Menu
Your Cart

ظروف تزیینی

قندان چوبی catelina
ناموجود
برند: فندی
اگر دوست دارید حس خوبی رو تجربه کنید بهتره از وسایل چوبی استفاده کنید قندون ctelina ساخته شده از چوب گردو و یا نراد ..
160,000 تومان
قیمت بدون مالیات:160,000 تومان
ظرف وود آیلند مدل ظرف گود چوبی
ناموجود
معرفی ظرف وود آیلند مدل ظرف گود چوبیظرف گود چوبی محصول برند وود آیلند که تولید کننده ی محصولات چوبی بسیار با کیفیت با طراحی های جذاب است و می تواند به عنوان محصولی کاربردی در آشپزخانه ی شما باشد که هم کاربرد تزیینی دارد و هم می تواند برای سرو غذا و پذیرایی از مهمان ها کاربرد داشته باشد. امروزه ..
420,000 تومان
قیمت بدون مالیات:420,000 تومان
ظرف وود آیلند مدل ظرف سالاد چوبی
ناموجود
معرفی ظرف وود آیلند مدل ظرف سالاد چوبیظرف سالاد چوبی محصولی جذاب و زیبا که علاوه بر کاربردی که دارد می تواند به عنوان یک عنصر تزیینی هم کاربرد داشته باشد. این ظرف سالاد محصولی است با ظاهری زیبا و جذاب که بسیار هم با کیفیت است و می توانید از آن برای پذیرایی از مهمان هایتان بهره ببرید. این ظرف بس..
324,000 تومان
قیمت بدون مالیات:324,000 تومان
ظرف وود آیلند مدل ست کاسه چوبی
ناموجود
معرفی ظرف وود آیلند مدل ست کاسه چوبیظروف چوبی محصولاتی هستند که به عنوان ظروف سلامت و کاربردی شناخته می شوندو می توانید از آن استفاده های متنوعی داشته باشید. مدل ست کاسه چوبی محصولی است بسیار کاربردی با کاربرد های متنوع که می توانید از آن برای سرو ماست،آجیل و ... استفاده کنید. این محصول تو..
480,000 تومان
قیمت بدون مالیات:480,000 تومان
سینی و زیر لیوانی دنیز مدل سفید صورتی
ناموجود
برند: دنیز
معرفی سینی و زیر لیوانی دنیز مدل سفید صورتیمحصولات دستساز دنیز محصولات جذابی هستند که در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شوند. این محصولات با ظاهری بسیار  زیبا و جذاب و با کیفیت هستند که می توانید از آن برای پذیرایی از مهمان هایتان بهره ببرید، همچنین این محصولات می‌توانند نقش اکسسوری جذاب و زیب..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
سینی دنیز مدل سفید و طلایی
ناموجود
برند: دنیز
معرفی سینی دنیز مدل سفید و طلاییمحصولات دستساز دنیز محصولات جذابی هستند که در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شوند. این محصولات با ظاهری بسیار  زیبا و جذاب و با کیفیت هستند که می توانید از آن برای پذیرایی از مهمان هایتان بهره ببرید، همچنین این محصولات می‌توانند نقش اکسسوری جذاب و زیبا را در فضا..
210,000 تومان
قیمت بدون مالیات:210,000 تومان
ست ظروف چوبی دنیز طرح دریایی ست ظروف چوبی دنیز طرح دریایی
ناموجود
برند: دنیز
معرفی ست ظروف چوبی دنیز طرح دریاییمحصولات دستساز دنیز محصولات جذابی هستند که در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شوند. این محصولات با ظاهری بسیار  زیبا و جذاب و با کیفیت هستند که می توانید از آن برای پذیرایی از مهمان هایتان نیز بهره ببرید، همچنین این محصولات می‌توانند نقش اکسسوری جذاب و زیبا را ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
ست تخته سرو و زیر لیوانی چوبی دنیز طرح سنگ
ناموجود
برند: دنیز
معرفی ست تخته سرو و زیر لیوانی چوبی دنیز طرح سنگمحصولات دستساز دنیز محصولات جذابی هستند که در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شوند. محصولات دنیز محصولاتی با طراحی زیبا و جذاب و با کیفیت هستند که می توانید از آن برای پذیرایی از مهمان هایتان بهره ببرید و زیبایی منحصربفرد آن‌ها جذابیت آشپزخانه‌ی شما را..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
زیر لیوانی دنیز مدل سفید و طلایی
ناموجود
برند: دنیز
معرفی زیر لیوانی دنیز مدل سفید و طلاییزیر لیوانی دنیز محصولی جذاب و زیباست که علاوه بر کاربردی که دارد می تواند به عنوان یک عنصر تزیینی هم کاربرد داشته باشد. این زیرلیوانی‌ها محصولاتی با ظاهری بسیار  زیبا و جذاب و با کیفیت هستند که می توانید از آن برای پذیرایی از مهمان هایتان بهره ببرید. ج..
35,000 تومان
قیمت بدون مالیات:35,000 تومان
زیر لیوانی دنیز مدل دریا
ناموجود
برند: دنیز
معرفی زیر لیوانی دنیز مدل دریازیر لیوانی‌های دنیز محصولات دستساز و بسیار زیبایی هستند که می‌توانند یکی از اکسسوری‌های جذاب فضای شما باشند. این زیرلیوانی‌ها محصولاتی با ظاهری بسیار  زیبا و جذاب و با کیفیت هستند که می توانید از آن برای پذیرایی از مهمان هایتان یا بعنوان دکوری جذاب از آن بهره ..
35,000 تومان
قیمت بدون مالیات:35,000 تومان
زیر لیوانی دنیز مدل برگ انجیری
ناموجود
برند: دنیز
معرفی زیر لیوانی دنیز مدل برگ انجیریزیر لیوانی‌های دنیز محصولات جذابی هستند که در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شوند. این زیرلیوانی‌ها محصولاتی با ظاهری بسیار  زیبا و جذاب و با کیفیت هستند که می توانید از آن برای پذیرایی از مهمان هایتان بهره ببرید، همچنین این محصولات می‌توانند نقش اکسسور..
40,000 تومان
قیمت بدون مالیات:40,000 تومان
جا ادویه مدل بلک جا ادویه مدل بلک
ناموجود
برند: فندی
یک اشپزخونه منظم و خوب باب دل همه است اگر دنبال این هستید که کمتر از پلاستیک و قفسه های اهنی استفاده کنید بهتره از قفسه های  چوبی استفاده کنید جا ادویه مدل بلک ساخته شده از چوب طبیعی است که کاملا خشک شده و در برابر رطوبت مقاوم است.ابعاد و رنگ قابل تغییر است ..
450,000 تومان
قیمت بدون مالیات:450,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)

قیمت و خرید ظروف تزیینی