Menu
Your Cart

دکوراسیون بر مبنای رنگ RSS Feed

<p><br></p>
24 Aug با دیوار اتاق بچه ها چه کنیم؟
0 219
من وقتی وارد خونه هایی میشم که بچه دارن اغلب اوقات اتاقهایی میبینیم که کاملا سفیدن و هیچ جنب و جوشی توشون نیست...در صورتی که اتاق کودکتون تا سال های سال با اونا رشد میکنه:حالا سوال پیش میاد که چیکار ک..
12 Nov چه رنگی برای مبلمان منزل مناسب است؟
ebrahimi 0 1207
انتخاب رنگ مبلمان به فاکتورهایی بستگی دارد که یکی از مهمترین آن ها رنگ دکوراسیون داخلی ما است. ما با توجه به ترکیب رنگی که دردکوراسیون داخلی خود داریم، می توانیم رنگ مناسب و شیکی را برای مبلمان خود ان..
26 Jul استفاده از رنگ یاسی در دکوراسیون  و جلوه ی فوق العاده آن + تصاویر
ebrahimi 0 845
همانطور که میدانید رنگ یاسی یک رنگ آرام است که از ترکیب دو رنگ سفید بنفش حاصل شده است. به دلیل روشن بودن رنگ نشاط و ارامش خاصی را موجب میشود.رنگ بنفش نشاگر شادابی, شکوه, لطافت و زیبایی است. این رنگ در..
15 Jul استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل + تصاویر
0 652
استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل + تصاویربرای به کار بردن رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل ترفندها و ترکیب های بسیاری وجود دارد تا هیجان و اعتماد به نفس را برای ساکنان منزل به وجود بیاورد.دکو..
15 Jul استفاده ازرنگ قرمز خیره کننده دردکوراسیون خانه
ebrahimi 0 503
استفاده ازرنگ قرمز خیره کننده دردکوراسیون خانهاستفاده از رنگ قرمز در دکوراسیون منزل میتواند فضا را بسیار زیبا و دل فریب کند ولی این موضوع میتواند نتیجه ی عکس نیز داشته باشد به همین دلیل استفاده از ر..
15 Jul جلوه ی فوق العاده زیبا از ترکیب رنگ خاکستری  و سبز در مبلمان منزل +تصاویر
ebrahimi 0 1877
جلوه ی فوق العاده زیبا از ترکیب رنگ خاکستری سبز در مبلمان منزلاین ترکیب فضا را زیبا  شیک و دلربا میکند.به دلیل ارام بودن طیف رنگ خاکستری  این رنگ فضا را  لوکس ومدرن میسازد.در این نوع ..
10 Jul استفاده از رنگ طوسی در دکوراسیون + تصاویر
0 842
استفاده از رنگ طوسی در دکوراسیون + تصاویررنگ طوسی ترکیبی از سیاه و سفید است. و در طیف رنگ ها، رنگی خنثی به شمار می رود.که می تواند در دکوراسیون یک فضا با اکثر رنگ ها ترکیب شود.تنها نکته ای که باید رعا..
10 Jul استفاده از مبلمان زرد رنگ در دکوراسیون + تصاویر
0 1226
استفاده از مبلمان زرد رنگ در دکوراسیون + تصاویررنگ زرد به علت ویژگی هایی که دارد در دکوراسیون های با طراوت و گرم مورد استفاده قرار می گیرد.از این رو اگر در فضای خود به دنبال هیجان وشادابی به همراه اعت..
08 Jul مناسب ترین رنگ های اتاق خواب
0 1172
مناسب ترین رنگ های اتاق خواب رنگ یکی از مهمترین و اثرگذارترین عناصر در دکوراسیون هر فضایی است. با استفاده از رنگهای متفاوت می‌توان کاربردهای متفاوتی نیز از فضا به دست آورد زیرا هر رنگی به..
15 Mar 5 ایده مهم در دکوراسیون اتاق خواب
2 1427
5 ایده مهم در دکوراسیون اتاق خواب\n\nاتاق خواب را می توان آخرین مکانی در طول شبانه روز دانست که آدم ها به آن پناه برده تا یک خواب آرام و راحت داشته باشند. پس زیبایی همراه با حس و حالی رمانتیک گونه بای..
04 Dec اهمیت رنگ ها در اتاق نشیمن
0 923
 \n\n\n\nاتاق نشیمن مکانی است که همیشه خانواده در آن دور هم جمع می شوند، برروی مبلمان یا بر روی فرش می نشینند و لحظات شاد خود را در آن سپری می کنند. این ابتدایی ترین کاربرد ات..
نمایش 1 تا 12 از 21 (2 صفحه)