×
آیا سوالی دارید؟
با خانم همتی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

صندلی گهواره ای کودک

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2017/12/03 11:48:44 0 نظرات

شب ها برای مادرانی که کودک کم سن و سال دارند به دشواری میگذرد ,زمانی که کودک شما آرام نمی شود, صندلی گهواره ای یا گلایدرها می تواند بسیار کمک کننده باشد. حرکت صندلی کودک را می کند لازم نیست تمام شب کودک تکان دهیدمزیت دیگر استفاده از صندلی گهواره ای کودک برای تغذیه های نیم شب عالی خواهند بود و نهایتا مکان آرام بخشی برای زمان قصه گفتن می شوند. بیشتر گلایدرهای شیب دار و طراحی شده برای نگهداری از کودک هستند. حرکت آرام آنها نیاز به تلاش کمی دارد و می تواند به اندازه صندلی های گهواره ای بزرگ آرامش بخش باشد.

حرکت این صندلی متفاوت است هنگام خرید حداکثر سرعت آن را آزمایش کنید. سر و صدای صندلی زمانی که در حرکت است بستگی به جنس اجزا است برا خوابیدن کودک بهتر است از گلایدر های نرم استفاده کنید تا حداقل صدا و تکان اضافه را داشته باشند.اندازه صندلی از دیگر خصوصیات مهم قابل توجه است نشیمن صندلی باید حالت استانداردی داشته باشد و برای نشستن کودک مناسب باشد با توجه به رشد سریع کودکان بهتر است.

عرض صندلی کمی بزرگتر از اندازه فعلی کودک باشد.مطمئن شوید که جای سر راحت و به اندازه کافی بالا هست که سر شما را پشتیبانی میکند. هر چیزی که مربوط به نگهداری از کودک می باشد کثیف می شود بنابراین از پارچه هایی که نمی تواند تمیز شود اجتناب کنید. پوشش های قابل شستشو گزینه خوبی هستند و خود جنس بدنه صندلی باید قابلیت شستشو کامل را داشته باشد.

با توجه به اینکه این وسیله را برای اتاق کودکتان انتخاب میکنید بهتر است دکوراسیون داخلی اتاق کودک را در هنگام خرید توجه داشته باشید و رنگی شاد و هماهنگ را انتخاب کنید. بهتر است از بالشتک های نرم و لطیف و متانسب با جزییات دکور اتاق کودک برای گلایدر مخصوص کودک انتخاب نمایید تا میزان ارتباط رنگها به خوبی در اتاق دلبندتان خود را نمایان کند.صندلی هایی که قطعات آن از هم جدا میشوند و یک تکه نیستند . بسیار بهتر است زیرا به راحتی در اندازه دلخواه تنظیم میشود.


شرکت کایزن یکی از بهترین ها در این زمینه میباشد که با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت توانسته محصولاتی فوق العاده تولید کند.

نظر بدهید