Menu
Your Cart

طرح تخفیف 20 دکور یا 20بن

آیا از جمله‏‌ی مشتریان پر و با قرص 20 دکور هستید؟  آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از 20 دکور خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، 20 دکور با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ آیا از مشتریانی هستید که اقلام مورد نیاز سازمان، شرکت، و دفتر کار خود را پیوسته از 20 دکور تامین می‏‌کنید؟ شاید علاقه‌‏مند به خریدهای با تعداد بالا و عمده برای کسب و کار خود هستید!

مدت‏‌هاست که 20 دکور پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند. پیشنهادهایی از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از 20 دکور!

البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. معمولا کالاها برای همه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن هستند با قیمت‏‌های یکسانی عرضه می‏‌شوند. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است. با وجود اینکه شفافیت در قیمت گذاری یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است، طرح 20بن، نگاه ویژه‏‌ی 20 دکور به مشتریان وفادار است. نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود. با 20بن، هرچه بیشتر سفارش دهید، ارزان‏تر می‌‏خرید!اما 20بن چیست؟


20بن، همان‌طور که از نامش بر‏می‌‏آید، یک تخفیف خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر کالا، در حساب شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از نخستین خرید از 20 دکور، بسته به ارزش کالای خریداری شده و چند فاکتور دیگر، به میزانی امتیاز "20بن" که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.

لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:

•  20بن، امتیازیست ویژه که 20 دکور جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.

•  20بن، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی.

•  میزان دریافت امتیاز 20بن برای هر کالا متفاوت بوده و از قبل در کنار قیمت هر محصول درج شده است.

•  اگر در خریدهای قبلی امتیاز 20بن کسب کرده‏‌اید، برای خرید کالای بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از 20بن در قالب تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود. این میزان که برای هر کالا متفاوت است، در صفحه اطلاعات محصول درج شده است.

•  در حال حاضر اعتبار هر امتیاز 20بن از زمان دریافت آن 30 روز بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف 20بن، باید برنامه ریزی کنید.اجازه بدهید با مثالی عملی نحوه تخصیص و استفاده از این طرح تشویقی را بیشتر بررسی کنیم:

تصور کنید می‏‌خواهید کالای مورد نظر خود را که در این مثال قیمت آن یک 1 میلیون تومان است خریداری کنید. همان‌ طور که می‏‌بینید در این مثال برای این کالا 20 امتیاز 20بن به ارزش 20 هزار تومان در‏نظر گرفته شده است. یعنی شما با خرید این کالا امکان بهره‏‌مندی از تخفیفی تا سقف 20 هزار تومان در خریدهای بعدی خود دارید. همانطور که مشاهده می‌‏کنید 20بن دریافتی برای کالاهای مختلف متفاوت است. برخی از کالاها امتیاز 20بن بیشتری اعطا می‏‌کنند و برخی کمتر. این امتیاز توسط الگوریتمی، با سنجش و محاسبه‏‌ی پارامترهایی از قبیل مبلغ کالا و میزان امکان اهدای تخفیف از سوی 20 دکور و چند پارامتر دیگر ارائه می‏‌شود.

حال تصور کنید که چند روز بعد قصد دارید سفارش دیگری را ثبت کنید. برای نمونه کالایی با قیمت 800 هزار تومان همراه با یکی از لوازم جانبی با قیمت 50 هزار تومان را انتخاب می‌کنید. 

در این مثال از بیست عدد 20بن قبلی، امکان استفاده از پانزده 20بن برای کالای اول و چهار 20بن برای کالای دوم به عنوان تخفیف وجود دارد. یعنی شما به جای 850 هزار تومان، 831 هزار تومان پرداخت می‏‌کنید. در ضمن برای کالای اول هفده 20بن جدید و برای کالای دوم، چهار 20بن جدید برای خرید‏های بعدی دریافت می‌‏کنید.  پس از این خرید بیست و دو 20بن در حساب شما موجود است. یعنی تا 22 هزار تومان دیگر نیز می‌‏توانید در خرید‏های بعدی تخفیف دریافت کنید. به عبارت دیگر شما با هر خرید علاوه بر استفاده از تخفیف در همان خرید برای خرید بعدی خود نیز تخفیف دریافت می‌‏کنید. به این نکته توجه داشته باشید که هر 20بنی که دریافت می‏‌کنید تاریخ صدور و انقضای خود را داشته و هر کدام تنها تا 30 روز دارای اعتبار است و پس از آن منقضی خواهد شد.آیا امکان انتقال 20بن به کاربر دیگری وجود دارد؟

در حال حاضر امکان انتقال 20بن بین کاربران وجود ندارد، اما مسلما شما می‌توانید از بن‏‌های موجود در حساب کاربری خود جهت خرید برای دوستان خود استفاده کنید و آنها را از مزایای 20بن خود سودمند سازید.آیا می‌‏توان از 20بن دریافتی برای هر خرید، در همان خرید استفاده کرد؟

همان طور که گفته شد، 20بن طرحی تشویقی برای ایجاد انگیزه در مشتریان جهت انجام خرید‏های بعدی است، به این صورت که با دریافت 20بن در ازای هر خرید، می‌‏توان برای خرید‏های بعدی از آن امتیاز استفاده کرد. توجه داشته باشید که اعتبار 20بن دریافت شده در هر سفارش به محض نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.برای خرید هر محصول، از چه تعداد 20بن می‌توان استفاده کرد؟

میزان استفاده از 20بن برای کالاهای مختلف، متفاوت است و مقدار قابل استفاده 20بن، برای هر خرید به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود. توجه داشته باشید که کالاهای عرضه شده در طرح  پیشنهاد شگفت انگیز به دلیل اینکه با بیشترین تخفیف ممکن و تنها در مدت محدود عرضه می‏‌شوند، شامل این طرح نمی‏‌شوند.آیا می‌توان در ازای 20بن خود، مبلغ آن را دریافت کرد؟

20بن برای استفاده در سایت 20 دکور طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین برای بهره‌مندی از حداکثر تخفیف 20 دکور، لازم است که در بازه‏‌های زمانی مشخص شده پس از هر سفارش، در خریدهای بعدی از سایت، 20بن خود را استفاده کنید و از تخفیف آن بهره‏‌مند شوید.آیا 20بن دریافتی خرید جدید به 20بن‏‌های قبلی اضافه می‏‌شود؟

بله. با انجام هر خرید، مقداری 20بن دریافت خواهید کرد که هم قابل استفاده در خرید بعدی و هم قابل ذخیره سازی هستند. توجه داشته باشید که ذخیره کردن بن‏‌ها برای استفاده یکجا از آنها عمل هوشمندانه‏‌ای نیست. چرا که هر 20بن دارای تاریخ مصرف بوده و در صورت استفاده نشدن در دوره‏‌ی معین، اعتبار خود را از دست خواهد داد. پس هوشمندانه‌‏تر خواهد بود که از 20بن‏‌های دریافتی خود در خرید‏های مختلف و تا حداکثر سقف مجاز استفاده کرده و بیشترین تخفیف را از 20 دکور دریافت کنید. 

همچنین، از آنجا که پیشنهاد شگفت انگیز یک طرح تشویقی و پروموشن است به کالاهایی که در این طرح خریداری می‌شوند، 20بن تعلق نمی‌گیرد.