Menu
Your Cart

طراحی دکوراسیون RSS Feed

24 Aug با دیوار اتاق بچه ها چه کنیم؟
0 219
من وقتی وارد خونه هایی میشم که بچه دارن اغلب اوقات اتاقهایی میبینیم که کاملا سفیدن و هیچ جنب و جوشی توشون نیست...در صورتی که اتاق کودکتون تا سال های سال با اونا رشد میکنه:حالا سوال پیش میاد که چیکار ک..
17 Jan آغاز ثبت نام اولین کارگاه آموزشی طراحی دکوراسیون بر اساس هویت
ebrahimi 0 456
حتما برای شماهم پیش اومده که به بعضی دکورها حس بهتری داریدیا دیدید و شنیدید که تو خونه های قدیمی، با حوض و گل و درخت روحیه فرزندان بهتر میشد و در آینده افراد موفق تری می شدند⁦▶️⁩جدیدا متدی معرفی شده و..
20 Nov نورهای زیبا به محیط ما حیات می بخشند
ebrahimi 0 614
نورهای زیبا به محیط ما حیات می بخشندنور یکی از عناصر طبیعی است که در معماری نقش به سزایی داشته و معماران با استفاده از دو نوع نور طبیعی و مصنوعی به طراحی فضا می پردازند.با تابیدن نور به اجسام است که م..
18 Nov کوچولوهای جذاب و کاربردی
ebrahimi 0 646
پوف  یا پاف که در زبان انگلیسی به آن اتومن گفته می شود، نوعی مبل است که به شکل های مختلف مربعی، دایره و  چندضلعی ساخته می شوند. شکل اصلی پاف،بصورت پایه های کوچکی است که پایه ها در آن زیاد مش..
14 Nov جمعه ی سیاه
ebrahimi 0 338
اصطلاح جمعه ی سیاه یا ( بلک فرایدی ) ، حراجی در روز جمعه است که از کشور آمریکای شمالی شروع شده و مانند بقیه سنت ها به سرعت در کشورهای دیگر نیز اجرا می شود. این روز، روز بعد از شکرگزاری است که آخرین ..
14 Nov تاثیر نصب تابلو ها در دکوراسیون داخلی
ebrahimi 0 456
تاثیر نصب تابلو ها در دکوراسیون داخلی وقتی وارد یک فضای بسته میشویم  کف، سقف و دیوارها اولین المان هایی هستند که به چشم می آیند. از این میان، دیوارها نقش مهم تری دارند. دیوارهای ساده که هیچ..
12 Nov چه رنگی برای مبلمان منزل مناسب است؟
ebrahimi 0 1207
انتخاب رنگ مبلمان به فاکتورهایی بستگی دارد که یکی از مهمترین آن ها رنگ دکوراسیون داخلی ما است. ما با توجه به ترکیب رنگی که دردکوراسیون داخلی خود داریم، می توانیم رنگ مناسب و شیکی را برای مبلمان خود ان..
03 Nov انواع میز ناهارخوری
0 1054
ویژگی های میز ناهارخوری زیبا و با کیفیت :در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی فضای مسکونی یکی از فضاهایی که باید طراحی شود, محل قرارگیری میز ناهارخوری است که در هنگام غذا خوردن حس خوبی را به اعضای خانواده..
03 Nov چرا باید از استند گل و گلدان استفاده کنیم؟
0 493
در طول تاریخ، بشر برای ادامه ی بقای خود و ایجاد سرپناه از طبیعت کمک گرفته است و امروزه نیز ما برای معمارس ساختمان های مختلف و هم چنین دیزاین داخلی  آنها از اجزای موجود در طبیعت ایده گرفته و استفا..
31 Oct نقاشی های پرتره در دکوراسیون داخلی منزل
0 284
در دکوراسیون داخلی خانه نمی توان به طراحی دیواره ها و مبلمان یا استفاده از رنگ و بافت های متناسب اکتفا نمود و افزودن عناصر تزیینی به خصوص تزیینات برگرفته از هنر های تجسمی با سبک های مدرن و م..
24 Oct طراحی داخلی آپارتمانی کاربردی فقط در ۱۸ مترمربع
0 245
دکوراسیون داخلی متنوع و جذاب این آپارتمان بسیار کوچک، به زیبایی و با ارائه راهکارهایی برای راحتی و به صورت بسیار مینیاتوری دیزاین شده است این آپارتمان کوچک با مساحت فقط ۱۸ متر مربع می باشد که دریک ساخ..
24 Oct اشتباهات رایج دکوراسیونی که باید از آن ها اجتناب کنید!
0 245
برای چیدمان اصولی فضا در دکوراسیون ترفندهایی وجود دارد که اگر به آن ها توجه شود می توان فضایی متعادل تر از نظر زیباشناسی و عملکردی ایجاد نمود در ادامه با بیست دکور با مشاهده خطاهای دکوراسیونی که ..
نمایش 1 تا 12 از 218 (19 صفحه)