریال دارای مقاومت بالاتری  نسبت به فایل های چوبی است و می تواند انتخاب مناسبی برای فضاهایی باشد که در معرض دید نیست و فقط برای بایگانی مدارک استفاده می شود.اما برای اتاق های ادارات درست نیست از این فایل های فلزی اسفاده شود زیرا ظاهری زیبا ندارند و فقط کاربردی هستند.

کمد بایگانی 

معمولا در اداراتی که نگهداری از اسناد و مدارک اهمیت دارد و دسترسی به مدارک قدیمی تر هم باید وجود داشته باشد از کمد های بایگانی استفاده می شود.این کمد ها اسناد و مدارک را به صورت کاملا دسته بندی شده و با دسترسی راحت در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد و در انواع قفل دار و بدون قفل و فلزی و چوبی عرضه می شود.

کمد بایگانی چوبی

دارای ظاهری زیبا تر نسب به کمد بایگانی فلزی استومی تواند برای اتاق های ادارات انتخاب مناسبی باشد.

کمد بایگانی فلزی

دارای مقاومت بالایی است و مناسب برای استفادههای طولانی مدت است . اما ظاهر مناسبی برای قرار گیری در اتاق ادارات که در معرض دید هستند ندارد و برای فضاهای بایگانی ادارات انتخاب مناسبی است.

کتابخانه ها 

در انواع مختلف چوبی و فلزی و در دار و بدون در و در شیشه ای و در چوبی وجود دارد و بسته به سلایق مختلف می توانید انتخاب کنید.کتابخانه ها چون در معرض دید هستند باید دارای ظاهری زیبا باشند و اگر انتخاب مناسبی متناسب با فضای کارتان داشته باشید تاثیر زیادی بر زیبایی فضا شما خواهد داشت.