Menu
Your Cart

بینو

میز کنفرانس بینو مدل BC2025
ناموجود
برند: بینو
میز کنفرانس بینو مدل BC2025میز کنفرانس بینو مدل BC2025 یک میز کنفرانسی شیک با دو سایز متفاوت است که می تواند به عنوان میز کنفرانس بزرگ در ادارات استفاده شود.مدل 14 الی 16 نفره این میز کنفرانس ابعادی معادل 620 در 185 سانتی متر دارد و طول و عرض مدل 20 الی 22 نفره آن 760 در 185 سانتی متر در نظر گرفته ش..
میز کنفرانس بینو مدل BC2020
ناموجود
برند: بینو
میز کنفرانس بینو مدل BC2020میز کنفرانس بینو مدلBC2020  یک میز کنفرانسی بزرگ است که می تواند 24 نفر به همراه یک نفر مدیر جلسه را در اطراف خود به راحتی جای دهد. این میز مناسب برای اتاق های جلسات بزرگ است و می تواند شکوه و عظمت فضای اداری شما را بیشتر کند.این میز کنفرانس چوبی از ام دی اف ملامینه س..
میز کنفرانس بینو مدل BC155
ناموجود
برند: بینو
میز کنفرانس بینو مدل BC155میز کنفرانس بینو مدل BC155 یک میز کنفرانس بزرگ و شکیل است که برای جلسات بزرگ و پر تعداد طراحی شده است. این میز کنفرانس با طراحی منحصر به فرد خود می تواند موجب جلب توجه میهمانان در ابتدای ورود شده و عظمت و شکوه میز، مخاطب را تحت تاثیر قرار خواهد داد.این میز با پایه های باکسی..
میز کنفرانس بینو مدل BC150
ناموجود
برند: بینو
میز کنفرانس بینو مدل BC150میز کنفرانس بینو مدل BC150 از ام دی اف روکش ملامینه ساخته شده که حس لمس دلپذیری داشته و با برش های فارسی بر، اتصالات میز کاملا محکم و استوار گشته است...
میز کنفرانس بینو مدل BC100
ناموجود
برند: بینو
میز کنفرانس بینو مدل BC100این مدل میز کنفرانس مدرن مخصوص جلسات خصوصی و کوچک است؛ بنابراین باید ضمن ایجاد فضایی گرم و صمیمی در محیط، شکوه و جلال فضای اداری را حفظ کرده و البته فاصله مناسبی بین شما و مخاطبانتان ایجاد کند. لازم به ذکر است به علت ارتباط مستقیم مهمانان با میز کنفرانس، باید حس خوبی نیز از..
میز کانتر بینو مدل BL101
ناموجود
برند: بینو
میز کانتر بینو مدل BL101میز کانتر مدل BL101 یک میز کانتر اداری مناسب جهت استفاده دو نفر است. این میز اداری مدرن با طراحی زیبای خود مناسب ترین گزینه برای استفاده به عنوان میز منشی و یا میز اطلاعات به شمار می آید.استفاده از ورق هایگلاس در طراحی این میز اداری، به آن جلوه ای زیبا و مدرن بخشیده که این ام..
میز کارشناسی بینو مدل BE440
ناموجود
برند: بینو
میز کارشناسی بینو مدل BE440میز کارشناسی بینو مدل BE440 یک میز مدرن و کاربردی است که برای فضاهای اداری پویا طراحی شده است. این میز کارشناسی خاص با طراحی هوشمندانه مجهز به کمدی ریلی بوده که این مدل باز شدن و عدم چرخش درب کمد به بیرون، امکان قرارگیری میز نزدیک دیوار را ممکن ساخته است.میز کارشناسی ..
میز کارشناسی بینو مدل BE420
ناموجود
برند: بینو
میز کارشناسی بینو مدل BE420این میز کارشناسی  با بهره گیری از علم ارگونومی سعی در فراهم آوردن محیط کاری مناسبی برای کارمندان دارد. این میز بزرگ اداری با طراحی چشم نواز خود می تواند انتخاب مناسبی برای اداراتی باشد که به بزرگ بودن فضای کاری کارمندان خود اهمیت می دهند. در زیر میز سه کشو قرار داده ش..
میز کارشناسی بینو مدل BE380
ناموجود
برند: بینو
میز کارشناسی بینو  مدل BE380میز کارشناسی تاثیر زیادی بر زیبایی فضای اداری دارد در نتیجه میز ها یکی از اصلی ترین بخش های مبلمان اداری هستند.با انتخاب یک میز استاندارد و با طراحی زیبا برای فضای اداری هم محیط جذابی را برای کارکنان ایجاد خواهید کرد هم بازده کاری و کیفیت کاری کارکنان را افزایش می&nb..
میز کارشناسی بینو مدل BE370
ناموجود
برند: بینو
میز کارشناسی بینو مدل BE370میز های کارشناسی بینو یکی از بخش های اصلی مبلمان اداری است زیرا اگر انتخابی مناسب داشته باشید هم فضای زیبایی در محیط اداری خود فراهم می کنید و هم کارکنانی با کیفیت کاری بیشتر را در سازمان خود خواهید داشت.شرکت برنا یاور ویرا با نام تجاری بینو سعی دارد تا با ارائه برتری..
میز کارشناسی بینو  مدل BE420 میز کارشناسی بینو  مدل BE420
ناموجود
برند: بینو
میز کارشناسی یک میز شیک , مدرن و با شکوه می باشد که مناسب برای افراد خوش سلیقه و شیک پسند میباشد .این میز از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب ساخته شده است که بسیار مقاوم و محکم می باشد.میز کارشناسی تاثیر زیادی بر زیبایی فضای اداری دارد با انتخاب میزی با معیار های استاندارد فضایی زیبا واستاندادر را برای ..
میز کار گروهی مدل BW3010
ناموجود
برند: بینو
میز کارگروهی مدل BW3010میز کارگروهی چهار نفره مدل BW3010 یک میز مدرن و شکیل است که موجب ایجاد دکوراسیونی مدرن و متفاوت در فضای اداری شما می گردد. این میز کارگروهی خاص با طراحی منحصر به فرد، نه تنها کارمندان را دور یک میز قرار داده و امکان تبادل اطلاعات و ایجاد ارتباط بهتر میان آنها را ممکن ساخته بلک..
نمایش 1 تا 12 از 30 (3 صفحه)