Menu
Your Cart

نوین آرا

کتابخانه نوین آرا مدل KW51 کتابخانه نوین آرا مدل KW51
ناموجود
برند: نوین آرا
در فضا های اداری و اتاق کار در منازل کتاب ها و اسناد و مدارک و در کل اوراق جزیی جدا نشدنی هستند و برای ایجاد نظم در این گونه فضاها انتخاب یک کتابخانه ی مناسب ضروری به نظر می رسد.این کتابخانه با طراحی مناسبی که دارد می تواند انتخابی استاندارد برای انواع فضاهایی باشد که علاوه بر کاربرد زیبایی محصول هم..
833,000
قیمت بدون مالیات:833,000
کتابخانه نوین آرا مدل KW50 کتابخانه نوین آرا مدل KW50
ناموجود
برند: نوین آرا
در هر فضایی برای نظم دهی به وسایلی همچون کتاب و اسناد و مدارک و... به یک کتابخانه نیاز است . کتابخانه های با طراحی متنوع می تواند انتخابی جذاب برای محیط های اداری و منازل باشد.این محصول با طراحی متفاوتی که دارد می تواند امکان دسته بندی اسناد و مدارک و کتاب ها را به ما بدهد و با عث ایجاد نظم در فضا ش..
646,000
قیمت بدون مالیات:646,000
کتابخانه نوین آرا مدل KD4 کتابخانه نوین آرا مدل KD4
ناموجود
برند: نوین آرا
کتابخانه ها وسایلی کاربردی در فضاهای مختلف هستند که با انتخاب مناسب آن ها برای هر فضایی می توانید در آن فضاها زیبایی و نظم ایجاد کنید.این محصول با ترکیب کمد و کتابخانه طراحی جذابی را برای فضای منزل و ادارات ایجاد کرده است.این محصولی با توجه به طراحی کم جا و جاداری که دارد می تواند انتخابی مناسب برای..
501,000
قیمت بدون مالیات:501,000
کتابخانه نوین آرا مدل KD3 کتابخانه نوین آرا مدل KD3
ناموجود
برند: نوین آرا
کتابخانه ها جز وسایل ضروری در فضا های مختلف هستند زیرا به فضای اطراف خود نظم می بخشند و باعث زیبایی دکوراسیون فضای اطراف می شوند .این محصول با طراحی ساده و زیبایی که دارد و با ترکیب کتابخانه و کمد و جا دار و کم جا بودن انتخابی مناسب برای انواع فضا های اداری و منازلی است که فضای کمی دارند اما نیاز به..
425,000
قیمت بدون مالیات:425,000
کتابخانه نوین آرا مدل KD2 کتابخانه نوین آرا مدل KD2
ناموجود
برند: نوین آرا
در هر فضای اداری و اتاق کار در منازل کتاب ها و اسناد و مدارکی وجود دارد که نگهداری و مرتب سازی آن ها اهمیت دارد در نتیجه هر فضایی به یک کتابخانه و یا کمد برای نگهداری از این اوراق نیاز دارد.این محصول در عین کم جا بودن با ترکیب کمد و کتابخانه انتخابی مناسب برای انواع فضاهاست زیرا فضای کمی را اشغال می..
314,000
قیمت بدون مالیات:314,000
کتابخانه نوین آرا مدل KD100 کتابخانه نوین آرا مدل KD100
ناموجود
برند: نوین آرا
کتابخانه ها در فضای اداری شما و یا اتاق کار شما در منزل جز وسایل مهم و کاربردی به شمار می روندزیرا کمک زیادی در زمینه ایجاد نظم در فضای شما می کند.این کتابخانه با اندکی تغییر در ظاهر کلاسیک با ظاهر زیبایی که پیدا کرده است تاثیر زیادی بر زیبایی فضای شما خواهد داشت .اگر به دنبال کتابخانه ای با ظاهری م..
1,513,000
قیمت بدون مالیات:1,513,000
کتابخانه نوین آرا مدل K4 کتابخانه نوین آرا مدل K4
ناموجود
برند: نوین آرا
کتابخانه ها تاثیر زیادی بر زیبایی محیط اطراف خود دارند با انتخاب یک کتابخانه مناسب که هم ظاهری کلاسیک و زیبا داشته باشد و هم فضای کافی برای نگهداری وسایل مختلف داشته باشد می تواند تاثیر زیادی بر زیبایی فضای زندگی و محیط کار شما بگذارد.کتابخانه K4 با طراحی کم جایی که دارد می تواند انتخاب مناسبی برای ..
506,000
قیمت بدون مالیات:506,000
کتابخانه نوین آرا مدل K3 کتابخانه نوین آرا مدل K3
ناموجود
برند: نوین آرا
کتابخانه ها در هر فضایی می تواند به ایجاد نظم در فضا کمک کند .کتابخانه ها ی با ظاهر کلاسیک با طراحی ساده ای که دارند می توانند در انواع فضاها با انواع دکوراسیون زیبایی ایجاد کنند.این کتابخانه با توجه به ابعادی که دارد می تواند هم مناسب برای فضای منازل کوچک و محیط کار های کم جا باشد.با انتخاب این مدل..
380,000
قیمت بدون مالیات:380,000
کتابخانه نوین آرا مدل K2 کتابخانه نوین آرا مدل K2
ناموجود
برند: نوین آرا
کتابخانه ها می توانند فضایی مناسب برای انواع کتاب ،جزوه،اسناد و مدارک و ... باشند .با انتخاب یک کتابخانه کلاسیک برای هر فضایی می توانید به این فضا نظم و سامان ببخشید.این مدل کتابخانه با طراحی ساده و کم جایی که دارد می تواند انتخابی مناسب برای فضای اداری  و فضای منازل کم جا باشد.با انتخاب این مح..
253,000
قیمت بدون مالیات:253,000
کتابخانه نوین آرا مدل K118
ناموجود
برند: نوین آرا
در هر فضای اداری یا اتاق کاری در منزل تعداد زیادی کتاب و جزوه و اسناد و مدارک و نامه  هایی وجود دارد که نگهداری از آنها ضروری است.به این منظور با انتخاب یک کتابخانه استاندارد می توانید این نیاز اساسی را به بهترین شکل رفع کنید.این کتابخانه در عین داشتن طراحی کلاسیک یک کتابخانه ،با اندکی تغییرات ..
5,610,000
قیمت بدون مالیات:5,610,000
کتابخانه نوین آرا مدل K117
ناموجود
برند: نوین آرا
کتابخانه ها در هرفضایی چه اتاق کار در منزل چه در فضای اداری وسایلی بسیار کاربردی و مورد نیاز هستند.با انتخاب یک کتابخانه ی جا دار می توانید فضای مناسب برای وسایلی همچون کتاب و اسناد و مدارک و ... ایجاد کنید.این کتابخانه با طراحی زیبا و متفاوتی که دارد می تواند انتخابی مناسب برای انواع فضای اداری و ا..
4,590,000
قیمت بدون مالیات:4,590,000
کتابخانه نوین آرا مدل K116
ناموجود
برند: نوین آرا
در هر محیطی از جمله محیط های اداری کتابخانه یک وسیله ی کاربردی است چون تعداد زیادی کتاب و اسناد و مدارک و ...در خود جای می دهد و به فضا نظم می بخشد.حال اگر کتابخانه ای با طراحی متفاوت و جذاب می خواهید تا تاثیر مثبتی بر دکوراسیون منازل شما بگذارد این محصول انتخابی مناسب برای فضای شما خواهد بود.محصول ..
4,590,000
قیمت بدون مالیات:4,590,000
نمایش 1 تا 12 از 171 (15 صفحه)