Menu
Your Cart

صندلی کانتر

صندلی کانتر گردان آکاژو مدل L100 صندلی کانتر گردان آکاژو مدل L100
ناموجود
برند: ریژوان
صندلی گردان تنظیمی آکاژو مدل L100صندلی کانتر باید دارای ویژگی هایی باشد از جمله ی این ویژگی ها نشیمنی استاندارد و راحت است که در زمان استفاده فرد احساس ناراحتی و خستگی نکند.این مدل صندلی مناسب برای استفاده ی آزمایشگاه ها می باشد زیرا با پایه های مستحکم فلزی و چرخ های روانی که دارد امکان جا به جایی ر..
1,000,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,000,000 تومان
صندلی کانتر نوین آرا مدل S125-RX
ناموجود
برند: نوین آرا
صندلی های کانتر به دلیل کاربردی که دارند باید دارای استاندارد هایی باشند زیرا افرادی که از این محصولات استفاده می کنند زمان زیادی را روی این صندلی ها هستند و این محصولات باید به گونه ای طراحی و ساخته شوند که آسیبی به بدن افراد وارد نشود.صندلی های کانتر باید دارای ویژگی هایی باشد از جمله باید دارای پ..
926,000 تومان
قیمت بدون مالیات:926,000 تومان
صندلی کانتر نوین آرا مدل S125-R
ناموجود
برند: نوین آرا
صندلی های کانتر در فضاهایی همچون آزمایشگاه ها و کانتر های اپراتوری و حتی گاهی کانتر های نگهبانی کاربرد دارند .در این گونه فضاها افراد زمان زیادی را از این صندلی ها استفاده می کنند بنابراین باید طراحی راحت و استانداردی داشته باشند تا در زمان زیاد استفاده افراد احساس ناراحتی و خستگی نکنند.این صندلی با..
1,241,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,241,000 تومان
صندلی کانتر نوین آرا مدل S125
ناموجود
برند: نوین آرا
صندلی های کانتر کاربرد های متنوعی دارند و در فضاهای مختلفی به کارمی روند.از جمله ی کاربرد ها ی این صندلی آزمایشگاه ها و کانتر های اپراتوری است. این صندلی ها باید دارای معیار هایی باشند از جمله ی این معیار ها داشتن نشیمنی استاندارد است زیرا افرادی که در این گونه شغل ها مشغول هستند ساعت های زیادی را ا..
1,054,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,054,000 تومان
صندلی کانتر فرا صنعت مدل آزمایشگاهی
ناموجود
برند: فرا صنعت
صندلی های کانتر به دلیل کاربردی که دارند معمولا زمان زیادی را افراد از آن ها استفاده می کنند و به همین دلیل طراحی آن باید به صورتی باشد که دارای استانداردی هایی باشد که به بدن افراد آسیب نزند .این مدل صندلی به دلیل طراحی  که دارد دارای یک پشتی استاندارد و جای پای مناسب و استانداردی است که فرد ا..
1,080,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,080,000 تومان
صندلی بار آرتمن مدل DLL صندلی بار آرتمن مدل DLL
ناموجود
برند: آرتمن
معرفی صندلی بار آرتمن مدل DLLصندلی بار مدل DLL محصولی است که دارای ظاهری بسیار زیبا و مدرن است که می تواند در فضاهای مدرن زیبایی زیادی ایجاد کند.این محصول تولید شده در شرکتی است که تمام محصولاتش با بالاترین کیفیت ساخته و عرضه می شود و محصولات این مجموعه طبق استاندارد های ارگونومی کاربر ایرانی طراحی ..
1,005,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,005,000 تومان
صندلی بار آرتمن مدل DLB صندلی بار آرتمن مدل DLB
ناموجود
برند: آرتمن
معرفی صندلی بار آرتمن مدل DLBصندلی بار مدل DLB محصولی است دارای ظاهری بسیار مدرن که می تواند در فضاهای مدرن زیبایی زیادی ایجاد کند و تاثیر مثبتی را بر زیبایی دکوراسیون فضای شما خواهد گذاشت.این محصول تولید شده در شرکتی است که تمام محصولاتش  طبق استاندارد های ارگونومی کاربر ایرانی طراحی شده است.ب..
1,120,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,120,000 تومان
صندلی بار آرتمن مدل ABP صندلی بار آرتمن مدل ABP
ناموجود
برند: آرتمن
معرفی صندلی بار آرتمن مدل ABPصندلی گردان مدل ABP محصولی است می تواند به عنوان صندلی بار ، صندلی آزمایشگاهی و صندلی کانتر کاربرد داشته باشد .این محصول تولید شده در شرکتی است که تمام محصولاتش با بالاترین کیفیت ساخته و عرضه می شود و محصولات این مجموعه طبق استاندارد های ارگونومی کاربر ایرانی طراحی شده ا..
790,000 تومان
قیمت بدون مالیات:790,000 تومان
صندلی بار آرتمن مدل ABB صندلی بار آرتمن مدل ABB
ناموجود
برند: آرتمن
معرفی صندلی بار آرتمن مدل ABBصندلی بار مدل DLL محصولی است که دارای ظاهری ساده و مدرن است که می تواند در فضاهای مختلف به کار رود فضایی زیبا و استاندارد را ایجاد کند.این محصول تولید شده در شرکتی است که تمام محصولاتش با بالاترین کیفیت ساخته و عرضه می شود و محصولات این مجموعه طبق استاندارد های ارگونومی ..
1,010,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,010,000 تومان
صندلی آرایشگاهی آرتمن مدل DLH صندلی آرایشگاهی آرتمن مدل DLH
ناموجود
برند: آرتمن
معرفی صندلی آرایشگاهی آرتمن مدل DLHصندلی آرایشگاهی مدل DLH محصولی است که دارای طراحی با ظاهری مدرن است و استاندارد و متناسب با ارگونومی بدن طراحی شده است.مدل DLH می تواند در دکوراسیون های مدرن آرایشگاه ها زیبایی زیادی را ایجاد کند. این محصول می تواند به عنوان صندلی کوپ(کوتاهی مو)  و رنگ مو کارب..
1,445,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,445,000 تومان
صندلی آرایشگاهی آرتمن مدل AGH صندلی آرایشگاهی آرتمن مدل AGH
ناموجود
برند: آرتمن
معرفی صندلی آرایشگاهی آرتمن مدل AGHصندلی آرایشگاهی مدل AGH محصولی است که دارای طراحی با ظاهری مدرن است و استاندارد و متناسب با ارگونومی بدن طراحی شده است.این محصول می تواند در فضای آرایشگاه های مدرن به کار برود و با فضای آن هم خوانی لازم را داشته باشد و دکوراسیونی زیبا را در فضای آرایشگاه های مدرن ا..
1,565,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,565,000 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)