Menu
Your Cart

با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها، لطفا قبل از خرید و پرداخت، قیمت بروز محصولات را استعلام فرمائید.

ویترین و کمد RSS Feed

<p><br></p>
24 Oct بهترین جای قرارگیری بوفه در خانه
mobina 0
بهترین جای قرارگیری بوفه در خانهبوفه یکی از لوازم دکوراسیون داخلی منزل است، بوفه‌ها دارای مدل‌های متفاوتی هستند و از جنس‌های مختلفی ساخته‌شده‌اند، کاربرد اصلی آن‌ها نگهداری وسایل دکوری و یا ظروف باارز..
08 Oct چه مدل جاکفشی برای ورودی های کوچک مناسب است؟
fargol 0
چه مدل جاکفشی برای ورودی های کوچک مناسب است؟جاکفشی یکی از وسایل کاربردی و ضروری است که در هر خانه‌ای جهت نگهداری کفش‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد و معمولاً در ورودی قرار داده می‌شود. جاکفشی‌ها از جنس‌ه..
12 Nov ویترین های زیبا
mobina 0
در اواسط قرن 8 اروپای کبیر با تشدید تجمل گرایی دولت مردان و سرایت آن به مردم عادی نیز بسیاری از موارد زندگی های معمول تغییر یافت و به شیوه مدرن تری تبدیل شد. که کم کم این روند در تمام دنیا گسترده شد. ..
06 Jun چگونه کمد دیواری را بچینیم تا لباس های منظم تر وشیک تر دیده شوند
mobina 1
یکی از مشکلات اکثر ما چیدمان نامنظم و به هم ریخته کمد دیواری است! اینکه کمد دیواری ما و لباس ها همیشه آشفته و شلخته به نظر برسد هم به خاطر طراحی بد کمد دیواری می تواند باشد و هم به علت چیدمان بد لباس ..
05 Jun جدیدترین مدل های کمد لباس و کفش جهت دکوراسیون داخلی اتاق خانه
1
شاید برایتان جالب باشد که بدانید که اولیم کسانی که از کمد استفاده می کردند، پادشاهان و ملکه ها بوده اند که از کمد برای قرار دادن لباس ها و وسایلشان بهره می بردند. در ادامه رواج پیدا کردن این وسیله میا..
26 Nov چگونه با بوفه و ویترین منزل را تزیین کنیم
0
ویترین ها وسایلی هستند که از زمان های قدیم در وسایل خانه های ایرانی به میزان زیادی دیده میشود.\n\nمعمولا ظروف خیلی خاص و فوق العاده زیبا و تزیینی را درون ویترین میگذارند.اما بهترین فضا برای جایگذاری و..
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)