×
آیا سوالی دارید؟
با خانم همتی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

صندلی شنی و بین بگ

نمایش:
مرتب کردن براساس:

صندلی شنی مدل بین بگ وندا رنگ مشکی

صندلی شنی بین بگ وندا از رویه پلی استری ساخته شده و لایه آن بسیار ضخیم است. نیجه کار با دقت خیاطان محصولی شده است با عمر و کیفیت بسیار بالا که آم..

470,000 تومان

مبل شنی اینتکس مدل دو رنگ طرح فوتبال

مبل شنی دورنگ طرح فوتبال از دسته مبل های هپی چیر بوده که مناسب برای کودکان و نوجوانان میباشد. این محصول دارای بدنه ای ساخته شده از چرم مصنوعی بود..

288,000 تومان

مبل شنی اینتکس مدل پشتی دار با زیرپایی

بدنه اصلی مبل شنی پشتی دار و زیر پایی از سه قسمت رویه، بخش های کناری و قسمت زیرین تشکیل شده است که هر کدام از لایه های طرح چرم ساخته شده اند و دوخت آن..

358,000 تومان

صندلی شنی اینتکس مدل بین بگ چرمی

بین بگ چرمی دارای بدنه از جنس چرم مصنوعی میباشد که بسیار مقاوم در برابر ساییدگی و وزن بالا میباشد. به همین جها این محصول مناسب برای تمام سنین میباشد.&..

268,000 تومان

مبل شنی اینتکس با تکیه گاه

مبل شنی با تکیه گاه دارای بدنه از جنس چرم مصنوعی میباشد که بسیار مقاوم در برابر ساییدگی و وزن بالا میباشد. و همچنین به دلیل طرح منحصر به فرد خود مناسب..

348,000 تومان

صندلی شنی اینتکس مدل بین بگ وندا قهوه ای سوخته

بین بگ ها محصولات با کیفیتی هستند که برای استفاده در شرایط گوناگون یکی از بهترین گزینه ها به شمار میروند. این محصول با رویه ای از جنس پارچه براق ..

278,000 تومان

صندلی شنی اینتکس مدل بین بگ نارنجی

این بین بگ دارای بدنه ای از جنس پلی استر و ضد آب میباشد که میتوان آن را شست و شو داد و مشکلی برای بدنه آن پیش نخواهد آمد. داخل این محصول از یونول..

248,000 تومان

مبل شنی اینتکس مدل چرمی یک نفره

جنس بدنه مبل شنی چرمی تک نفره از چرم مصنوعی بوده و بسیار مقاوم در برابر ساییدگی و وزن بالا میباشد به همین جهت این محصول مناسب برای تمامی سنین میباشد.&..

278,000 تومان

مبل شنی اینتکس مدل بین بگ سه نفره

مبل بین بگ سه نفره بدنه ای از جنس پارچه ترک نانو با آستری داشته که رویه آن را لایه ای از جیر تشکیل میدهد.این محصول بدنه ای قابل شست و شو دارد و به راح..

948,000 تومان

صندلی شنی اینتکس مدل بین بگ چرمی راحتی

بین بگ چرمی راحتی محصول جدید شرکت میباشد که از کیفیت بالایی برخوردار است. جنس بدنه این محصول از چرم  مصنوعی میباشد که بسیار مقاوم در برابرساییدگی..

258,000 تومان

مبل شنی اینتکس مدل توپ نوجوان

مبل شنی طرح توپ از مدل های ورزشی به حساب می آید. پوسته این مبل شنی ساخته شده از جنس پارچه چرم مصنوعی بوده که از ضخامت و کیفیتی بالایی برخوردار استهمچن..

298,000 تومان

صندلی شنی و بین بگ