Menu
Your Cart

اتاق خواب RSS Feed

<p>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;<br></p>
24 Aug با دیوار اتاق بچه ها چه کنیم؟
0 219
من وقتی وارد خونه هایی میشم که بچه دارن اغلب اوقات اتاقهایی میبینیم که کاملا سفیدن و هیچ جنب و جوشی توشون نیست...در صورتی که اتاق کودکتون تا سال های سال با اونا رشد میکنه:حالا سوال پیش میاد که چیکار ک..
20 Nov نورهای زیبا به محیط ما حیات می بخشند
ebrahimi 0 614
نورهای زیبا به محیط ما حیات می بخشندنور یکی از عناصر طبیعی است که در معماری نقش به سزایی داشته و معماران با استفاده از دو نوع نور طبیعی و مصنوعی به طراحی فضا می پردازند.با تابیدن نور به اجسام است که م..
18 Nov کوچولوهای جذاب و کاربردی
ebrahimi 0 646
پوف  یا پاف که در زبان انگلیسی به آن اتومن گفته می شود، نوعی مبل است که به شکل های مختلف مربعی، دایره و  چندضلعی ساخته می شوند. شکل اصلی پاف،بصورت پایه های کوچکی است که پایه ها در آن زیاد مش..
30 Apr آموزش چیدمان اتاق های مختلف خانه
amir 0 840
1. چیدمان راحت مبلماناینکه اتاق کوچک یا بزرگ باشد اهمیت چندانی ندارد، باید مبلمان درست انتخاب و آنها را درست بچینید تا راحت و کاربردی باشند.اتاق بزرگ، ورودی انتهای اتاقبهتر است ورودی را خیلی شلوغ نکنی..
20 Dec انتخاب کتابخانه + تصاویر
ebrahimi 0 1843
 اگر در رویای داشتن یک کتابخانه بزرگ و باشکوه را دارید ولی  با مشکل فضا مواجه هستید،این مطلب به شما کمک میکند  که در دکوراسیون داخلی خانه تان یک کتابخانه خانگی داشته باشید. اما بهتری فض..
18 Dec انتخاب میز آرایش
ebrahimi 0 1972
اگر در فکر خرید میز آرایش هستید باید بدانید میز آرایش از اصولی ترین و اصلی ترین وسیبه در دکوراسیون اتاق خواب است.  میز آرایش در اتاق خواب به آماده شدن سریع تر و راحت تر کمک می کند به همین دلیل مو..
30 Nov سرویس خواب دو نفره
ebrahimi 0 1225
اگر تصمیم به خرید سرویس خواب برای جهیزیه یا تغییر دکوراسیون اتاق خواب هستید بهتر است نکات مهمی قبل از خرید توجه نمایید.سرویس خواب دونفره شیک شدن دکوراسیون اتاق خواب تا حدود زیادی به مدل تخت خواب و چید..
18 Nov انتخاب فرش فانتزی + تصاویر
ebrahimi 0 1188
گر میخواهید یک دکوراسیون شیک و جذاب داشته باشید باید در انتخاب  فرش باید دقت کنید. دکوراسیون اتاق خواب،حمام،پذیرایی واتاق کودک بسته به ترکیب دکوراسیون پیشبینی شده برای آن مکان متفاوت است. برای ات..
08 Nov سرویس خواب کودک و نوجوان
ebrahimi 0 1252
یکی از اساسی ترین بخش های  دکوراسیون اتاق کودک، انتخاب سرویس خواب مناسب می باشد. حال که سرویس خواب های موجود در بازار با تنوع نوع و قیمت های متفاوت موجود می باشدد و تشخیص اینکه کدام طرح و مدل بهت..
01 Nov بهترین انتخاب برای تشک تخت خواب
ebrahimi 0 675
خواب نقش مهمی را در سلامتی ما ایفا می کند. پس باید برای داشتن خوابی سالم تلاش نمود.مواردی ازقبیل استرس اضطراب وفعالیت­های سنگین روزانه باعث بروزمشکلاتی در خوابیدن می­شوند. مواردی همچون محیط خواب ودر..
30 Oct انتخاب رنگ در دکوراسیون اتاق خواب + تصاویر
ebrahimi 0 822
اگر شما به دنبال ایجاد اتمسفری آرامش بخش در اتاق خوابتان هستید من استفاده از  رنگ های آبی ,  سبز , طوسی و بنفش کمرنگ را پیشنهاد میدهم .اما اگر میخواهید حس دنج و راحتی را داشته باشید باید از&..
21 Oct چگونه یک سرویس خواب مناسب انتخاب کنیم؟
ebrahimi 1 699
همانطور که میدانید در هر شبانه روز ما 8 ساعت را استراحت میکنیم و در خواب هستیم و این بازه زمانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. جا و مکانی که ما در آن استراحت میکنیم باید راحت بوده و حس آرامش را در ما ..
نمایش 1 تا 12 از 62 (6 صفحه)