Menu
Your Cart

مبل راحتی RSS Feed

<p><br></p>
24 Aug آشنایی با انواع پارچه برای مبل راحتی
0 74
همیشه یکی از مهم ترین موارد در دکوراسیون منزل انتحاب مبلمان شیک و متناسب با منزل است. در انتخاب مبلمان نیز انتخاب نوع پارچه، کشور تولید کننده و رنگ آن بسیار حائز اهمیت است. پارچه های بسیار زیادی در با..
12 Nov چه رنگی برای مبلمان منزل مناسب است؟
ebrahimi 0 1207
انتخاب رنگ مبلمان به فاکتورهایی بستگی دارد که یکی از مهمترین آن ها رنگ دکوراسیون داخلی ما است. ما با توجه به ترکیب رنگی که دردکوراسیون داخلی خود داریم، می توانیم رنگ مناسب و شیکی را برای مبلمان خود ان..
05 Nov انتخاب مبلمان عروس
ebrahimi 0 2114
عروس خانم های عزیز این نکات را برای انتخاب مبلمان فراموش نکنیدخرید مبلمان به همین راحتی نیست و شما باید حین انتخاب و خرید مبل مورد نظرتان به نکات ریزی دقت کنید که بعدها از انتخاب خود پشیمان نشوید. مبل..
04 Nov کوسن های فانتزی متنوع
0 341
کوسن ها اولین بار در قرون وسطی مورد استفاده قرار گرفتند و بالش هایی هستند که در ابعاد مختلف و طرح ها و رنگ های متنوع مورد استفاده قرار میگیرند. از کوسن ها بر روی انواع مبلمان، صندلی ها، نیمکت ها و س..
12 May پارچه بوگاتی
amir 0 1197
پارچه بوگاتی یکی دیگر از پارچه مبلی مدرن به شمار می رود که دارای بهترین الیاف بوده و از مرغوبیت عالی برخوردار است. از مزایای آن، طرح مخملی و نرم بودن آن است که به دلیل پرز متوسط ، مبل را به ..
07 May نکات نظافت مبلمان
amir 0 674
۱۰ نکته ای که در ادامه می خوانید، کمک تان می کند در نظافت، خرید و نگهداریاز مبلمان منزل تانآگاهانه تر عمل کنید….● ۴نکته درباره نظافت مبلمان خانگی ۱) درزهای چوب مبلمان تان را به وسیله یک مسواک که موهای..
30 Dec چرا 20 دکور
ebrahimi 0 548
در این بخش اول میخواهیم به مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی بپردازیم۱-فروشگاه اینترنتی در هرلحظه و هرمکان قابل دسترسی میباشد که شما میتوانید بایک سرچ به کالای دلخواه خود دسترسی پیدا کنید.۲-باخرید از فر..
23 Dec پارچه مبل ال
ebrahimi 0 2910
بی تردید یکی از مهم ترین اجزای دکوراسیون داخلی که زیبایی منزل و محل کار شما را تکمیل میکند نوع مبلمانی است که برای خود انتخاب کرده اید، کیفیت و ماندگاری مبلمان وابسته به جنس و نوع پارچه مبلمان است.پار..
02 Dec مبل راحتی ال
ebrahimi 0 975
بدون شک یکی از زیباترین وسیله  برای زیباسازی فضای دکوراسیون داخلی خانه، مبل ها هستند. مبلمان برای زیبایی فضای نشیمن را چندین برابر خواهد کرد. اگر نشیمن کوچکی دارید و در فکر چیدمان جدید دکوراسیون ..
02 Dec مدل مبل راحتی
ebrahimi 2 2553
مبلمان راحتی دارای مدل های گوناگونیست ما در اینجا محبوب ترین مدل هار ا معرفی میکنیم تا در انتخاب مبلمان راحتی برای دکورسیون خود پیش زمینه بیشتری داشته باشید. مدل نئوكلاسيك مدل ويكتوريا این مدل از پارچ..
30 Nov قیمت مبل راحتی
ebrahimi 0 2990
از مهمترین دغدغه ها در خرید مبلمان بخصوص مبلمان راحتی قیمت های پراکنده و مختلف آن در بازار است.در اینجا لیست قیمت های جدی و چگونگی ارزش گذاری مبلمان را گردآوری کرده ایم.مبل راحتی امروزه به یکی از اجزا..
18 Nov نکاتی که در مورد یک مبل چرم باید بدانیم
0 621
هنگامی که صحبتاز مبل و کاناپه  چرم می شود،شمابه یادظاهر برجسته و حسی که به ما می دهد، مقاومت و ماندگاری اش و حتی بوی خاص آن به خاطرما می آید.سه نوع اصلی از چرم برای  مبلمان منزل وجود دارد (ا..
نمایش 1 تا 12 از 40 (4 صفحه)