Menu
Your Cart

فرجاد

صندلی کنفرانس فرجاد مدل C770
ناموجود
برند: فرجاد
صندلی های کنفرانس در فضای کنفرانس جز اجزای مهم و کاربردی به شمار می روند زیرا برای داشتن یک فضای کنفرانس استاندارد وجود یک صندلی استاندارد ضروری است.برای داشتن یک صندلی کنفرانس استاندارد باید نکاتی همچون کیفیت مناسب،زیبایی ظاهری محصول،طراحی ارگونومیک محصول و مقاومت و کارایی محصول را در نظر داشته باش..
590,000
قیمت بدون مالیات:590,000
صندلی کنفرانس فرجاد مدل C754
ناموجود
برند: فرجاد
اتاق کنفرانس جز فضاهای مهم در ادارات به شمار می رود .برای داشتن یک فضای کنفرانس استاندارد یکی از نکات مهم توجه به انتخاب صندلی کنفرانس در این فضا می باشد .برای داشتن یک صندلی استاندارد باید نکاتی را در نظر داشته باشید از جمله این نکات توجه به طراحی استاندارد متناسب با بدن انسان و زیبایی ظاهری محصولا..
340,000
قیمت بدون مالیات:340,000
صندلی کنفرانس فرجاد مدل 2060
ناموجود
برند: فرجاد
صندلی های کنفرانس  در فضای کنفرانس ادارات دارای اهمیت ویژه ای است.تمام جلسات و قرارداد های مهم ادارات در این فضا انجام می شود از این رو استاندارد بودن و زیبایی این فضا بسیار حائز اهمیت است.برای داشتن یک فضای کنفرانس استاندارد انتخاب یک صندلی کنفرانس مناسب ضروری است.برای انتخاب یک صندلی کنفرانس ..
495,000
قیمت بدون مالیات:495,000
صندلی کارمندی فرجاد مدل صدفی گردان دسته دار صندلی کارمندی فرجاد مدل صدفی گردان دسته دار
ناموجود
برند: فرجاد
صندلی های اداری را باید جز مهمی از مبلمان اداری دانست .صندلی های کارمندی تاثیر زیادی بر سلامتی کارمندان دارد زیرا کارمندان زمان زیادی را روی این صندلی ها می نشینند و اگر این صندلی استاندارد نباشد آسیب های جبران ناپذیر به بدن آن ها وارد می شود.صندلی های کارمندی باید دارای ظاهری زیبا و طراحی استاندارد..
365,000
قیمت بدون مالیات:365,000
صندلی کارمندی فرجاد مدل صدفی گردان صندلی کارمندی فرجاد مدل صدفی گردان
ناموجود
برند: فرجاد
صندلی اداری بخشی مهم از مبلمان اداری به شمار می روند برای داشتن فضای اداری استاندارد باید در انتخاب مبلمان این فضا دقت داشته باشید.برای انتخاب صندلی استاندارد باید به نکاتی در زمینه معیار های استاندارد انتخاب صندلی دقت کنید.این معیار ها شامل ظاهری زیبا ، طراحی استاندارد،کارایی و کیفیت محصول می باشد...
330,000
قیمت بدون مالیات:330,000
صندلی کارمندی فرجاد مدل K781
ناموجود
برند: فرجاد
صندلی های کارمندی باید دارای استاندارد های ارگونومی باشند زیرا افرادی که از این صندلی ها استفاده می کنند زمان زیادی را صرف نشستن روی این صندلی می کنند و زمان زیاد نشستن نباید آسیبی به بدن این افراد وارد کند.علاوه بر ارگونومی این صندلی ها باید کارایی مناسب یک صندلی کارمندی را داشته باشند بخشی از این ..
440,000
قیمت بدون مالیات:440,000
صندلی کارمندی فرجاد مدل K776
ناموجود
برند: فرجاد
صندلی های کارمندی جز اصلی ترین مبلمان اداری هستند .برای انتخاب یک صندلی کارمندی استاندارد باید نکاتی را در نظر داشته باشید تا در هنگام خرید فقط از روی ظاهری یک محصول را انتخاب نکنید.این محصول دارای تمام معیار های استاندارد یک صندلی کارمندی است .این محصول با داشتن جک تنظیم ارتفاع و پایه های مقاوم چرخ..
600,000
قیمت بدون مالیات:600,000
صندلی کارمندی فرجاد مدل K752
ناموجود
برند: فرجاد
صندلی های کارمندی را باید با توجه به نکات استانداردی انتخاب کنید .از جمله ی این نکات می توان به طراحی استاندارد و ارگونومیک  و کارایی مناسب  صندلی کارمندی اشاره کرد.برای داشتن انتخابی مناسب در زمینه ی صندلی کارمندی باید تمام معیار های استاندارد را در نظر داشته باشید تا بتوانید صندلی ای کام..
495,000
قیمت بدون مالیات:495,000
صندلی مدیریت فرجاد مدل M775
ناموجود
برند: فرجاد
صندلی های مدیریتی جز مهمی از مبلمان مدیریتی در ادارات به شمار می روند.برای انتخاب یک صندلی مدیریتی مناسب باید معیار هایی را در نظر داشته باشید که شامل زیبایی ظاهری صندلی مدیریتی و طراحی ارگونومیک صندلی مدیریتی و کارایی این صندلی می باشد.اگر با توجه به این نکات صندلی مدیریتی را انتخاب کنید انتخابی مو..
900,000
قیمت بدون مالیات:900,000
صندلی مدیریت فرجاد مدل M738
ناموجود
برند: فرجاد
صندلی مدیریت از مهم ترین مبلمان در اتاق مدیریت است زیرا زیبایی آن فضا را زیبا تر می کند و استاندارد بودن آن ضامن سلامتی استفاده کننده است.برای انتخاب صندلی مدیریت باید نکاتی را متناسب با نیاز هاتون در نظر داشته باشید تا انتخابی موفق داشته باشید.معمولا یک صندلی مدیریت باید دارای ارگونومی مناسب بدن ان..
920,000
قیمت بدون مالیات:920,000
صندلی انتظار فرجاد مدل صدفی ثابت دسته دار صندلی انتظار فرجاد مدل صدفی ثابت دسته دار
ناموجود
برند: فرجاد
صندلی های انتظار تک نفره نسبت به صندلی های چند نفره کاربردی متفاوت تر دارند و برای انتظار های طولانی مدت تر مناسب هستند.بعضی فضاهای انتظار همچون مطب پزشکان نیاز به زمان انتظار بیشتری دارند و استفاده از اینگونه صندلی ها برای همچین فضاهایی مناسب تر است زیرا نشیمن آن دارای راحتی بیشتری است و داشتن دسته..
245,000
قیمت بدون مالیات:245,000
نمایش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)