Menu
Your Cart

مبل استیل،کلاسیک،سلطنتی RSS Feed

<p><br></p>
12 Nov چه رنگی برای مبلمان منزل مناسب است؟
ebrahimi 0 1207
انتخاب رنگ مبلمان به فاکتورهایی بستگی دارد که یکی از مهمترین آن ها رنگ دکوراسیون داخلی ما است. ما با توجه به ترکیب رنگی که دردکوراسیون داخلی خود داریم، می توانیم رنگ مناسب و شیکی را برای مبلمان خود ان..
05 Nov انتخاب مبلمان عروس
ebrahimi 0 2114
عروس خانم های عزیز این نکات را برای انتخاب مبلمان فراموش نکنیدخرید مبلمان به همین راحتی نیست و شما باید حین انتخاب و خرید مبل مورد نظرتان به نکات ریزی دقت کنید که بعدها از انتخاب خود پشیمان نشوید. مبل..
13 May انواع پایه مبلمان
amir 0 1628
پایه مبل یکی از اجزاء تشکیل دهنده و پایدار و نگهدارنده انواع مبل هست که در زمان خرید به چشم خریداران نمی آید در صورتی که یکی از آیتم های اصلی مبلمان می باشد .در نظر داشته باشید یکی از قسمت ه..
12 May پارچه بوگاتی
amir 0 1197
پارچه بوگاتی یکی دیگر از پارچه مبلی مدرن به شمار می رود که دارای بهترین الیاف بوده و از مرغوبیت عالی برخوردار است. از مزایای آن، طرح مخملی و نرم بودن آن است که به دلیل پرز متوسط ، مبل را به ..
09 May کاربرد مبل استیل را بیشتر بدانید
amir 0 763
پیش از پرداختن به این‌که کاربرد مبل استیل چیست؟ باید توضیحی برای مبل استیل ارا دهیم. مبل استیل به گونه‌ای از مبلمان اطلاق می‌شود که قسمت اعظم و ساختن اصلی آن را کلاف چوبی تشکیل داده است. در اغلب‌..
07 May نکات نظافت مبلمان
amir 0 674
۱۰ نکته ای که در ادامه می خوانید، کمک تان می کند در نظافت، خرید و نگهداریاز مبلمان منزل تانآگاهانه تر عمل کنید….● ۴نکته درباره نظافت مبلمان خانگی ۱) درزهای چوب مبلمان تان را به وسیله یک مسواک که موهای..
30 Dec چرا 20 دکور
ebrahimi 0 548
در این بخش اول میخواهیم به مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی بپردازیم۱-فروشگاه اینترنتی در هرلحظه و هرمکان قابل دسترسی میباشد که شما میتوانید بایک سرچ به کالای دلخواه خود دسترسی پیدا کنید.۲-باخرید از فر..
10 Dec پارچه مبل سلطنتی
ebrahimi 0 18045
اگر در فکر خرید مبل سلطنتی هستید یا در فکر یک راه ساده و مقرون بصرفه برای تغییر دکوراسیون از طریق رو مبلی هستید انتخاب و توجه به پارچه مبلمان اهمیت زیادی دارا میباشد. برای انتخاب رنگ پارچه اول باید بب..
29 Nov مدل مبل  کلاسیک
ebrahimi 0 2668
این روزها در دکوراسیون داخلی خانه ها, مبلمان های متفاوتی  به چشم می خورند. مبل کلاسیک یکی از قدیمی ترین مدل های مبلمان است که امروزه نیز طرفداران بسیاری دارد. این مدل مبلمان ها بیشتر برای خانه ها..
25 Nov مبل سلطنتی
ebrahimi 0 2931
مبل سلطنتی بهترین  انتخاب برای دکوراسیون پذیرایی شما است به دلیل داشتن طرح های تاج دار در خود بنوعی دکوراسیون محیط پذیرایی خانه را از سادگی و معمولی بودن در می آورد و حس لوکس و مجلل بودن را به دک..
05 Nov مبل کلاسیک
ebrahimi 0 744
کلمه کلاسیک تداعی کننده فضایی بادکوراسیون اصولی ومنظم است که هرجز ازاین دکوراسیون باقاعده ونظم خاصی چیده شده است.همه چیزدراین فضاقابل پیش بینی است وهیچ قسمتی رانمی توان جداوناهمگون از سایرقسمت های ا..
14 Aug سبک کلاسیک در چیدمان منزل + تصاویر
ebrahimi 0 1236
اکثر افراد سبک کلاسیک را, سبکی تیره و دلگیر میدانند درحالی که به این صورت نمیباشد و جذابیت های خاص خود را دارد یعنی میتوان سبک کلاسیک را با دکور روشن چیدمان کرد. در سبک کلاسیک میتوانید از هر وسیله ای ..
نمایش 1 تا 12 از 33 (3 صفحه)