Menu
Your Cart

مطالب RSS Feed

22 Dec مبل استیل چیست
mjasgari 0
مبل استیل چیست یکی از معروف ترین و مشهور ترین نبل ها در دهه اخیر مبل های سلطنتی یا مبل های استیل هستند این مبل ها با زیبایی و شکوه خود خانه معمولی شما را به یک قصر تبدیل میکند و باعث ایجاد یک فضای خاص..
07 Dec مبل راحتی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟
0
مبل راحتی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟در چند دهه اخیر افراد زیادی در اروپا و آمریکا به دکوراسیون داخلی منزل و شیک بودن منزلشان اهمیت میدهند و سعی خود را می کنند تا با کمترین هزینه ها منزل خود را به شیک ..
19 Nov چه مبلی برای جهیزیه شما مناسب است؟
mjasgari 0
چه مبلی برای جهیزیه شما مناسب است؟ در این مقاله ما به شما می آموزیم چگونه مبلی مناسب و در خور شان خود برای جهیزیه انتخاب کنید تا علاوه بر با کیفیت بودن زیبایی خاصی به خانه خود بدهیدهمچنین راز های مبل ..
17 Nov چه رنگ‌ هایی در دکوراسیون داخلی با زرشکی ست می شوند؟
fargol 0
یکی از عوامل مؤثر در زیبایی دکوراسیون داخلی انتخاب رنگ مناسب است. اگر وسایل منزل با رنگ مناسب انتخاب شوند و میان آن‌ها تناسب وجود داشته باشد زیبایی دکوراسیون شما دوچندان خواهد شد. اما بسیاری از افراد ..
12 Nov 10 راه برای طراحی فضای زیر پله
fargol 0
در اکثر خانه‌ها فضای زیر پله به محیطی بدون استفاده تبدیل‌شده است و نهایت استفاده‌ای که از آن می‌شود این است که از این مکان به‌عنوان انباری استفاده کنند اما درواقع ایده‌های بسیاری وجود دارد که می‌توان ..
07 Nov رازهایی برای چیدمان اتاق کودک
fargol 0
چیدمان اتاق کودکدکوراسیون اتاق کودک باید متفاوت از دکوراسیون اتاق بزرگ‌سالان باشد چراکه اتاق کودک تنها برای استراحت مورداستفاده قرار نمی‌گیرد بلکه باید چیدمان اتاق کودک به‌گونه‌ای باشد که محیطی برای د..
06 Nov 6 نکته برای چیدمان اتاق پسرانه
fargol 0
چیدمان درست و اصولی هر دکوراسیونی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، چیدمان هر دکوراسیونی باید بر اساس سلیقه، سن و جنسیت فرد صورت گیرد و اگر متناسب با این موارد نباشد افراد از اتاق خسته می‌شوند و دوست ندا..
05 Nov 6 نکته کاربردی برای پتینه کاری در دکوراسیون
fargol 0
شکل ظاهری دکوراسیون داخلی هر خانه‌ای از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. امروزه بسیاری از افراد با روش‌های گوناگون ازجمله خرید وسایل گران‌قیمت سعی در زیباتر نشان دادن دکوراسیون منزل خود دارند اما برای زیبا..
04 Nov مبل تختخواب شو چیست و چه کاربردی دارد؟
fargol 0
مبلمان دارای مدل‌های متنوعی هستند که هرکدام مناسب سبک خاصی طراحی‌شده‌اند و دارای ویژگی‌ها و مزایای خاص خود هستند. مثلاً مبلمان سلطنتی برای خانه‌های بزرگ که سبکی سنتی و کلاسیک دارند طراحی‌شده است و است..
03 Nov کاربرد دیوار آجری در دکوراسیون منزل
fargol 0
روش‌های زیادی برای زیبایی دکوراسیون داخلی وجود دارد مثلاً استفاده از وسایلی که با سبک منزل شما همخوانی دارد، ست کردن و ایجاد تم در میان وسایل، استفاده از کاغذدیواری و کف‌پوش و موارد دیگر. یکی از روش‌ه..
02 Nov چگونه مبلمان و میز تلویزیون را باهم ست کنیم؟
elahe 0
انتخاب دکوراسیون زیبا و نحوه چیدمان آن امر بسیار مهمی است، برخی از افراد به علت نداشتن آگاهی لازم دکوراسیون منزل خود را طوری می‌چینند که هیچ تطابقی میان وسایل احساس نمی‌شود، درنتیجه وسایل منزل ناهماهن..
01 Nov طبقات و کابینت‌های آشپزخانه را چگونه بچینیم؟
fargol 0
آشپزخانه‌ها محل قرارگیری وسایل زیادی مانند ظروف، مواد غذایی، مواد شوینده و... هستند که معمولاً باید تمامی این وسایل را در طبقات و کابینت‌های آشپزخانه جای داد، چگونگی نحوه چیدمان طبقات و کابینت‌های آشپ..
نمایش 1 تا 12 از 461 (39 صفحه)