Menu
Your Cart

صندلی کانتر

برند: آکاژو
صندلی گردان تنظیمی آکاژو مدل L100صندلی کانتر باید دارای ویژگی هایی باشد از جمله ی این ویژگی ها نشیمنی استاندارد و راحت است که در زمان استفاده فرد احساس ناراحتی و خستگی نکند.این مدل صندلی مناسب برای استفاده ی آزمایشگاه ها می باشد زیرا با پایه های مستحکم فلزی و چرخ های روانی که دارد امکان جا به جایی ر..
421,200 تومان
قیمت بدون مالیات:421,200 تومان
برند: آکاژو
صندلی گردان تنظیمی آکاژو مدل K600صندلی های کانتر باید دارای ویژگی هایی باشد از جمله به دلیل کاربردی که که دارند افراد زمان زیادی را از آن ها استفاده می کنند باید دارای استاندارد های ارگونومی باشند.این صندلی با توجه طراحی که دارد با پشتی ونشیمن استاندارد و راحتی که دارد می تواند انتخابی مناسب برای اس..
941,000 تومان
قیمت بدون مالیات:941,000 تومان
برند: نوین آرا
صندلی های کانتر به دلیل کاربردی که دارند باید دارای استاندارد هایی باشند زیرا افرادی که از این محصولات استفاده می کنند زمان زیادی را روی این صندلی ها هستند و این محصولات باید به گونه ای طراحی و ساخته شوند که آسیبی به بدن افراد وارد نشود.صندلی های کانتر باید دارای ویژگی هایی باشد از جمله باید دارای پ..
545,000 تومان
قیمت بدون مالیات:545,000 تومان
برند: نوین آرا
صندلی های کانتر در فضاهایی همچون آزمایشگاه ها و کانتر های اپراتوری و حتی گاهی کانتر های نگهبانی کاربرد دارند .در این گونه فضاها افراد زمان زیادی را از این صندلی ها استفاده می کنند بنابراین باید طراحی راحت و استانداردی داشته باشند تا در زمان زیاد استفاده افراد احساس ناراحتی و خستگی نکنند.این صندلی با..
730,000 تومان
قیمت بدون مالیات:730,000 تومان
برند: نوین آرا
صندلی های کانتر کاربرد های متنوعی دارند و در فضاهای مختلفی به کارمی روند.از جمله ی کاربرد ها ی این صندلی آزمایشگاه ها و کانتر های اپراتوری است. این صندلی ها باید دارای معیار هایی باشند از جمله ی این معیار ها داشتن نشیمنی استاندارد است زیرا افرادی که در این گونه شغل ها مشغول هستند ساعت های زیادی را ا..
620,000 تومان
قیمت بدون مالیات:620,000 تومان
برند: فرا صنعت
صندلی های کانتر به دلیل کاربردی که دارند معمولا زمان زیادی را افراد از آن ها استفاده می کنند و به همین دلیل طراحی آن باید به صورتی باشد که دارای استانداردی هایی باشد که به بدن افراد آسیب نزند .این مدل صندلی به دلیل طراحی  که دارد دارای یک پشتی استاندارد و جای پای مناسب و استانداردی است که فرد ا..
600,000 تومان
قیمت بدون مالیات:600,000 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)