عکس هایی از طراحی اتاق خواب کودک-سرویس خواب کودک

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2017/01/24 10:49:09 0 نظرات

عکس هایی از طراحی اتاق خواب کودک - سرویس خواب کودک

\n\n

یکی از دغدغه های بیشتر والدین ایجاد یک فضای محیطی مناسب برای رشد و تربیت فرزندان خود می باشد. به اعتقاد جامعه شناسان و روانشناسان یکی از مهمترین عوامل در تربیت کودک فضای فیزیکی ای است که در آن رشد می کند. فرزندان ما بیشتر زمان خود را به ویژه تا قبل از آغاز مدرسه، در منزل و در اتاق خود می گذرانند. اتاقی که بیشتر تخیلات و فعالیت های ذهنی و هنری آنان در آنجا شکل می گیرد. از همین رو طراحی یک اتاق زیبا و متناسب با روحیات او بسیار حائز اهمیت است. در اینجا ما قصد داریم به صورت تصویری بیست دکوراسیون متفاوت را به شما معرفی کنیم. در ادامه با مجله اینترنتی مبلمان و دکوراسیون 20 دکور همراه باشید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

سرویس خواب کودک

\n\n

 

\n\n

طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه با رو تختی صورتی که رنگ بسیار جذابی برای تمامی دختر کوچولو ها است. سقف از دو رنگ طراحی شده است. میز دراوری که کنار تخت خواب است می تواند محل مناسبی برای گذاشتن وسایل دم دستی باشد. فضایی کاملا دخترانه را می توانید در عکس ببینید.

\n\n

 

\n\n

تخت خواب

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

دیوارهایی به رنگ سبز روشن و صورتی، قطعا تداعی اتاق خواب یک دختر کوچولو است.ست بودن تخت خواب رو تختی با مبل تک نفره موجود در اتاق بسیار زیبا و هوشمندانه است و همچنین هماهنگی دیوارها با تجهیزات داخل اتاق خواب بسیار جذاب است.

\n\n

 

\n\n

سرویس خواب

\n\n

 

\n\n

استفاده از رنگ آبی برای دیوار اتاق خواب ترکیب رنگ آن با سفید و زرد بسیار زیبا شده است.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

دکوراسیون اتاق خواب

\n\n

 

\n\n

تونالیته ای از رنگ سبز ملایم فضای اتاق را آرامش بخش کرده است. پرده و سرویس خوابی به رنگ صورتی که مورد علاقه ی اکثر دختر کوچولوها است. وجود یک نیمکت دو نفره و پاتختی های کودکانه که با تخت خواب ست است را می توانید در عکس ببنید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

دکوراسیون

\n\n

 

\n\n

دکوراسیون جذابی دیگر برای اتاق خواب دخترونه ی شما. وجود یک مبلمان راحتی دو نفره روبه روی تخت خوابی ساده اما با عروسک های کوچک روی آن فضا را برای یک خواب آسوده فراهم می کند. تا شما روی مبل از تماشای خواب فرزندتان لذت ببرید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

تخت خواب کودک

\n\n

به تخت خواب با طراحی منحصر به فرد دو طبقه ی این عکس نگاه کنید، کدام دختر بچه است که از آن خوشش نیاید. بدنه ی کرم آن با رو تختی طرحداری از رنگ های صورتی کم رنگ تا صورتی پر رنگ را می توانید در این تخت خواب ملاحظه بفرمایید. و پله های کشویی که برای رفتن به طبقه بالا تر طراحی شده است بسیار هوشمندانه است. و در طبقه بالا در هنگام مهمان داری شما می توانید از آن استفاده کنید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

طراحی دکوراسیون های داخلی اتاق خواب کودکان دختر

\n\n

دیوار هایی به رنگ صورتی ملایم و استفاده از نوشته برای طراحی دیوار ایده جالبی می تواند باشد. ست تخت خواب کودکانه با صندلی تک نفره و میز 4 نفره کوچکی که در گوشه عکس مشخص است، همه با هم ست هستند و از ترکیب دو رنگ سفید و صورتی استفاده شده است. حضور قالیچه ای به این رنگ نیز خود از زیبایی های این اتاق است.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

جدیدترین مدل دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکان دختر

\n\n

تخت خوابی برای دختر کوچولوی خود که دارای چهارچوب است و منحنی بودن این چوب ها بسیار در زیبایی تخت خواب نقش داشته است. حضور گیتاری در گوشه عکس این مفهوم را دارد که دخترتان دستی در نواختن نیز دارد، که این را نیز از تابلوهای نصب شده روی دیوار نیز می توان فهمید. وهمچنین دیوار جذابی که پشت تخت خواب است زیبایی اتاق را دو چندان کرده است.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

زیباترین مدل دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکان دختر

\n\n

 

\n\n

با توجه به عکس هایی که در پایین می بینید می توانید برای دکوراسیون اتاق فرزندتان از آنها الگو بگیرید. در ادامه با مجله اینترنتی مبلمان و دکوراسیون بیست دکور همراه باشید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

دکور اتاق خواب

\n\n

 

\n\n

اتاق خواب خردسال

\n\n

 

\n\n

طراحی سرویس خواب

\n\n

 

\n\n

طراحی سرویس خواب کودک

\n\n

 

\n\n

تخت خواب

\n\n

 

\n\n

تخت

\n\n

 

\n\n

اتاق خواب

\n\n

 

\n\n

دکوراسیون اتاق خواب

\n\n

 

\n\n

اتاق خواب کودک پسر

\n\n

 

\n\n

تخت خواب دونفره

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

نظر بدهید